Jak opravit otočnou židli, která se otáčí doleva a doprava

Otočné židle jsou skvělé, protože vám umožňují otáčet se ze strany na stranu a čelit různým směrem. Někdy se však židle začne houpat doleva a doprava a nedá se s tím nic dělat! Pokud se vám to stalo, přečtěte si, jak opravit otočné křeslo, které se otáčí doleva a doprava.

Kroky k upevnění otočné židle kývání doleva a doprava

Krok 1. Umístěte gumovou podložku pod židli. To vám pomůže sevřít a zabránit vám v pohybu na místě, což by způsobilo větší houpání!

Krok 2. Použijte nějaké zařízení k vyrovnání nerovností nohou, které mohou způsobovat nerovnováhu. Například použijte dřevěné bloky nebo skládejte knihy tak, aby byly v každém rohu spodní části nohy; to by mělo zastavit houpání.

Krok 3. Pokud používáte židli s kolečky, ujistěte se, že nejsou příliš těsné nebo šikmé dovnitř, protože to způsobí, že se bude houpat. Uvolněte je a pokud to nefunguje, umístěte distanční vložky za osu každého kola, aby se netřely o podlahu; použijte cokoli od plastových kelímků po dřevěné bloky.

Krok 4. Zkontrolujte, jak je židle umístěna na podlaze; zatímco by měla být poměrně rovná, pokud se jedna strana rohože svažuje od vás, pak to také způsobí houpavý pohyb.

Pokud žádný z těchto kroků nefunguje a vaše židle se stále hýbe na jednu nebo druhou stranu-i když je vše pevně utažené-možná je načase přemýšlet o výměně vaší otočné židle.

Jak opravíte židli, která se naklání k jedné straně?

Krok 1. Židle, která se nakloní na jednu stranu, způsobí, že se nakloní. Uvolněte je a pokud to nefunguje, umístěte distanční vložky za osu každého kola, aby se netřely o podlahu; použijte cokoli od plastových kelímků po dřevěné bloky. “

Krok 2. Zkontrolujte, jak je židle umístěna na podlaze; i když by se měl trochu naklonit k přední části židle, neměl by se naklánět příliš daleko.

Krok 3. Zkontrolujte, jak jsou všechny šrouby a šrouby pevně utažené na obou stranách židle; pokud existuje jedna strana, která se zdá uvolněná, zatímco všechno ostatní je dotaženo co nejvíce, pak to může být váš problém. Uvolněte je, abyste zjistili, zda je lze utáhnout.

Krok 4. Ujistěte se, že se židle nevrací zpět na podlahu; pokud ano, budeš muset najít něco, co bys dal pod kola nebo pod to, aby se to vyrovnalo a zabránilo tomu, aby se to stalo. “

Funkce otočné židle

Otočné židle jsou skvělé, protože umožňují jednotlivcům, kteří v nich sedí, snadno se otočit a zůstat na jednom místě.

Jsou také skvělé pro pracovní prostředí, kde zaměstnanci potřebují rychle změnit způsob, jakým čelí různým lidem, kteří přicházejí do jejich kanceláře, nebo jak se mohou obrátit a mluvit se spolupracovníkem, aniž by museli neustále vstávat a chodit tam.

Co je úprava napětí náklonu?

Nastavení napnutí náklonu je, do jaké míry se otočná opěrka židle nakloní, když se osoba, která na ní sedí, nakloní dopředu. Čím vyšší je napětí v náklonu, znamená to, že menší sklon způsobí, že se židle nakloní více, než kdyby bylo napětí v náklonu nižší.

Jak mohu opravit svou otočnou čalouněnou židli čalouněnou?

Krok 1. Pomocí šroubováku povolte šrouby na jedné z nohou a jemně jej vytáhněte.

Krok 2. Otočte otočnou židli vzhůru nohama, abyste se mohli dostat na všechny čtyři nohy, odšroubujte je z příslušných míst, dokud nebudou úplně vypnuté.

Krok 3. Umístěte své nové nohy na místo tak, že se seřadíte tam, kam by měly jít, a zašroubujete je zpět. Otočte židli pravou stranou vzhůru a poté vyzkoušejte, jak se houpá, než přejdete k dalšímu kroku.

Krok 4. Pokud máte houpací otočnou židli, která není příliš poškozená, může to být vše, co musíte udělat. Pokud je ale vaše židle používáním opotřebovaná nebo je na poslední noze, máte ještě několik kroků.

Krok 5. Otočte otočnou židli znovu vzhůru nohama, aby byly odhaleny všechny čtyři nohy. Vyvrtejte šrouby do každého ze čtyř rohů, kde byly původně zašroubovány, aby byly zajištěny proti vypadnutí, když jej dáte zpět dohromady, a nakonec vyzkoušíte, jak se hýbe.

Krok 6. Zavěste židli zpět a vyzkoušejte, jak se znovu houpá, tentokrát bez šroubů uvnitř. Pokud je houpání pryč poté, co jste zajistili všechny čtyři rohy pomocí šroubů, pak je vaše práce hotová!

Jak zastavím kolísání své kancelářské židle?

Kancelářská židle se kymácí, protože je třeba ji úplně dotáhnout. Zkontrolujte, jak jsou šrouby momentálně utažené, a utáhněte je co nejvíce šroubovákem nebo klíčem.

Pokud problémy přetrvávají, zkontrolujte si pod stolem překážky, které by mohly způsobit houpací pohyb (tj. Uvolněné kabely). Přesuňte kabely tak, aby nebyly pod stolem, a utáhněte všechny ostatní šrouby, které najdete uvolněné.

Pokud se vaše kancelářská židle stále houpá, zkontrolujte, jak jsou momentálně všechny šrouby na obou stranách základní desky utažené. Utáhněte je co nejvíce šroubovákem nebo klíčem.