Jak upravit napětí na lehátku Lazyboy

Už jste někdy sledovali, jak vaši prarodiče nebo rodiče upravují napětí ležadlového lehátka? Máte pocit, že neustále tápou se všemi těmi tlačítky a páčkami, které jsou tak blízko sebe? Nejsi sám.

Výrobci těchto židlí pravděpodobně usoudili, že se najde dost lidí, kteří mají problém přijít na to, jak to udělat, a tak se ujistili, že je to pro ně snadné, a to tak, že všechna tlačítka umístili těsně vedle sebe.

Pokud chcete vědět, jak upravit napětí u ležadla, pokračujte ve čtení tohoto příspěvku na blogu!

Kroky, jak upravit napětí napínací židle Lazyboy

Krok 1. Nejprve se ujistěte, že židle sedí vzpřímeně se všemi čtyřmi nohama na zemi. Nyní si do něj sedněte a položte nohy na zem – jaký to je pocit? Pokud nejste úplně pohodlní, pak je to v pořádku! Tento další krok pomůže vyřešit případné nepohodlí.

Krok 2. Dále najděte na židli páku nebo knoflík, který může nastavit, jak daleko se opíráte. Ty se obvykle nacházejí na obou stranách sedadla nebo na jeho základně.

Krok 3. Nyní s tělem předkloněným a jednou rukou na každé páčce/knoflíku je zatlačte k sobě, dokud se nebudete cítit pohodlně, jak daleko vzadu se chcete sklopit (nebo si lehnout).

Krok 4. Mějte na paměti, že jak daleko dozadu zatlačíte tyto páky/knoflíky, bude určovat, kolik tahu je nutné sklopit židli.

Krok 5. A voilà! Nyní máte plně nastavitelné lehátko lazyboy ideální pro jakoukoli polohu nebo nastavení!

Co je to napínací křeslo Lazyboy?

Napětí lehátka Lazyboy je to, jak pevně a volně lze nastavit sedadlo a opěradlo židle. Pokud má váš lazyboy pocit, že vás to táhne dovnitř, pak to možná bude vyžadovat trochu více úpravy! Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je použít jednu ruku na každé páce/knoflíku a zjistit, jak velký zátah bude při sklápění.

Výhody úpravy napětí křesla Lazyboy

Zpříjemnění lehátka Lazyboy

Snížení toho, kolik práce musí vaše svaly udělat, abyste se mohli opřít a relaxovat.

Co způsobuje lehátka Lazyboy s příliš napjatým napětím?

Příliš těsné ladyboys způsobí v židli velké napětí, což ztěžuje opření. To je způsobeno tím, jak je židle těsná a jak těžké pro vás bude, když se budete snažit sklopit.

Co způsobuje, že se Lazyboy sklánějí s příliš volným napětím?

Volnější napětí způsobí ve vašem líném lehátku mnoho pohybu nebo „uklouznutí“. To je způsobeno tím, jak je židle uvolněná, a jak snadné to pro vás bude, když se pokusíte sklopit.

Co můžete dělat, pokud má vaše křeslo Lazyboy příliš těsné napětí?

Pokud má váš líný kluk příliš těsné napětí, pak stačí jen povolit šrouby a pružiny. To pomůže uvolnit část napětí, které je ve vaší židli, což by vám mělo usnadnit ležení.

Co můžete dělat, když má vaše křeslo Lazyboy příliš volná napětí?

Pokud má váš líný chlapec příliš uvolněné napětí, pak stačí jen utáhnout šrouby a pružiny. To pomůže uvolnit část napětí na židli, což by vám mělo usnadnit ležení

Jak se starat o napětí na lehátku

Je důležité zajistit, abyste dodržovali pokyny, pokud jde o to, jak často

utáhnout a povolit šrouby. Pomáhá také, když se o židli staráte občasným leštěním nábytku, vysáváním nebo utíráním prachu, takže uvnitř pružin dochází k menšímu usazování.

Typy lehátek Lazyboy

Existuje mnoho typů lehkých chlapeckých lehátek, které se pohybují kdekoli od standardu

lehátko k elektrickému zvedacímu křeslu. Nejoblíbenějším typem je ruční sklápěč, který nemá žádné motorizované funkce. To vám umožní ovládat, jak vysoko nebo nízko se vaše záda pohybují dopředu a dozadu, aby se odpovídajícím způsobem přizpůsobila. Tato lehátka jsou také cenově levnější.

Elektrické zvedací křeslo je o něco dražší, ale má motorizované funkce, které vám na zádech usnadní, jak vysoko nebo nízko chcete jít. Tento typ lehátka lze nastavit buď stisknutím tlačítek na loketní opěrce, nebo nohama. Rovněž vám poskytne možnost sklopit se v sedě.

Konečný typ lehkého chlazeného lehátka se nazývá Lift Recliner nebo EZ-LIFT Recliner a je to pravděpodobně nejdražší volba. Tato židle nemá žádná tlačítka, která by umožňovala, jak vysoko nebo nízko může jít, místo aby se spoléhala na to, jak se pohybujete, abyste určili, jak vysoko nebo nízko se záda pohybují.

Jak hloubkově vyčistit lehátko Lazy Boy

Tajemství toho, jak se čisticí křeslo líného chlapce čistí a jak zůstává čisté mezi hloubkovým čištěním, lze shrnout do jednoho snadného kroku: rutinní údržby.

Běžná údržba znamená, že čistíte špinavé části židle, jakmile se začnou špinit s věcmi, jako jsou zvířecí chlupy nebo drobky z občerstvení. Také musíte alespoň jednou za měsíc vysát, utřít prach a obecně vyčistit celou židli.

První věc, kterou musíte udělat, je odstranit všechny polštáře z vašeho lehkého lehátka. To vám pomůže vysát všechny povrchy snadněji, protože jsou mimo cestu.

Jakmile je tento krok dokončen, je čas na nějaké dobré staromódní mazivo na lokty. Horní i spodní části židle by měly být důkladně vysáty, než ji dobře poprášíte suchým hadříkem nebo hadrem.