Jak si vyrobit postel na rozkládací pohovku a pohovku

Na návštěvě filmového filmu není nic zábavného ani ikonického. Ale přinášejí několik jednoduchých problémů, protože jsou zábavné jako filmy při jízdě. Problémy, které jsou podobné otázce, jak vyrobit pohovku a sedací soupravu.

Odpověď je jednoduchá – gauč s domácí postelí kamionu. Pohovka pro vaši postel kamionu je přesně tak, jak to zní. Domácí gauč, který se perfektně vejde do postele kamionu, aby se pohodlně usadil, a přitom máte jasný výhled. Postavit pohovku s nákladním automobilem vyžaduje trochu práce, ale je to jednoduché.

Než se však dostaneme do budovy, jsou zde zásadní informace. Nejprve tedy zjistíme, jaký je rozdíl mezi sedačkou a pohovkou. Poté se podíváme na to, jak vyrobit rozkládací pohovku a rozkládací pohovku.

Co je to místo k sezení?

Křeslo nebo pohovka je kus nábytku, který je přesně navržen pro dvě osoby. Stejně jako pohovka, i Loveseats mají záda a paže. Průměrná délka zadního sedadla je jen asi šedesát palců a je navržena tak, aby pojala přesně dva jednotlivce.

Co je to pohovka?

Pohovka je kus čalouněného sedadla, což znamená, že je vybavena pružinami a polštáři a také se nazývá pohovka, podle toho, odkud reproduktor pochází.

Má záda a paže, které mohou být zcela nebo částečně polstrované. Je určen pro dvě nebo více osob a je v průměru přibližně 84 palců dlouhý.

Rozdíl mezi pohovkou a sedačkou

Gauč je čalouněný zadní a loketní sedací nábytek určený pro dvě nebo více osob. Pohovka je malá pohovka, která je výslovně určena pouze pro dvě osoby, obvykle pro pár.

Mnoho lidí, často tři nebo více, může mít pohovku. Obvykle má délku asi 84 palců. Pohovka však může pojmout pouze až dvě osoby a je v průměru dlouhá asi 60 palců.

Jak si vyrobit pohovku a rozkládací pohovku?

Krok 1: Shromažďování materiálů

Jak tedy začnete stavět bez jakéhokoli materiálu? Zde je seznam potřebných materiálů.

Tkanina s alespoň 1 stopou navíc na všech stranách. Pěna, ujistěte se, že je silná 1 palec. Překližka. Většina postelí nákladních vozidel má šest krát 6,5 stopy, ale pro jistotu to změřte. Měřicí páska a tužka. Pila, buď kotoučová, nebo stolní. Prostěradla pro vaši pohovku a sedačku. Sešívací pistole a sponky.

Krok 2: Měření lože nákladního vozu

Změřte velikost lože nákladního vozu. Pomocí měřicí pásky zjistěte specifikace lože nákladního vozu, včetně prostoru pro kolárnou. Zapište si měření na velký kus plošiny nebo je nakreslete.

Krok 3: Přesně nařežte dřevo

Odřízněte kus překližky na přesné velikosti, které jste naměřili pilou. Potom můžete rozdělit základní vrstvu na více kusů dřeva, pokud nemáte jediný kus, který je dostatečně velký pro gauč nákladního vozu.

Pokud je to možné, bezpečně připevněte kusy dřeva jiným dřevěným kusem na podlahu jako tesař.

Krok 4: Odřízněte pěnu

Řezání pěnové podložky přesnými požadavky. Změřte překrytí pěnové části tak, aby odpovídalo velikosti dřevěné části, a poté překrytí odřízněte. Po nařezání ho položte přímo nad kus dřeva.

Čím je kůže hustší, tím více bude postel polstrována. Kupte si tedy alespoň 1 centimetr silnou pěnu.

Krok 5: Zakryjte tkaninou

Odřízněte obrovský kus látky, který je větší než rozměry vašeho nákladního vozu. Omotejte látku přes naštípané dřevo a formu a obepněte textil ze všech čtyř stran. Na těsný materiál ze spodní části látky naneste stohovač nebo stohovací pistoli.

Chcete -li dosáhnout těch nejlepších výsledků, vyberte si látku, která je pohodlná a snadno se natahuje.

Část 2 – Uložení zadní části pohovky

Krok 1: Změřte výšku a šířku nákladního vozu

Pomocí svinovacího metru určete výšku a šířku vašeho nákladního vozu. Je to velikost gauče, který byste měli postavit.

Krok 2: Připravte dřevo na řezání.

Pomocí pily nařízněte kus překližky na přesné rozměry výšky a šířky postele nákladního vozu, stejně jako u podstavce gauče.

Na zadní část gauče použijte masivní překližku, protože na ni budete klást velkou váhu a stres.

Krok 3: Odřízněte pěnovou podložku na stejnou velikost jako první

Odřízněte kus pěnové podložky na stejnou velikost jako kus dřeva a poté ji položte na překližku, stejně jako pro základnu gauče.

Krok 4: Použijte starý list k omotání zadní části gauče.

Omotejte starou prostěradlo krále nebo královny kolem celé zadní části gauče a zasuňte ho do sebe, abyste mohli celou věc stáhnout. Jakmile je list těsný, sešijte jej k desce.

Sestavení postele a sedací soupravy

Už jste téměř hotovi s tím, jak si vyrobit rozkládací pohovku a rozkládací pohovku.

Sestavte nábytek. Umístěte základnu sedačky a pohovky na postel nákladního vozu, dokud nebude bezpečně na svém místě. Poté zvedněte zadní část gauče a postavte ji vzpřímeně do zad nákladního vozu. V závislosti na tom, v jakém úhlu chcete pohovku a sedačku mít.

Závěr

Závěrem lze říci, že výroba sedačky na pohovce a sedací soupravě není snadný úkol. Ale ani to není těžké. Vyžaduje to spoustu času a úsilí, ale nakonec se to vyplatí. To je, pokud jste provedli všechny pokyny správně. A tak si vyrobíte rozkládací pohovku a rozkládací pohovku.