Jednoduchý návod, jak opravit mechanismy výkyvných vahadel na terase

Všichni si chceme užít venku, ale jak to můžeme udělat, když se naše zahradní otočná židle nepohybuje?

Naštěstí existují způsoby, jak můžete opravit svůj stroj a vrátit se k relaxaci. Tento článek poskytne pokyny k opravě mechanismu výkyvného kolébkového patra.

Kroky k opravě mechanismů výkyvných kolébkových židlí na terase

Krok 1. Nejprve zkontrolujte, jak se židle pohybuje, abyste zjistili, kde může být problém. Pokud jsou na otočném kolébce uvolněné šrouby nebo šrouby, utáhněte je klíčem a znovu je připevněte zpět na terasu.

Krok 2. Dále se ujistěte, že jste sestavili všechny části, aby vše fungovalo. To zahrnuje sedadlo, opěradlo a opěrku nohou.

Krok 3. Pokud je vše v pořádku, budete muset zkontrolovat, jak dobře se pohybuje dopředu nebo dozadu. Pokud je kolébka na obou stranách ramene židle, kde se setkávají s otočným mechanismem, můžete mít problém s nastavením kolébky. Vyměňte tyto díly za odpovídající kusy.

Jak opravíte dřevěnou otočnou židli?

Většina lidí, kteří mají problém se svým venkovním nábytkem, si obvykle neuvědomuje, že potřebují jen jednoduché nástroje a investují zhruba 30 minut. Tento blog vám ukáže, jak se starat o to, jak opravit mechanismy výkyvných křesel na terase a jak snadné to může být.

Krok 1. Prvním krokem je odstranění šroubů ze všech nohou sedadla. Jakmile to uděláte, obvykle bude na konci každé nohy víčko, které je třeba odšroubovat. Tento kus by měl vyjít dostatečně snadno prsty, protože vklouznou mezi dva malé kousky plastu na obou stranách.

Krok 2. Dále budete chtít rozebrat všechny rozbité části odstraněním matic nebo šroubů podle toho, s jakým typem jsou nastaveny, poté je rozebrat tak, aby pro každý otvor pro šroub, který po vyjmutí zbyl, zůstala pouze jedna část (a nezapomeňte na ty čepice). Pokud je vše správně rozebráno a zbývá vám hromada dílů, na které nezbyly více než dva šrouby, pak je na čase dát vše dohromady.

Krok 3. Nejprve si vezměte sedadlo a umístěte jej na místo na všech ostatních dílech, abyste viděli, jak by měly být zašroubovány – takto jste je pravděpodobně našli, když jste je rozebrali.

Krok 4. Nejprve budete chtít pracovat zevnitř ven tak, že každý šroub zasunete do jeho otvoru (snažte se ho nepropásnout) a utáhnete jej, dokud nepřejde na další.

Jakmile to bude hotové pro každý kus nohy, obejděte znovu pouze jednu stranu najednou včetně čepic, pokud je to nutné, a dávejte pozor, abyste příliš neutáhli- to jsou přece plastové dílky! Pokud zbyly kousky nebo kousky, najdete je v obalu, ve kterém přišly.

Krok 5. Nakonec vše, co musíte udělat, je vrátit se zpět na sedadlo a otočné rameno mechanismu – možná budete potřebovat malou pomoc pro tuto poslední část od někoho jiného nebo pomocí těžkého předmětu, jako je kladivo, pokud již není přišroubován na místo kvůli tomu, jak pevně bylo napnuté před rozebráním.

A voila! Snadno jste si opravili vlastní zahradní křeslo pomocí několika jednoduchých nástrojů a jakýkoli druh šroubováku bude fungovat-to vše bez nutnosti platit za drahou návštěvu železářství nebo čekat na dodací lhůty; také úspora nákladů na energii!

Co je otočná židle Patio?

Otočná židle na terasu má rukojeť s dlouhým ramenem, která je připevněna k zadní části sedadla. Tento typ židle lze otáčet ze strany na stranu o 360 stupňů, takže máte nerušený výhled a můžete čelit libovolnému směru, aniž byste museli přeorientovat své tělo nebo se otočit v prostoru dostupném na verandě, venku nebo na terase.

Mohu zabránit otáčení židle?

První otázka, kterou můžete mít, je, jak mohu zabránit tomu, aby se moje židle otáčela? Existuje několik způsobů, jak zastavit pohyb vaší otočné židle a jeden z nich by vám měl fungovat!

Pokud byla otočná tyč, která spojuje základnu sedadla s loketní opěrkou, uvolněna nebo odstraněna, stačí ji dotáhnout zpět.

Otočná židle na terasu je skvělým doplňkem každého venkovního prostoru. Je to snadný způsob, jak relaxovat a užívat si venku, aniž byste museli být stacionární! Obvykle jsou vyrobeny ze silných materiálů, jako je hliník, což znamená, že vydrží roky opotřebení venku za každého počasí. To znamená, že v této části je možné, že bez ohledu na to, jakou sílu někdo použije, nebude schopen s ním vůbec pohnout.

Další možností by bylo odříznout některé gumové vsuvky na obou stranách otočného bodu xacto nožem (nebo něčím jiným ostrým), dokud nezůstane asi půl palce vlevo, nebo použít skleněný tmel, který ztvrdne a vytvoří těsnění.

Nakonec můžete pod židli umístit předmět na zem, takže když se jím někdo pokusí pohnout, odstrčí se z cesty a nebude se moci vůbec otáčet ani točit, protože mu to zabrání v získání jakýchkoli koleček pohyblivý, což je způsob, jakým většina otočných židlí funguje.