Jak vyrobit protiskluzovou podložku pro velbloudí záda

Jak si vyrobit Slipcover pro velbloudí záda Loveseat

Dobře vyrobený kryt může být nákladově efektivní metodou, jak aktualizovat vzhled prostoru, aniž byste museli kupovat nový nábytek. Dnes najdeme odpověď na to, jak vyrobit protiskluzovou podložku pro milostné sedadlo pro velbloudí záda.

Nejtěžší potíž při šití, kterou budete mít při výrobě návleků, je procházení obrovského množství látky šicím strojem.

Zbožňujete ručně vyrobený jedinečný nábytek, ale nemůžete si dovolit koupit nový? Poté můžete zvážit koupi použitého kusu ze starožitnictví nebo spořitelny a získat jej zpět sami.

Řemeslný styl camelback loveseat by v dnešní době vypadal skvěle v každém domě, zvláště s důrazem na retro styl.

Pojďme se nejprve zabývat některými zásadními tématy, abychom odstranili zmatek. Témata jako to, co je místo k sezení pro ty, kteří nevědí.

Co je to místo k sezení?

Pohovka je malá dvoumístná pohovka určená pro dvě osoby (pár). Pohovku, známou také jako dvojitou židli, lze zakoupit samostatně nebo jako součást obývacího pokoje. Pohovka může mít různé styly a tvary, například spodní část zad s vyššími područkami.

Jak dlouho je místo k sezení?

Pro sedací soupravu neexistuje standardní délka. Může mít různé rozměry, aby se vešel do různých místností a prostor. Měření loketní opěrky u loketní opěrky by však mělo být mezi 19 a 28 cm.

Co odlišuje sedadlo lásky od pohovky?

Navzdory svému jménu nebylo místo k sezení určeno k sezení párů nebo milenců. Původním účelem bylo dát ženám větší prostor k sezení v jejich obrovských, bohatých šatech. Jak se móda měnila, vyvíjelo se používání sedačky.

Stal se ideálním kusem nábytku pro dva lidi, kteří se mohli zapojit do intimní konverzace. Moderní sedačka je sedací souprava vedle sebe. Původně byl navržen ve tvaru S, aby se lidé mohli postavit proti sobě.

Co je to pohovka?

Pohovka je čalouněná lavice nebo sedadlo s rukama a opěradlem, které umožňuje lidem pohodlné sezení. Toto je nejběžnější termín používaný v dnešní době k popisu pohodlného kusu nábytku.

Co je to gauč?

Vynalezli gauč v 17. století ve francouzském interiéru složený. Na rozdíl od moderní pohovky se skládala z lehátka s opěrami na obou koncích, ale bez opěradla. Gauč byl naopak velmi podobný tradičnímu lehátku nebo lenošce.

Název je s největší pravděpodobností odvozen z francouzského slova coucher, což znamená „spát“. Termín pohovka je ve Spojených státech stále široce používán k popisu pohovky.

Co je to přebal?

Slipcovers jsou vybaveny odnímatelnými kryty, které jsou omotány kolem nábytku. Jedná se o jednoduchý způsob, jak aktualizovat starý nábytek a změnit vzhled vašeho prostoru. Kromě toho vám umožní být bez starostí s dětmi a domácími zvířaty.

Pohovky, pohovky, futony nebo lehátka, lehátka, židle nebo stoličky a dokonce i pohovky mohou těžit z přehozů. Při výběru obálky na nábytek je třeba vzít v úvahu tři faktory: materiál, design a rozměry.

Druhy protiskluzového materiálu

Materiál, který si vyberete jako protiskluzovou podložku, závisí na tom, jak často budete nábytek používat. Na výrobu návleků se používá bavlna, mikrovlákno, riflovina, polyester, len a další textilie. Zde jsou některé z nejběžnějších materiálů, o kterých je třeba přemýšlet:

Bavlna je lehká a lze ji prát v pračce. Působí měkčím dojmem a dodává dílu ležérní nádech. Bavlněné návleky mají dlouhou životnost, ale mohou se pomačkat. Mějte to na paměti, pokud často stahujete kryt.

Nepravá kůže. Pokud vaše kožená sedačka nebo židle nese známky opotřebení, zvažte investici do protiskluzového potahu z umělé kůže. Pokud hledáte návlek, který snadno vyčistíte vlhkým hadříkem, je skvělá volba umělá kůže.

Prádlo: Povlečení je měkké a hladké, ale může být také chladivé a vysoce odolné. Plátěné návleky jsou ideální pro to, aby vaše sedačka měla uvolněný a pohodlný vzhled. Prádlo se snadno mačká, ale pokud hledáte ležérnější vzhled, můžete dát přednost přirozenému záhybu.

Vytváření protiskluzové obálky

Nyní se pojďme podívat na to, jak vyrobit protiskluzovou podložku pro milostné sedadlo pro velbloudí záda.

Odstraňte staré čalounění z lásky. Pokud kousky látky opatrně odstraníte, můžete je použít jako vzor pro vytvoření nové slipcover. Chcete -li naskládanou skládanou pěnu nabít, můžete ji buď úplně vyměnit, nebo zabalit vatelínem.

Připněte jej na dřevěný rám tak, že pohovku otočíte a zajistíte sponkami.

Vyjmout a změřit

Kusy látky pro přední, boční a zadní část pohovky by měly být měřeny a řezány. Dále odstřihněte zadní tkaninu podél stejné křivky jako sedadlo lásky. To má zajistit, aby potah po ušití správně seděl.

Vzhledem k tloušťce materiálu jsou pro řezání potahových tkanin nejlepší elektrické nůžky.

Sešijte horní část a boky k sobě švem 5/8 palce, pravé strany látky dohromady. Nechte spodní část protiskluzové podložky viset otevřenou, abyste ji mohli převléknout přes záda pohovky. Látka pro sedadlo by měla být změřena a nastříhána.

Připojení součásti

Připojte každou součást k pohovce jednu po druhé a sešijte je na spodní stranu dřeva, aby byly svorky po dokončení pohovky skryté. Při sešívání vytáhněte látku napnutou, aby nedošlo k pomačkání, ale ne tak pevně, aby se při působení tlaku neuvolnila.

A to je odpověď na to, jak vyrobit protiskluzovou podložku pro velbloudí záda.

Závěr

Závěrem lze říci, že výroba návleku na sedací soupravu pro velbloudí záda je skvělou investicí pro vaše místo k sezení. Chrání nábytek a prodlužuje jeho životnost. A pokud máte domácí mazlíčky nebo děti, udržuje váš milostný sedák čistý.