Jak odinstalovat kolébkový otočný čep z čalouněného křesla

Mnoho lidí miluje, jak se křeslo otáčí, ale po letech používání může křeslo při houpání skřípat a vydávat hluk. Tento blogový příspěvek vám ukáže, jak odinstalovat kolébkový otočný čep u čalouněného křesla, aby jej bylo možné vyměnit za nový.

Kroky při odinstalaci otočného čepu na čalouněné židli

Krok 1. Odšroubujte hardware ze zadní části židle.

Krok 2. Umístěte starý ručník nebo kus látky pod spodní část židle, abyste nepoškrábali podlahu příliš utaženými šrouby.

Krok 3. Vyjměte a vyměňte starý kolébkový otočný čep za nový. Utáhněte šrouby na hardwaru a ujistěte se, že k utažení šroubu použijte klíč správné velikosti.

Krok 4. Před zašroubováním jakýchkoli šroubů nebo šroubů zkontrolujte, jak se židle hýbe, a ujistěte se, že je na všech čtyřech nohách v rovině.

Pokud potřebujete další pomoc, obraťte se na naše odborníky na nábytek na čísle (555) 555-5555 a požádejte o konzultaci!

Jak zastavíte otáčení kolébky?

Otočnému kolébku nemůžete zabránit v houpání, ale můžete ho zpomalit. Před přidáním dalších šroubů nebo šroubů zkuste utáhnout šrouby na hardwaru a ujistěte se, že jsou všechny čtyři nohy v rovnováze.

Jak odeberete otočnou základnu z lehátka Lazy Boy?

Krok 1. Nejprve odšroubujte šrouby z každé nohy.

Krok 2. Oddělte oba kusy plastu a odstraňte hardware, který drží pohromadě.

Krok 3. Starou otočnou základnu nyní můžete vyjmout zvednutím na jedné straně a odtáhnutím v úhlu 45 stupňů.

Jak namažete venkovní otočnou židli?

Krok 1. Svou venkovní otočnou židli můžete namazat pomocí mazací pistole.

Krok 2. Umístěte štítek tuby na hlavu a zatlačte ji dolů, dokud neuvidíte, jaký velký tlak je potřeba k vytvoření těsnění s krytinou.

Krok 3. Držte toto množství tlaku po dobu pěti sekund, poté pomalu zatáhněte směrem nahoru a rovnoměrněji zatlačte.

Krok 4. Průběžně kontrolujte, jak velký tlak musíte držet, zatáhněte dozadu a podle potřeby znovu aplikujte.

Krok 5. Rovnoměrně nastříkejte na nová otočná ložiska sprejem na mazivo a znovu vyměňte kryt ložiska, ujistěte se, že je zajištěný.

Jak opravíte vratkou otočnou židli?

Někteří lidé k vyřešení tohoto problému používají číselník. Jiní si myslí, že můžete šroub utáhnout, aby se tolik nekroutil. Mnoho odborníků se však domnívá, že se vaše židle přestane viklat, pouze pokud bude spočívat na tvrdých površích a jak často budete nábytek čistit nebo leštit, jak dobře budou moci svoji práci zvládat.

Chcete -li opravit viklající se otočnou židli, nejprve identifikujte problém s tím, jak velké je tření. Pokud je šroub příliš volný, budete muset utáhnout nebo namazat ložiska, která způsobují problémy, pokud jsou příliš suchá a opotřebovaná. Kromě toho možná budete muset vyměnit čalounění v závislosti na tom, jak moc se židle třese.

Můžete na otočné křeslo umístit otočnou základnu?

Stávající patku lehátka můžete nahradit otočnou základnou. Pokud to nedokážete, měli byste si koupit nový nábytek a nainstalovat si vlastní židli na míru. Tím zajistíte, že při použití nesprávné základny nedojde k viklání ani chvění.

Jak opravíte Swivel Rocker?

Krok 1. Chcete -li opravit výkyvnou kolébku, začněte odstraněním šroubů.

Krok 2. Pokud máte také šrouby, odstraňte je také a opatrně odšroubujte dřevo ze spodní části židle, které ji drží na místě pomocí svorek nebo svěráků.

Krok 3. Nyní vyvrtejte otvory pro nová umístění šroubů, aby bylo vše pohromadě. Doporučujeme použít čtvrtpalcový vrták.

Krok 4. Vyměňte šrouby a zašroubujte je na místo pomocí svěráků nebo svorek, aby bylo vše v pořádku.

Krok 5. V případě potřeby přidejte nové kolíky a poté vahadlo vraťte zpět k sobě tak, že jej znovu připojíte přes jeho původní otvory tak, aby všechny kusy těsně přiléhaly k sobě. Nakonec budete muset opěrku nohou znovu nasadit.

Krok 6. Dejte vše dohromady a máte hotovo!

Jak nainstalujete kolébkový otočný čep do čalouněného křesla?

Krok 1. Nejprve odstraňte starou otočnou základnu.

Krok 2. Položte jednu ze svých identických náhradních základen na sebe a umístěte je mezi místa, kam chcete, aby se obratlíky pohybovaly. Poté, co upravíte, jak daleko od sebe musí být pro velikost vašeho nábytku, vyvrtejte do obou kusů nové otvory pomocí vaší původní základny jako šablony.

Krok 3. Dále zašroubujte své nové otočné základny do dřeva pomocí zpožďovacích šroubů a podložek, abyste je oba spojili.

Krok 4. Nakonec připevněte jeden konec každé pružiny k odpovídajícímu šroubu na zadní straně rámu nábytku pomocí otevřené spojovací spony nebo odřízněte konce každého drátu a připojte je ke každému šroubu.

Krok 5. Druhý konec pružiny jde na odpovídající otočnou základnu přišroubovanou nahoře, poté upravte, jak pevně ji chcete, utažením nebo povolením šroubu, který řídí, jak velký tlak je mezi těmito dvěma kusy vyvíjen.

Krok 6. Nyní byste měli mít něco, co vypadá jako nová židle!