Jak odinstalovat otočnou základnu z lehkého rockerového křesla Lazy Boy

Co je otočná základna a jak funguje? Otočná základna je otočná část ve spodní části křesla Lazy Boy, která vám umožňuje otáčet se v libovolném směru. Důvodem této funkce je, že můžete vždy najít perfektní polohu pro relaxaci, když sedíte nebo ležíte ve svém Lazy Boy.

Níže uvedený tutoriál ukáže, jak odinstalovat otočnou základnu z lehkého rockerového lehátka.

Kroky při odinstalaci otočné základny z pojízdného křesla Lazy Boy

Krok 1. Umístěte vahadlo na záda a pomocí klíče odstraňte šrouby, které jej zajišťují.

Krok 2. Vyhledejte všechny čtyři montážní otvory v otočné základně, z nichž dva jsou na sebe kolmé pro šrouby, zatímco další dva běží rovnoběžně k sobě.

Krok 3. Vložte šroubovák Phillips do obou sad šroubů a otáčejte jím ve směru hodinových ručiček, dokud se již nepohybují.

Krok 4. Odstraňte celou základnu zpod Lazy Boy pomocí silných kleští, abyste mohli vytáhnout všechny zachycené dráty nebo kabely a poté je nahradit novou otočnou jednotkou (je -li k dispozici).

Pokud nemáte zkušenosti s instalací kabeláže, možná budete potřebovat pomoc s instalací této části. Než něco rozeberete, poraďte se s odborníkem! Ujistěte se, že jste dvakrát zkontrolovali šrouby, abyste se ujistili, že jsou pevné.

Jak odejmete pohovku od lehátka Ashley?

Většina lehátek Ashley je vyrobena s otočnou základnou. Zadní část pohovky lze vyjmout, abyste získali přístup ke šroubům a šroubům, které ji drží na místě, ale jak sundáte jednu z těchto základen? Následuj tyto kroky:

Krok 1. Najděte čtyři šrouby s křížovou hlavou na každé straně a vyšroubujte je pomocí šroubováku.

Krok 2. Zvedněte zadní část křesla a odložte ji. Poté budete mít přístup k tomu, jak odstranit otočnou základnu ze sedačky Ashley.

Krok 3. Než budete pokračovat v procesu instalace, odstraňte z něj veškeré nečistoty nebo nečistoty. Umístěte novou základnu zpět na místo a zajistěte ji čtyřmi šrouby na každé straně.

Jak rozdělíte sekci Lazy Boy?

Nejprve otevřete křeslo a položte ho na rovný povrch. Vyjměte všechny volné polštáře nebo přikrývky, které mohou být uvnitř židle. Najděte jednu stranu svého průřezu a podívejte se na šrouby, které byly vyvrtány do rámu zpod každého ramene opěrky nohou.

Vyšroubujte tyto šrouby pomocí šroubováku Philips otáčením proti směru hodinových ručiček, dokud již nebudou utaženy ve svých otvorech.

Po odstranění všech čtyř šroubů- dvou na obou koncích- byste měli vidět, jak rozebrat sekci Lazy Boy s minimálním poškozením! Nyní stačí zjistit, kde jsou tyto otravné dráty a kabely připojeny k této základní jednotce, abyste ji mohli odstranit, aniž byste cokoli příliš trhali (nebo ještě hůře: sami sebe zasáhli elektrickým proudem).

Jak přesunete těžké lehátko?

Většina lidí může přesunout křeslo s pomocí jiné osoby. Dva nejjednodušší způsoby, jak toho dosáhnout, jsou jeho položení na záda a jeho posunutí nebo zvednutí a nošení vzhůru nohama jednou rukou držící každou boční paži.

Kam je nejlepší umístit křeslo?

Nezapomeňte, že to, jak umístíte křeslo vůči televizi, ovlivňuje, jak pohodlně se budete dívat na televizi při relaxaci zezadu!

Pokud je to možné, vyhněte se umístění přímo naproti místu, kde je televizor namontován- zkuste mezi ně umístit co nejvíce prostoru, abyste dosáhli optimálního pohodlí při sledování.

Umístění sekce tak, aby mezi vámi a televizí nebyla příliš velká vzdálenost, také pomáhá udržet kabely mimo dohled, aniž byste je museli skrývat.

Jak utáhnete volné lehátko?

Pokud máte křeslo s uvolněným mechanismem, můžete některé věci udělat pro utažení mechanismu.

Nejprve se ujistěte, že vaše židle není umístěna příliš blízko žádných spotřebičů (zejména těch, které produkují teplo), protože to způsobí, že se dřevo uvnitř roztahuje a uvolňuje sevření jiných kusů; při polohování křesla podle toho, jak daleko od spotřebiče by mělo být, mějte na paměti, kolik místa zabírá – pokud je to možné, neumisťujte kolem něj vůbec nábytek!

Pokud používáte jeden takový kus k uložení nebo k něčemu jinému a zjistíte, že ho nemůžete přesunout mimo dosah vaší sekce, a přitom jste dostatečně zdatní na to, abyste jej mohli bezpečně umístit bez pomoci, zkuste pod nohy umístit malé koberce, které je udrží. od zahřívání.

Jak odstraníte zadní část rozkládací pohovky?

Zadní část rozkládací pohovky lze odstranit odšroubováním šroubů, které ji drží na místě. Je důležité si uvědomit, kolik otvorů pro šrouby je na vašem nábytku, protože na každém konci by měl být pouze jeden nebo dva. Pod rámem můžete také najít drátová spojení, která nesmí být odpojena při odstraňování polštáře a potahů ze židle.

Při vrtání těchto šroubů je nejlepší použít elektrickou vrtačku s nástavcem s hlavou Phillips, abyste je neodizolovali pouze silou svalů, pokud jsou na obzvláště úzkých místech nebo jsou již nějakou dobu zajištěni.

Se všemi čtyřmi (nebo šesti) nohami nyní odpojenými, opatrně odstraňte všechny dráty, než je zvednete a sklouznete ze zbývajících kousků látky/krytů z rámu.