Jak vyrobit obrovskou židli z fazolového pytle: 4 snadné kroky pro kutily

Stále byste se spokojili s obyčejným gaučem, když už víte, jak vyrobit obrovskou židli do sedacího pytle? Při procházení tohoto článku objevujte nové životní tipy a tipy.

Křesla na sedací vak jsou vhodná pro všechny typy domů. Můžete dokonce mít svůj vlastní podle těchto čtyř jednoduchých kroků. Je na čase vylepšit vaši hru a přidat do svého domova estetiku.

Výroba obří židle na sedací vak

Krok č. 1. Příprava

Pokud si myslíte, že obří sedací vaky jsou vyrobeny z několika materiálů, špatně jste to pochopili. V podstatě věci, které potřebujete, jsou jen látky (podle vašich vlastních preferencí), zip, pěnové výplně a šicí souprava. Tyto materiály můžete dokonce najít doma.

Jedna rada, možná byste si ve skutečnosti chtěli pořídit delší nebo širší látku a zip, aby se váš sedací vak jevil jako významnější. Rozhodnutí je však na vás. Jen se ujistěte, že maximalizujete každý zdroj, který máte.

Krok č. 2. Měření a stříhání tkanin

Nyní, když máte látku shromážděnou, můžeme pokračovat měřením podle požadované velikosti. Existují dva tvary, které musíme vystřihnout a změřit: kruh a obdélník.

Pro kruh potřebujete dva z nich s podobným obvodem. Jeden kruh bude pro podrážku vašeho sedacího vaku, zatímco druhý pro horní kryt. Existují různé techniky, jak můžete tvar duplikovat, aniž byste ohrozili jeho měření.

Můžete zkusit složit látku a nastříhat ji najednou. Další možností je najít poloměr kruhu a lokalizovat jeho středový bod.

Při měření a řezání obdélníkové textilie pamatujte na to, že její délka musí být dostatečná, aby obklopila průměr kruhů. Tato tkanina bude ta, která je zodpovědná za spojení horních a dolních kruhů.

Krok č. 3. Šití

Nyní je na čase, abyste vytáhli svou šicí soupravu. Na tento typ šití nemusíte být profesionál. Můžete se rozhodnout použít takovou techniku ​​šití, která vám vyhovuje.

Nejprve musíte spojit dva konce obdélníkové textilie. To by mělo tvořit dutou látku ve tvaru válce. Zajistěte, aby byl pevně a pevně spojen, protože tlak, když sedíte na židli, pravděpodobně látku roztáhne.

Dále budete muset připojit nejvyšší kruh k látce obdélníku. Poté umístíte druhý kruh nebo zip na polovinu spodní části obdélníkové látky. To poslouží později jako vstupní brána pro vaši pěnu.

Mějte však na paměti, že použití zipu je volitelné. Druhý kruh můžete spojit samotným šitím.

Krok č. 4. Sestavování

Nyní, když je sedací pytel téměř kompletní, jediným materiálem, který chybí, je vaše pěna. Vložte pěnu dovnitř ušité látky a jemně ji vystavte oblasti, aby nedošlo k výbuchu. Poté můžete zapnout zip nebo zbývající okraje sešít.

A je to! Právě jste vyrobili novou židli se svými základními dovednostmi a zbytky materiálů.

Je levnější, když si vyrobím vlastní židli na sedací vak?

V předchozích krocích, které jsme řešili, bylo zmíněno, že vaše tkanina nemusí být nutně nová. Pokud máte doma šrot nebo materiál navíc, pak byste jej evidentně mohli využít.

Navíc zipy nejsou povinné. Látku můžete jednoduše sešít, jak chcete, a nestálo by vás to ani korunu. Je zřejmé, že výroba vlastního sedacího vaku je mnohem levnější než utrácení peněz.

Výroba vlastní sedací soupravy má navíc své výhody. Pokud si navrhnete vlastní fazolové křeslo, můžete si vybrat barevné schéma. Máte také kontrolu nad vhodnou velikostí, která se bude hodit do vašeho domu.

Jak mohu dosáhnout pohodlného sedacího vaku?

Kromě designu, který vám sedací vak dává, vám musí poskytnout pocit pohodlí a odpočinku. Abyste dosáhli pohodlného sedacího vaku, musíte identifikovat své osobní potřeby.

Chcete gauč, kde můžete ležet sami? Nebo možná dáváte přednost posezení při kontaktu s rodinou a přáteli. Na tyto věci byste měli při výběru pohodlného sedacího pytle myslet.

Čím mohu naplnit židli do sedacího pytle?

Fazolové pytle mají být nacpané fazolemi, ale dnes by se daly plnit různými materiály. Alternativní plniva, která můžete použít, jsou houbovité látky, rýže, arašídy a další organické vedlejší produkty. Recyklaci však můžete procvičovat také pomocí nákupních tašek a starého oblečení.

Závěr

Ze zbylých materiálů si můžete doma vždy něco vyrobit. Naučit se vyrábět obří křesílko na fazole je jen jednou z mnoha činností, se kterými můžete strávit energii. Posaďte se, relaxujte a vnímejte ty fazole!