Jakou velikost roztažitelného lůžka má sedačka

Máme různé velikosti pokojů, takže na velikosti vaší vysouvací postele, na které je vaše láska, také záleží. Musíte mít na paměti velikost rozkládací postele, pokud se do prostoru vejde. Tento článek se bude zabývat tím, jakou rozkládací postel má sedačka.

Sedací soupravy s vysouvacími lůžky jsou užitečné zejména na přenocování. Je to praktické, protože jej můžete snadno vytáhnout, aniž byste jej museli skladovat na velkém prostoru. Je přímo pod sedačkou, kdykoli ji nepotřebujete. To vám umožní minimalizovat vizuální nepořádek a přitom mít stále snadný přístup k posteli, když je potřebujete.

Předtím, než se ponoříme do velikosti rozkládací postele, kterou má sedačka, musíme nejprve vědět, co znamená sedačka.

Co je to místo k sezení?

Jeden ze dvou typů dvoumístných židlí je sedačka. „Britský dvoumístný“ je model, který je téměř synonymem pro „dvoumístný gauč“. Součástí jsou obvykle dvě čalouněné židle. Tête-à-tête je jakákoli forma dvoumístného nábytku, ve kterém uspořádali dvě sedadla v uspořádání S. Umožňuje dvěma lidem konverzovat a být na dosah ruky, přičemž mezi nimi zůstává mírná bariéra.

Takže s definicí milostné sedačky je láskyplná sedačka s rozkládací postelí v zásadě dvoumístná židle s rozkládací postelí nebo prodlouženým polštářem pod polštářem židle. Velikost matrace se liší v závislosti na velikosti sedačky a stylu sedačky.

Jaký je koncept sedačky pro lásku s rozkládací postelí?

Pohovka s rozkládací postelí je sedačka, kterou lze přeměnit na postel. Obvykle má spací mechanismus a matraci a dvě polohy: uzavřené pro sezení a otevřené pro spaní. Mezi další používaná slova patří spánek, lůžko na spaní, pohovka na spaní a postel na sedadle. Loveseat s vysouvací postelí má vyhrazený povrch pro sezení a povrch pro spaní. Futony jsou podobnou kategorií produktů, i když povrch používaný k sezení a spaní je obecně stejný. Zatímco futony mají vyhrazený povrch pro sezení a vyhrazený povrch pro spaní.

Nakonec odpovězte, jakou velikost rozkládací postele má loveseat. Zde jsou různé velikosti výsuvných postelí různých sedaček:

Dvojitá výsuvná postel (pro malé místnosti)

Dvojitá lůžka na spaní mají na malém prostoru mnoho univerzálnosti. Jedná se o ideální kus nábytku pro lidi, kteří žijí v menších rezidencích. Může to být v apartmánech a apartmánech, které chtějí hostit návštěvníky, když k tomu dojde. Velikosti se pohybují od padesáti palců do šedesáti osmi palců-šířka matrace od třiceti šesti palců do třiceti devíti palců pro toto dvojité lůžko.

Výsuvná postel v plné velikosti (pro pokoje standardní velikosti)

Rozkládací postele v plné velikosti jsou dokonalým způsobem, jak přespat dvě osoby v kompaktní místnosti. Jeho velikosti začínají na šedesáti sedmi palcích až osmdesáti třech palcích, přičemž šířka matrace je padesát dva palců až padesát pět palců. Mnoho z nich přichází s různými možnostmi látky a kůže. To je perfektní, pokud potřebujete postel standardní velikosti!

Výsuvná postel pro královnu velikosti Loveseat (pro prostorné pokoje)

Výsuvná postel velikosti Queen se sedačkou bude spát pro dvě osoby a její velikost se pohybuje od sedmdesáti pěti palců do devadesáti šesti palců. Šířka matrace této rozkládací postele v sedadle je padesát osm palců až šedesát dva palců. Pokud hledáte láskyplné sedátko s matrací velikosti Queen, pak je tato velikost pro vás!

Výsuvná postel s velkou postelí velikosti King (pro prostorné pokoje)

Velikosti matrací se liší, ale tyto pražce poskytují opulentní matrace vhodné pro královské rodiny. Velikost tohoto královského stylu začíná na osmdesáti čtyřech palcích až devadesáti dvou palcích. Šířka matrace této královské rodiny je sedmdesát čtyři palců až sedmdesát šest palců. To je ekvivalent královské postele ve světě milostných sedadel. Tato velikost je nejlepší pro prostory, které mají velkorysé místnosti. Umožňuje vám relaxovat, aniž byste museli myslet na malý prostor, který máte.

Nyní, když víte, jakou velikost má rozkládací postel sedačka, je jen na vás, jakou velikost chcete. Mějte na paměti velikost místnosti, do které budete dávat rozkládací postel, a nábytek, který máte. Kromě toho musíte také mít na paměti, do jaké místnosti jej umístíte. Vyžaduje velký volný prostor nebo pokud je v pořádku opustit pokoj s několika malými prostory. Je to opravdu na vás a vašich potřebách!

Závěr

Loveseats také přijít s výsuvnými postelemi. Tyto výsuvné postele, které se dají sedět, se dodávají v různých velikostech, v závislosti na vašich potřebách. Pokud chcete malou rozkládací postel, můžete mít dvojitou vysouvací postel. Jeho velikosti jsou padesát palců až šedesát osm palců, šířka matrace je třicet šest palců až třicet devět palců.

Pro výsuvnou postel standardní velikosti máte k dispozici rozkládací postele. Jeho velikosti začínají na šedesát sedm palců až osmdesát tři palců, přičemž šířka matrace je padesát dva palců až padesát pět palců.

Pokud jde o trochu větší rozkládací postel, máte královnu. Jeho velikosti jsou od sedmdesáti pěti palců do devadesáti šesti palců a šířka matrace od padesáti osmi palců do šedesáti dvou palců. Pro velkou vysouvací postel v lásce máte královskou velikost. Jeho velikosti jsou od sedmdesáti pěti palců do devadesáti šesti palců a šířka matrace od padesáti osmi palců do šedesáti dvou palců.