Jak používat otočný čep Bissell

Bissell Swivel je skvělý produkt pro jakýkoli prostor. Má mnoho funkcí, díky nimž lze ve vaší domácnosti snadno vysávat téměř cokoli. Nejlepší věc, jak používat Bissell Swivel?

Nemusíte se starat o šňůry nebo dlouhé úseky času stráveného snahou najít správný úhel. Pokračujte v čtení, abyste zjistili, jak můžete začít používat Bissell Swivel ještě dnes!

Tipy k používání Bissell Swivel:

Tip 1. Při používání stroje zajistěte vysávání proti směru hodinových ručiček. Díky tomu bude sací výkon a výkon na špičce, aniž by došlo k zbytečnému opotřebení vašeho Bissell Swivel.

Tip 2. Otočnou hlavu použijte pro všechny těsné rohy kolem nábytku nebo zařizovacích předmětů, jako jsou skříně nebo podlahové lišty.

Tip 3. Ujistěte se, že vysáváte ve všech směrech stejným směrem. Pomůže to zabránit tomu, aby se váš stroj stal „v nerovnováze“.

Jak používáte otočné nástavce Bissell?

Bissell Swivel je inovativní a univerzální vysavač, který lze použít nejen k vysávání. S nástavci s otočnou hlavou můžete vyčistit těsné rohy, jako jsou vaše skříně nebo základní desky, ve větru!

Vysuňte rukojeť na horní části zařízení a vyjměte ji z doku.

Umístěte vysavač na rovný povrch a odstraňte všechny přílohy, které jsou aktuálně na svém místě.

Sundejte horní část stroje, abyste odhalili, jak se naklápí při vysávání nebo jak můžete používat příslušenství, jako je otočná hlava.

Proč se můj vysavač Bissell netočí?

Některé modely se při zapnutém vakuu netočí.

Pokud se váš kartáč netočí, zkuste jej odpojit a znovu zapojit, abyste zjistili, zda to problém vyřeší. Pokud to nefunguje, budete možná muset vyměnit část stroje nebo se obrátit na zákaznický servis Bissell o pomoc s řešením problémů, jak problém vyřešit.

Pokud máte otočnou hlavu a máte potíže s roztočením, ujistěte se, že se vysavač během vysávání nezapojuje a neodpojuje, protože to zabrání otáčení vakua.

Jak opravím váleček štětce na mém vysavači Bissell?

Pokud se váleček kartáče na vašem vysavači netočí, možná ho budete muset vyměnit. Obraťte se na zákaznický servis Bissell o pomoc s řešením tohoto problému.

Některé modely se při zapnutém vakuu netočí. Pokud se váš kartáč netočí, zkuste jej odpojit a znovu zapojit, abyste zjistili, zda to problém vyřeší.

Pokud se váš kartáč stále netočí, možná ho budete muset vyměnit. Vyhledejte zákaznický servis, jak tento problém vyřešit.

Jak změním pás na svém Bissell vakuu?

Pásy ve vašem vakuu se časem opotřebují, natáhnou nebo zlomí a je třeba je pravidelně vyměňovat.

Pokud si všimnete, že váš vysavač nezachytává nečistoty nebo nečistoty, může být na čase vyměnit řemen. Chcete -li vyměnit tuto část vysavače, obraťte se na zákaznický servis společnosti Bissell.

Některé modely budou vyžadovat šroubovák k sejmutí předního panelu a přístupu k pásům. U jiných modelů bude přední panel odstraněn zvednutím.

Odstraňte starý pás a vložte nový, zajistěte, aby byl správně nasměrován na obě strany, aby fungoval tak, jak byl navržen.

Před opětovným zapnutím napájení tohoto spotřebiče znovu připojte všechny ostatní části vysavače.

Některé starší modely Bissell mohou vyžadovat provlečení pásů štěrbinami na spodní straně vysavače.

Za tímto účelem odstraňte a zlikvidujte starý řemen před vložením nového na místo.

Znovu připojte další části zařízení Bissell a poté znovu zapněte napájení. “

Jak opravíte vakuový kartáč, který se netočí?

Kartáč se neroztočí, pokud je řemen zlomený nebo není správně nainstalován. Než budete pokračovat v používání vysavače Bissell, musíte starý pás vyjmout a nasadit na něj nový. Pokud to stále nefunguje, možná budete muset vyměnit kartáče motoru na této konkrétní straně. “

Jak poznám, že je můj vakuový pás zlomený?

Po těžkém používání se pás přetrhne. Rozbitý vakuový pás poznáte podle toho, jak se kartáč pod ním netočí, nebo podle toho, jak je na vašem koberci nerovnoměrný vzor opotřebení. Pokud si nejste jisti, jak tento problém vyřešit, konkrétní pokyny najdete v příručce. “

Můžete opravit váleček vakuového kartáče?

Ano, vakuové kartáčové válečky jsou navrženy tak, aby byly spotřební. Starý pás musí být odstraněn a nahrazen novým-kapacita, jak dlouho vydrží, než se zlomí, závisí na tom, jak často používáte vysavač Bissell. “

Co mám dělat, když se mi vakuový pás zlomil?

Pokud se vám pás rozbije, první věc, kterou byste měli udělat, je vyměnit jej za nový. To lze obvykle provést podle vašeho manuálu nebo pomocí online tutoriálu, jak opravit válečky vakuových kartáčů.

Většina vysavačů Bissell má dva pásy, které regulují, jak rychle se kartáč otáčí a jakou sílu vyvíjí na váš koberec. Horní pás je obvykle menší, měkčí a pružnější guma. Tento pás se opotřebovává rychleji než spodní, protože má velké tření o koberec.