Jak odepnout zadní část lehátka Raymour

Jak odepnout zadní část lehátka Raymour? Tuto otázku si klade mnoho lidí. Odpověď je však snadná. Pokud jste někdy měli na zadním sedadle svůj zadní klip a nedokázali ho sundat, pak vám tento příspěvek na blogu pomůže!

Kroky při odepnutí zadní části křesla Raymour

Krok první: Prvním krokem je umístění háčku v horní části lehátka. Obvykle to bude pod tkaninou, která tvoří zadní část vašeho lehátka, a možná budete muset trochu zatáhnout, než se vysune zespodu a stane se viditelným. Jakmile je nalezen, vezměte na vědomí, jak hluboko jste zatáhli jazýček a jak je zahnutý.

Krok dva: Dalším krokem je zatáhnout jazýček dolů a odepnout jej zdola nahoru nebo vzhůru nohama, abyste na něj lépe dosáhli paží a rukama. Pokud jsou na křesle ještě další karty, které je třeba také vytáhnout, vezměte na vědomí, kolik z nich a jak jsou závislé.

Krok třetí: Posledním krokem je odstranění látky z místa, kde jste uvolnili a vytáhli poutko nebo poutka. Možná budete muset trochu zatáhnout, pokud není vytvořena dostatečná vůle, abyste se mohli snadno dostat rukama a pažemi. To by se obecně mělo uvolnit pouhým zatažením.

Krok čtvrtý: Umístěte látku na bezpečné místo, kde ji v případě potřeby znovu snadno najdete. Nemusí to být dokonalé, ale snažte se při přechodu z jednoho místa na druhé nijak nemačkat ani nemačkat, protože by to mohlo potenciálně způsobit problémy s tím, jak vaše křesílko do sebe zapadne.

Krok pět: Jakmile tkaninu uvolníte, je čas odepnout šrouby nebo šrouby, které drží křeslo na místě. Pokud se jedná o čtyřdílný sklápěcí model, budou umístěny buď na každém konci příčky židle, nebo na dvoudílném sklápěcím modelu na horních a dolních kolejnicích.

Krok šest: Povolte šrouby nebo šrouby natolik, abyste se mohli zvednout na jedné straně židle a zatáhnout, abyste se dostali na další strany. Získáte tak lepší úhel, jak s nimi pracovat, když je zcela odstraníte z jejich míst.

Krok sedmý: Když jsou odstraněny všechny čtyři nebo dva šrouby nebo šrouby, můžete židli zvednout a odložit. Gratulujeme! Nyní jste v sedmi snadných krocích úspěšně odepnuli zadní část lehátka Raymour!

Jak odstranit rám ze židle.

Krok 1: Začněte odstraněním jakýchkoli základních krytů a područek, které nejsou zabudovány do rámu. Odtud byste měli vidět, jak dva šrouby nebo šrouby drží na obou koncích obě strany zadního panelu vašeho křesla pohromadě.

Krok 2: Odstraňte šrouby nebo šrouby a poté je jednoduše rozpojte a sejměte zadní panel z rámu lehátka. Pokud potřebujete, klidně použijte plochý šroubovák jako pomůcku při odstraňování těchto spojovacích prvků jen proto, aby je bylo možné odšroubovat snadněji než pouhými prsty. Nyní, když máme vypnutý zadní panel, se můžeme podívat na to, jak se věci dávají dohromady.

Krok 3: Chcete -li sejmout rám ze židle, začněte odstraněním jakýchkoli základních čepic a područek, které nejsou v rámu zabudovány. Odtud byste měli vidět, jak dva šrouby nebo šrouby drží na obou koncích obě strany zadního panelu vašeho křesla pohromadě. Od tohoto bodu vpřed byste měli mít možnost vyjmout šrouby nebo šrouby a poté je jednoduše oddělit a sejmout zadní panel z rámu lehátka.

Krok 4: Pokud vyměňujete poškozený kus, montáž bude probíhat v opačném pořadí, než jsme věci právě sundali. S tím bylo řečeno, znovu připevněte jeden šroub nebo šroub najednou a utahujte je za pochodu.

Krok 5: Tento postup opakujte pro druhou stranu rámu lehátka a poté znovu připojte zadní panel ke každému šroubu nebo šroubu v opačném pořadí, než jsme jej předtím odstranili.

Krok 6: Nyní, když jsou obě strany opět zajištěny všemi šrouby nebo šrouby utaženými dolů, můžete pokračovat a znovu připevnit zadní panel k rámu lehátka. Udělejte to tak, že seřadíte jednu stranu s tím, jak byla původně seřazena, než ji odstraníte, a ujistěte se, že na nic jiného příliš netaháte.

Co je to Odepnutí lehátka?

Ležadlo je židle s připojenou opěrkou nohou a opěrkou nohou. Zadní část křesla lze nastavit tak, aby se opírala dozadu, což je způsob, jakým byste jej umístili, pokud byste si chtěli o víkendu zdřímnout doma.

Odepnutí nebo rozepnutí opěradla naklonění znamená, že na opěradle židle je spona nebo zip, který můžete vrátit zpět, abyste se dostali do a ze židle.