Jak upravit židli Aeron: 9 základních faktorů, které je třeba zvážit

S jednou z nejlepších židlí byste měli vědět, jak správně nastavit židli Aeron. Učení je nejlepší způsob, jak najít pohodlí. Nemusíte mít potíže s vymýšlením, jak to uděláte – stačí si přečíst a získáte veškerou potřebnou pomoc.

Úpravy na židli Aeron nejsou tak namáhavé jako přizpůsobení se novému pracovnímu prostředí. Musí existovat snadné způsoby, kterých můžete dosáhnout v několika jednoduchých krocích.

Správné nastavení židle Aeron

Křeslo Aeron je velmi upravitelné. Jeho různé části můžete upravit bez jakýchkoli potíží.

  • Výška sedadla- Při nastavování výšky sedadla použijte páčku ve tvaru pádla na pravé straně židle. Pokud chcete zvednout výšku sedla, zvedněte páku a sundejte váhu ze židle. Při spouštění zvedněte páčku, když sedíte.
  • Napětí náklonu – Pro nastavení napětí náklonu použijte dlouhý představec s knoflíkem na pravé straně. Pro zvýšení napětí otočte knoflíkem dopředu (ve směru hodinových ručiček), když sedíte. Pokud chcete snížit napětí, otočte knoflíkem v opačném směru (dozadu nebo proti směru hodinových ručiček).

Pokud jste po jedné otáčce nedosáhli požadovaného napětí, můžete provést více otáček, dokud nedostanete správné napětí.

  • Výška paže – Upravte výšku paže pomocí kolečka na základně loketní opěrky. Při sezení otáčejte kolečkem nahoru, dokud se paže neuvolní. Podržte základnu, zvedněte nebo spusťte ji do požadované výšky a zajistěte ji otočením kolečka dolů.
  • Úhel paže – Chcete -li upravit úhel paže, použijte přední část každé loketní opěrky. Chcete -li sklopit paže dovnitř a ven, podržte přední konec loketní opěrky a otočte ji doleva nebo doprava.
  • Úprava posturefitu – K zapnutí a vypnutí použijte knoflík na pravé straně židle. Otočením knoflíku ve směru hodinových ručiček (dopředu) se aktivuje a otočením proti směru hodinových ručiček (dozadu) se uvolní.

Vezměte na vědomí, že při této úpravě byste měli sedět zády v kapse opěradla židle. Umožní vám efektivně se přizpůsobit s řádně zarovnanou páteří a s pohodlím spodní části zad.

  • Lumbální výška – Pomocí silné podložky na opěradle židle Aeron můžete nastavit výšku bederní části. Stejným způsobem zatlačte na obě strany podložky, zvedněte nebo snižte bederní část do požadované výšky.
  • Hloubka beder – Pomocí stejné podložky, jakou jste použili k nastavení bederní výšky, upravte bederní hloubku. Na obě strany vyvíjejte stejné množství tlaku a zvedněte podložku z dráhy. Otoč to a dej to zpět. (Vezměte na vědomí, že strany opěrné podložky se liší tloušťkou)
  • Naklonění dopředu – Při tomto nastavení použijte přední páčku na levé straně židle. Při polohování židle dopředu zvedněte páčku úplně nahoru a přitom se předkloňte, poté se předkloňte.

Při zvýšení výšky sedadla se obvykle používá poloha naklonění dopředu. To pomáhá uvolnit kolena, kotníky a ohyb pasu.

  • Omezovač náklonu – Na levé straně židle uchopte zadní páku. Omezte rozsah náklonu tak, že se nakloníte, jak chcete. Poté definujte limit posunutím páky nahoru.

Stále se můžete pohybovat vpřed, ale podle potřeby můžete provést nové úpravy. Pro uvolnění omezovače náklonu se musíte předklonit a zatlačit páčku dolů.

Čím je křeslo aeron výjimečné?

Se svým ergonomickým designem, který je vhodný jak pro volný čas, tak pro pracovní účely, je židle Aeron bezpochyby speciální židlí. V roce 2010 byl také nazván „nejprodávanější židlí Ameriky“ a byl uveden ve stálé sbírce Muzea moderního umění. Představ si to!

Jeho flexibilní nastavovací funkce vám poskytnou luxus, abyste mohli pohodlně sedět v jakékoli poloze, kterou si přejete. Navzdory tomu, že je celá síťovina a je bez vycpávky, je tato židle překvapivě pohodlná, což přináší neuvěřitelné nastavení napětí a četné aretační polohy.

Je vyroben z recyklovaných materiálů, jako je ocel, nylon naplněný sklem, polypropylen, hliník a PET naplněný sklem. Tyto vysoce kvalitní materiály zahrnují nepopiratelně vysoké vlastnosti židle.

Vyplatí se křeslo aeron?

Židle Aeron spolu s ostatními židlemi od Hermana Millera nikdy nezklame, pokud jde o použité materiály a design. Je to drahé, protože úsilí a čas vynaložený na design a řemeslné zpracování se přepisuje na část jeho nákladů.

Odolnost je něco, za co je židle Aeron ceněna. Může vám vydržet minimálně 12 dlouhých let, což je něco, co je těžké získat z levné židle. Je to rozhodně dobrá investice!

Závěr

Pohodlí vyžaduje výkony. Naučit se upravovat židli Aeron může být snadné, ale stále vyžaduje správné množství akce – jen o málo víc než nic. Průmyslově navržená židle je skvělá investice, takže se musíte alespoň naučit, jak si její slávu užít.

Křeslo Aeron je řemeslo dobré k ničemu, pokud není využito své maximální účinnosti. Nyní jděte, upravte si židli a vyzkoušejte si, jak sedět v ráji podobném útočiště.