Jakou velikost má postel se dvěma polštáři?

Chcete si koupit láskyplnou postel? Máte pochybnosti o jeho pořízení? Existuje mnoho věcí, které je třeba zvážit před zakoupením postele, jako je její cena, kvalita, značka a další věci. Dnes budeme hovořit o tom, jakou velikost má postel s dvojitým polštářem.

Předtím si ale projděme základní terminologie.

Co je to místo k sezení?

Loveseats jsou k dispozici po dlouhou dobu, od 17. století, a hostil mnoho rande večery pro jednotlivce po celých Spojených státech i v zahraničí.

Je to hlavně kvůli pozoruhodně malým rozměrům sedací soupravy, který je obecně navržen tak, aby pohodlně pojal dvě osoby. Přesto nabízí intimní uspořádání sezení pro někoho a jeho blízkého.

Zatímco toto slovo se může vztahovat na různé možnosti sezení, jako je pohovka ve tvaru S, která umožňuje lidem sedět tváří v tvář na stejném gauči nebo jednoduchá dřevěná lavice se dvěma polštáři, dvoumístná pohovka je zdaleka nejvíce oblíbený druh „milostné sedačky“.

Pohovka je definována jako jakýkoli druh židle se dvěma sedadly. Ačkoli se jedná o široký popis, mohou být vytvořeny z jakéhokoli materiálu nebo designu. Sedací soupravy lze také nalézt v každé místnosti vašeho domova, stejně jako v parcích a zahradách.

Loveseats se v posledních letech vyvinuly do malých pohovek o velikosti od 40 do 70 palců. Gauč je definován jako něco významnějšího než 70 palců a židle je cokoli menší než 40 palců.

Na rozdíl od prostorově úsporného sezení bude mnoho jednotlivců ve svých domovech využívat milostné sedačky, které jim dodají atmosféru a pocit luxusu. Sedací soupravy jsou často nabízeny jako součást obývacích pokojů, které obsahují další komponenty, například pohovky.

Jak velká je postel se dvěma polštáři?

Malé standardní sedačky jsou široké 52 palců. Střední milostné sedačky jsou široké 58 palců. Celá sedátka jsou široká 64 palců. Pohovky Loveseat mají šířku 71 palců.

Abyste věděli, jakou velikost má postel se dvěma polštáři, dejte nám vědět také tohoto podrobného průvodce, který zaručí velikost vaší sedačky.

Změřte šířku, délku a výšku mechanismu sedací soupravy, abyste zajistili správné uchycení. Ačkoli to může vypadat jako neočekávané místo, kde začít, výběr správné velikosti postele je nezbytný, pokud chcete být s nákupem spokojeni.

Určete šířku

Níže uvedené šířky jsou standardní, měřeno napříč tělem vleže na matraci: Dvojité matrace jsou k dispozici ve velikostech od 24 do 38 palců.

Matrace v plné velikosti jsou k dispozici ve velikostech od 39 do 54 palců. Matrace pro rozkládací pohovky Queen mají velikost od 55 do 60 palců. Matrace Super Queen jsou k dispozici ve velikostech od 61 do 65 palců.

Určete délku

Délka lehátka na spaní se při položení pohybuje od 68 do 74 palců, měřeno od hlavy až pod prsty. Výsledkem je, že při výběru náhrady změřte skutečný kovový rám, nikoli matraci, která byla dodána s autosedačkou.

Příliš velká velikost může bránit správnému fungování mechanismu, zatímco příliš malá velikost může ovlivnit, jak se gauč cítí, když si na něj sednete, když jsou agent a matrace složené v sedačce.

Určete tloušťku

Správně dimenzovaná spací postel může být rozdílem mezi pohodlnou a nepříjemnou rozkládací pohovkou. Záleží na tom, zda jej použijete jako gauč k sezení, když je mechanismus složený, nebo jako postel na spaní, když je nástroj plně otevřený.

Kromě toho může nesprávná velikost matrace bránit správnému fungování mechanismu a snížit jeho použitelnost.

Zvažte své prostředí

Sedací soupravy na spaní jsou univerzální kusy nábytku, které mohou být skvělým doplňkem vašeho domova – ale pouze pokud si do svého prostoru koupíte postel správné velikosti.

Musíte určit, zda se pražce při úplném vysunutí vejde do vašeho prostoru a zda má při plném vysunutí dostatek místa pro chodecký provoz, který by neoslňoval.

Pokud máte malý prostor, může být perfektní volbou dvojité místo na spaní, které je široké méně než 5 stop a je ideální pro spaní jedné osoby. Dvojitá matrace na spací postel může být stejně široká jako 39 palců.

Při úplném roztažení může být šířka 54 palců široká a 85 palců dlouhá. Křesla a poloviční postele nebo židle jsou další názvy těchto pražců.

Nečekejte, že budou kvůli své velikosti levné. Místo toho byste je měli hodnotit na základě jejich vhodnosti pro menší oblasti, nikoli podle ceny.

Když prostor není problém, nejdostupnější volbou je spací láskyplné sedadlo královny. Nebudete mít problém s umístěním pražců velikosti Queen v řadě stylů a tkanin, stejně jako s matrací podle vašeho výběru. V této velikosti existuje několik možností.

Sedačka velikosti Queen může snadno usadit tři osoby a současně fungovat jako pohodlná postel pro dva. Celková šířka pohovky od ruky k paži může být 84 palců.

V závislosti na designu položky může mít pohovka při otevření postele délku 90 palců od zadní části ke konci matrace.

Závěr

Zde jsou věci potřebné k tomu, abyste věděli, jakou velikost má postel se dvěma polštáři. Vaše postel v sedadle se samozřejmě může lišit od obvyklého, proto se při měření sami řiďte výše uvedeným návodem.