Jak upravit výšku otočné židle pomocí bobu ve spodní části

Jsi tak dobrý chlap. Všichni víme, jak rádi sedíte na židlích. Určitě vám nevadí, že jsou někdy na váš rám příliš vysoké nebo příliš nízké.

Ale jsme tu, abychom pomohli! V tomto blogovém příspěvku si projdeme tři jednoduché kroky, jak upravit výšku otočné židle pomocí Boba dole.

Kroky při nastavování výšky otočné židle s bobem dole

Krok 1. První věc, kterou musíte udělat při nastavování výšky otočné židle pomocí bobu ve spodní části, se dostane na židli. Popadněte obě strany a zvedněte se tak, aby byly vaše nohy nad zemí asi šest palců nebo více.

Krok 2. Dále položte jednu ruku na každou loketní opěrku a lehce zatáhněte, dokud se vaše dno nebude nacházet asi tři palce od sedáku.

Krok 3. Nakonec uvolněte ruce z obou područek a nechte se spadnout zpět na sedák sedačky. Nyní byste měli sedět v poloze, která vám poskytne pohodlnou výšku pro psaní při pohledu přímo na obrazovku počítače nebo monitoru notebooku.

Jaký je nejlepší způsob úpravy židle pro držení těla?

Nastavení výšky židle je skvělý způsob, jak zajistit, že sedíte vzpřímeně. Čím vyšší budete mít sedadlo, tím vzpřímenější a angažovanější budete!

To může také pomoci při bolestech zad a krku v důsledku celodenního používání počítačů nebo telefonů. Ale co když není pro Boba dostatečně velká židle? Zde jsou tři úpravy, které budou fungovat stejně dobře:

Skládejte nějaké knihy pod jednu nohu (nebo použijte dvě skládané, pokud je příliš vysoká), aby seděla na úrovni očí pro někoho, kdo je pět stop vysoký. na podlahu NEBO dát mezi židle.

Co mám dělat, když mám bob?

Můžete buď uložit nějaké knihy pod nohu, sednout si na polštáře, dokud nedosáhnou správné výšky, nebo je položit vedle sebe na podlahu.

Pokud jim úplně odstraníte nohy a umístíte je mezi židle. To vám poskytne větší prostor uvnitř židle pro někoho nižšího, než jste vy!

Jak zajistím, aby se moje kancelářská židle pohybovala nahoru a dolů?

Otočná kancelářská židle má obvykle páku v horní části opěradla. Zatlačením dopředu snížíte sedadlo nebo dozadu zvednete sedadlo.

Co když je můj stůl příliš vysoký?

Možná budete chtít zvážit pořízení pracovní stanice s nastavitelnou výškou, abyste mohli upravit výšku plochy vašeho počítače.

Jak upravím výšku své herní židle?

Některé herní židle mají páku na opěradle. Zatlačením dopředu snížíte sedadlo nebo dozadu zvednete sedadlo.

Můžete také použít páky umístěné pod základnou židle, ale ty mohou být obtížně dosažitelné v závislosti na tom, jak vysoko je nastavíte!

Jak mohu snížit bolesti zad?

Ke snížení bolesti zad v sedě: Proveďte nezbytná nastavení výšky; Nezapomeňte sedět vzpřímeně a vyvarovat se hrbení na svém sedadle; V případě potřeby zkuste polštář pro pohodlí .; Pokud používáte podložky bederní opěrky (nebo srolovaný ručník), na záda příliš netlačte.

Jaké jsou některé důvody pro úpravu stolního povrchu?

Úprava pracovní plochy je důležitou součástí vytváření dobré ergonomie a zdravého držení těla při práci z domova nebo před jakýmkoli typem obrazovky počítače po celý den.

Pomáhá předcházet bolestem krku udržováním úrovně s horním okrajem, aby nedocházelo k nadměrnému ohýbání při pohledu na obrazovky; Nastavení výšky také pomáhá předcházet bolestem zápěstí, krku a ramen tím, že držíte ruce v neutrálnější poloze s klávesnicí.

Jak ergonomicky nastavíte židli?

Je důležité upravit židli ergonomicky, abyste mohli pohodlně pracovat po dlouhou dobu. Zde je několik tipů, které vám pomohou:

Krok 1. Posaďte se na židli a chyťte se za kteroukoli stranu, zvedněte se tak, aby vaše nohy byly nad zemí nejméně šest palců nebo více.

Krok 2. Poté položte jednu ruku na každou loketní opěrku a lehce zatáhněte, dokud se vaše spodní část nenachází tři palce od sedáku.

Krok 3. Nakonec uvolněte ruce z obou područek a nechte se spadnout zpět na sedák sedačky. Nyní byste měli sedět v poloze, která vás při psaní dostane do pohodlné výšky a dívat se přímo na obrazovku počítače nebo monitoru notebooku.

Krok 4. Přesuňte se blíže k věcem kolem vás nebo od nich, jako je stůl nebo zeď.

Krok 5. Zkuste si sednout na okraj sedáku, ne do středu, a uvidíte, jaký to bude.

Krok 5. Pokud používáte nastavitelnou židli, zkuste ji spustit dolů do nejnižší výšky, aby se vaše nohy mohly vsedě dotýkat země, ale v případě potřeby mít stále oporu z jiného předmětu, jako je stolička.

Co dělá knoflík na spodní straně židle?

Knoflík ve spodní části židle upravuje, jak daleko se sedadlo vrací. Lze jej také použít ke zvýšení a snížení výšky míst, kde jsou vaše nohy vzhledem k bodu, ve kterém sedíte.

Účelem je, abyste se nemuseli neustále ohýbat nebo vstávat pokaždé, když chcete provést úpravy, ale místo toho to udělat pouze jednou rukou, když sedíte před jakýmkoli zařízením nebo předmětem, který jste používali, než provedete tyto změny .