Jak zkrátit nohy na lehátku? 5 jednoduchých kroků projektu DIY

Pokud chcete zkrátit nohy na lehátku, pak je tento článek pro vás! V tomto článku poskytneme pokyny, jak zkrátit nohy na lehátku.

Kroky jsou tak snadné, že je zvládne kdokoli a budou trvat méně než hodinu.

Kroky ke zkrácení nohou na lehátku

Krok 1. Určete, jak moc chcete zkrátit nohy lehátka. Můžete změřit výšku své současné nohy a poté ji snížit, aby byly nižší než dříve, ale ujistěte se, že je stále dostatek místa pro nohy, které se pod ně pohodlně vejdou.

Chcete -li změřit výšku, vezměte si svinovací metr a poté jej umístěte tak, abyste mohli přečíst, kolik palců od podlahy je noha vaší současné židle.

Krok 2. Pomocí cínových nůžek prořízněte obě nohy asi o palec níže, kde je chcete zkrátit.

Krok 3. Přilepte malý dřevěný blok pod jeden konec každé zkrácené nohy a poté do něj vložte hřebík, abyste se ujistili, že nohy nesklouznou.

Krok 4. Vraťte židli zpět do pravidelné vzpřímené polohy a poté pomocí vodováhy zajistěte, aby obě vaše nové zkrácené nohy byly navzájem vyrovnané, než je zajistíte šrouby.

Krok 5. Nakonec našroubujte všechna víčka nebo ozdobné kusy, které jste dříve odstranili.

Jak nastavíte výšku lehátka?

Prvním krokem je změřit, jak vysoko se noha židle zvedá ze země. Chcete -li to provést, použijte svinovací metr a poté jej umístěte tak, abyste mohli přečíst, kolik palců od podlahy je noha vaší současné židle v nejvyšším bodě.

Dále pomocí cínových nůžek prořízněte obě nohy asi palec pod vrcholem vaší staré výšky nohou. Poté provlékněte každou zkrácenou nohu hřebíkem a poté pomocí vodováhy zajistěte, aby obě nohy byly navzájem vyrovnané, a poté je zajistěte na místě pomocí šroubů.

Je sezení v lehátku špatné pro vaše nohy?

Pokud sedíte delší dobu v lehátku, může to být pro vaše stehna a záda špatné, pokud židle není umístěna ve správné výšce.

Klíčem k tomu, jak se tomuto problému u lehátek vyhnout, je pořídit si takový, který dokonale odpovídá velikosti vašeho těla, a jednoduše upravit výšku podle potřeby.

Existuje také několik způsobů, jak můžete upravit své aktuální křeslo, aby lépe sedělo, například zkrácením nohou nebo dokonce zvednutím ze země pomocí některých bloků, abyste neseděli příliš nízko.

Tyto úpravy umožní větší pohodlí bez obětování správného držení těla.

Je v pořádku spát každou noc v lehátku?

Ano, je dobré každou noc spát v lehátku, pokud si během spánku dáte polštář.

Dobrým pravidlem při rozhodování, zda má vaše židle správnou výšku pro sezení nebo spaní, je, že horní okraj zad by měl být asi o jeden palec vyšší, než kde byste položili hlavu při ležení.

Zadní část židle by také měla mít v křesle o něco větší křivku, abyste se mohli snadno předklonit a opřít o hrudník.

Pokud je židle příliš rovná, pak bude obtížné se do ní opřít, aniž byste položili obě ruce na každou stranu.

Nespávejte v příliš velkém lehátku, protože záda budou příliš vysoko a možná se nebudete cítit příliš pohodlně. Předimenzované lehátko je obvykle stavěno na sezení, nikoli na spaní.

Držení těla při spánku v lehátku

#1. Vaše hlava by měla být umístěna asi jeden palec pod horní částí zadního polštáře židle. Pokud je vyšší, pak budou muset vaše krční svaly tvrději pracovat.

#2. Ležení na zádech s lehátkem se nedoporučuje, protože budete cítit, jak se tvrdý okraj loketní opěrky zarývá do vaší páteře.

#3. Pokud to dává vašemu krku větší smysl, zkuste si lehnout na jednu stranu a zastrčit horní polovinu těla nahoru na sedadlo.

#4. Lehátko by nemělo být používáno jako postel na plný úvazek.

#5. Místo toho může sloužit jako alternativa k pohovce nebo gauči ve vašem obývacím pokoji pro sledování televize a udržování kontaktu se sociálními médii, když jste příliš unavení stát po práci, ale nechcete spát vzpřímeně na podlaze!

Pomůže spaní v lehátku ischiasu?

Někteří lidé, kteří mají ischias, mohou zjistit, že spaní v lehátku pomáhá zmírnit jejich bolest a nepohodlí. Těhotné ženy často spí na jedné nebo druhé straně s paží omotanou kolem břicha, což může být pro některé jedince nepříjemné.

Ležící naplocho nezanechává prostor pro rostoucí velikost břicha. Lehátko je ideální pro těhotenství, protože může být umístěno ve snadno ležící poloze a nakloněno do úhlu pokládání.

Měly by vám nohy viset z lehátka?

Někteří lidé dávají přednost tomu, aby se jejich prsty jen stěží dotýkali podlahy, zatímco jiným se líbí, jak visí. Je to spíše osobní preference toho, jak chcete, aby vaše nohy a nohy byly umístěny na lehátku.

Vaše záda budou v každém případě podepřena, protože jsou vyšší, než kde jsou kolena v tomto typu polohy.