Jaké vůně nesnáší štěnice? 4 úžasné vůně v ceně!

Tento článek bude odpovědí na otázku „jaké pachy štěnice nesnáší?“ Štěnicím se nelíbí čtyři vůně, a ty se dozvíte, když budete číst dále.

Vím, že vás štěnice velmi zajímají. Ale bohužel obvykle nesnáší vůně s levandulí, mentolovým třením, octem, česnekem, kořením a křemelinou. A je to. Štěnice se s těmito vůněmi snadno vypořádají.

Vím, že už nemůžeš čekat. Rychle se tedy posuňte dolů a pozorně si článek přečtěte.

Smells Do Bed Bugs Hate

Produkty na hubení škůdců mohou mít vůně, které mohou odpuzovat hmyz – to samé platí pro štěnice. Naštěstí jsou tyto vůně pro člověka bezpečné. Mohou to být také osvěžovače vzduchu pro váš pokoj.

Víte, že štěnice spolu s dalším členovcovým hmyzem nemají v sobě žádné plíce. Proto v jejich tělech dýchají pouze sérií tkání zvaných průdušnice.

Mám tu, abych se s vámi podělila o vůně, které mohou pomoci zamoření štěnicemi. Jaké pachy tedy štěnice nesnáší?

Vůně č. 1. Fialové kouzlo levandule

Levandule, nejpříjemnější pro náš nos. Uvolňuje, uvolňuje a navozuje náladu v našem pokoji. Můžete jej také použít v boji proti štěnicím. Důvodem je, že levandule obsahuje přírodní chemikálii zvanou linalool.

Tuto přírodní sloučeninu najdete v mnoha druzích ovoce a rostlin. Přesně přes 200.

Linalool se běžně používá pro komerční pesticidy. Není tedy překvapením, že tato krásná fialová rostlina dokáže bojovat s štěnicemi.

Linalool může bojovat s jinými organismy kromě hmyzu. Linalool lze nalézt v našich domácích přísadách, jako jsou citrusové plody, bazalka, skořice a máta.

Levanduli můžete použít ve formě oleje. Kromě toho můžete nastříkat vůni levandule na jakékoli látky, které jsou napadeny štěnicemi.

Štěnice také mohou uprchnout ze svých obvyklých míst, pokud jste na ně nastříkali levanduli. Vůni levandule byste proto měli distribuovat po celém svém obytném prostoru, který je škůdcem pokrytý štěnicemi.

Vůně č. 2. Mentol tře

Vím, že jsi cítil určité uvolnění, pokud jsi použil Vickse na hrudi. Není divu, že to může být také bojový nástroj pro štěnice.

Vicks rubs jsou vyrobeny s mentolem. Pokud jste si pamatovali, mentol má přirozenou chemickou látku bojující proti linaloolu.

Proto můžete použít svůj obvyklý úlevový kašel k odpuzování štěnic ve svém pokoji.

Štěnice se na vás mohou zlobit, takže si nedělejte starosti, protože neplatí žádný nájem žijící pod vaší postelí.

Vůně č. 3. Kuchyňské přísady

Netušil jsem, že ocet může být také odpuzovačem štěnic. Ocet se skládá z kyseliny octové.

Tato nemovitost vyzařuje silný dým, díky kterému mohou štěnice zmizet. Měli byste vědět, že ocet může oxidovat povrch, kterého se dotkne.

Štěnice proto mohou být podrážděny přítomností octového zápachu. Zejména jejich nervový systém lze deaktivovat octem.

Kyselé vlastnosti octa mohou také narušit nebo zničit vnější vrstvy jejich těl, nazývané exoskeleton.

Ocet pouze dehydratuje svůj exoskelet. Pokud tedy máte v kuchyňské skříňce ocet, nikdy neváhejte a použijte jej k odpuzování štěnic.

Dále je další kuchyňskou přísadou česnek. Toto koření má jedinečné sloučeniny, které mohou bojovat proti štěnicím zvaným allicin.

Tato konkrétní sloučenina je venku, když je česnek rozkrojený. Tato jedinečná vůně je také česneková vůně, které si můžete všimnout při jídle česneku.

Štěnice, včetně jiného hmyzu, se nemohou zachránit před allicinem.

Tato chemikálie snadno poškodí jejich živé systémy a může je okamžitě zabít.

Nejlepší je kombinovat česnek a ocet při odpuzování štěnic.

Vůně č. 4. Křemelina

Vím, že jste slovo „křemelina“ nějak neslyšeli. Tato látka pochází ze zkamenělých vodních organismů, kterým se říká rozsivky.

Obvykle se křemelina těží podél břehů řek, potoků, jezer a oceánů. Kromě toho je tento materiál složen převážně z oxidu křemičitého. První známý produkt na hubení škůdců má tedy složku oxid křemičitý.

Tato složka je derivátem oxidu křemičitého z křemeliny.

Působí proti hmyzu, včetně štěnic, vysušením jejich vnějších obalů nebo exoskeletu. Samotná látka absorbuje potřebné oleje a lipidy, které se nacházejí v exoskeletu hmyzu.

Při bližším pohledu v mikroskopu jsou křemeliny shluky ostrých letitých materiálů. Proto může rychle poškrábat ochranný povrch štěnic a okamžitě je zabít.

Ve skutečnosti mají v boji proti těmto štěnicím mnoho možností. V boji proti těmto malým příšerám jste však zajištěni, takže se nebojte.

Dokončování věcí!

Skvělý! Už znáte odpověď na to, jaké pachy štěnice nesnáší. Existují pouze tři známé vůně, které s nimi mohou bojovat.

Pomohlo by, kdybyste si pamatovali, že levandule, mentolové třeně, česnek, ocet a křemelina mohou bojovat proti štěnicím.

Levandule, mentolové třeně, česnek a ocet mají jedinečné chemické vlastnosti, které bojují proti hmyzu, jako je linalool a allicin.

Na druhé straně má křemelina oxid křemičitý, který může dehydratovat exoskeleton štěnic.

Pokud se potřebujete o tomto hmyzu dozvědět více, můžete jít sem.

Děkuji moc za přečtení. Uvidíme se v následujícím článku.