Jak vyrobit trůnní židli v 9 snadných krocích

Sníte o tom, že budete sedět jako princezna, královna nebo král? Žádný strach, protože naučit se vyrobit židli na trůn je hračka. V několika snadných krocích se stanete královskou hodností svého hradu.

Bylo vždy šťastným dítětem být svědkem toho, jak se jeho malé sny plní. Umožnit to nemusí být pro kapsu bolestivé, ale možná jen trochu bolestivé pro tělo. Není to vůbec špatné, že?

Co je třeba připravit

DIY projekty vyžadují určitou práci a trochu více materiálů. Další věc, která je na tom skvělá, je použití materiálů, o kterých jste si mysleli, že by již měly být vyhozeny, a jejich proměna v něco krásného. K vytvoření vlastní trůnní židle potřebujete následující:

  • Plastová židle s rukama
  • Polštář
  • Některé lepenkové krabice (tvrdé, ne prohnuté)
  • Noviny (dost na pokrytí některých podlahových prostor)
  • Metalická barva ve spreji
  • Tužka
  • Nůžky
  • Lepicí páska nebo lepicí pistole
  • Korálková stuha nebo flitry
  • Plastové šperky

Proměna jednoduché židle na trůnní židli

Díky své široké představivosti a kreativitě můžete ošklivou židli proměnit v honorář. Proveďte následující kroky.

Krok č. 1. Pořiďte si starou lepenkovou krabici a položte ji naplocho. Popadněte nůžky a odstřihněte jeden okraj krabice, čímž získáte velký kus lepenky.

Krok č. 2. Umístěte kus lepenky na jednu stranu židle. Sledujte jeho výšku a šířku – včetně paže do výšky – a označte tužkou.

Podle měření odstřihněte lepenku. Opakujte stejný postup na druhou stranu.

Krok č. 3. Dále musíte odříznout větší kus lepenky. To by mělo jít před židli počínaje od horní části sedadla k podlaze.

Krok č. 4. Změřte opěradlo židle a ořízněte lepenku o několik palců vyšší, než jsou rozměry. Vytvořte kulaté rohy oříznutím rohů jedné z kratších stran.

Poté změřte přední část opěradla, počínaje od ní k horní části sedadla. Opakujte stejný postup.

Krok č. 5. Popadněte nějaké staré noviny – raději nebuďte těmi, které právě čtou vaši prarodiče – a rozložte je v oblasti svého pracovního prostoru. To má podlahu chránit před nežádoucími barvami.

Pomocí barvy ve spreji přidejte na karton nějaké barvy. Udělejte to zepředu i zezadu. Nechte je uschnout.

Krok č. 6. Pomocí lepicí pásky nebo lepicí pistole připevněte kusy na místo. Vložte lepidla do oblastí, které nejsou vidět, když je trůn hotový. Také se ujistěte, že je vše zajištěno, pokud nechcete, aby později jeden po druhém padaly.

Krok č. 7. Zvýrazněte linie židle některými stužkami nebo flitry. Pomocí lepicí pistole je zajistěte na místě.

Krok č. 8. Přidejte další návrhy pomocí plastových šperků. Pro symbolizování trůnu můžete nakreslit iniciálu nebo cokoli jiného.

Pokud to děláte pro dítě, můžete ho požádat o návrh, který chce. Pokud je to možné, bude pro ně zábavné přímo se účastnit zdobení.

Krok č. 9. Nakonec popadněte polštář s elegantní polštářem a položte jej na sedadlo jako polštář. Tato krásná trůnní židle je nejlepší s korunou, nádhernými šaty a gumovým úsměvem.

Při výrobě židlí na trůn se můžete inspirovat různými styly a designem. Můžete buď dělat jednoduché, nebo jít úplně ven.

Kde můžete použít svou trůnní židli pro kutily

Je velmi běžné, že se večírky řídí královským tématem, zvláště na dětských oslavách. Královská párty se samozřejmě nikdy neobejde bez trůnního křesla.

Nákup židle na trůn je nákladný, takže se většina lidí rozhodne vytvořit si trůnní židli pro kutily. Kromě večírků může být také použit pro focení, jako domácí displej a dokonce i pro školní projekty.

DIY projekty jsou vždy dobré, když zabíjíte čas, procvičujete kreativitu a spojujete se. Vytváření skvělých věcí z obyčejných věcí je opravdu zábavná věc.

V čem je lepší si vlastní židli na trůn než kupovat?

Pokud máte rozpočet navíc, můžete si židli na trůn vždy koupit v obchodech s nábytkem. Pokud však chcete ušetřit nějaké peníze, DIY je klíč!

Vytvoření vlastní trůnní židle bude hodnotnější. Bude to také osobnější, zvláště když to děláte pro své dítě. Můžete spolu strávit nějaký čas, protože proces výroby trůnního křesla je nezapomenutelným zážitkem.

Závěr

Všechny děti mají sen stát se princem nebo princeznou. Je to takový sen, u kterého je menší pravděpodobnost, že se stane skutečností, protože ne každý dostal šanci narodit se v královské rodině.

Zvládnutí výroby židle na trůn je však jedním ze způsobů, jak je přiblížit jejich snu. S trůnním křeslem si užijí vládnutí nad vlastním imaginárním královstvím. Malé úsilí pro vašeho malého určitě neuškodí.