Jak nastavit sedák a opěradlo otočných židlí pomocí koleček

Otočné židle s kolečky jsou skvělým doplňkem každé kanceláře, protože umožňují mobilitu a snadnou přepravu židle z jednoho místa na druhé. Jak často však přistupujete k úpravě sedadla nebo opěradla své otočné židle?

Pokud to je něco, co jste zanedbávali, je načase strávit nějaký čas přemýšlením, jak byste mohli svůj nábytek upravit tak, aby byl celkově pohodlnější. Podíváme se, jak upravit sedák a opěradlo otočných židlí pomocí koleček!

Jak ergonomicky nastavíte židli?

Nastavení výšky sedadla tak, aby odpovídalo vaší výšce, je snadný krok, který lze provést během několika okamžiků. Pokud zjistíte, že pokrčíte kolena a hrbíte se, zkuste upravit výšku tak, aby byla v souladu s vašimi boky. Tím se ujistíte, že při sezení není příliš zatěžována záda.

Jak nastavíte výšku otočné židle pomocí koleček?

Výšku otočné židle s kolečky lze nastavit povolením šroubů na obou stranách. Poté budete muset nastavit, jak vysoko nebo nízko to chcete, utáhnout stejný šroub zpět nahoru a voila!

Jak obecně děláte své židle pohodlnější?

Obecně je, jak učinit židle pohodlnější, subjektivní záležitost. Budete chtít zkusit najít tu správnou židli pro své tělo a jak se vám nejvíce líbí. Před jakýmkoli rozhodnutím doporučujeme vyzkoušet různé modely, abyste si byli jisti, co bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.

Jaké jsou některé z nejoblíbenějších typů židlí, které nabízíte lidem ke koupi?

Máme širokou škálu různých typů otočných kancelářských židlí, které určitě splní vaše potřeby a pomohou vám strávit čas strávený na židli pohodlnějším. Doporučujeme věnovat nějaký čas procházení celého našeho inventáře.

Jak ergonomicky upravit židli

Existuje několik různých způsobů, jak můžete ergonomicky nastavit sedadlo a opěradlo otočné židle. Někteří lidé rádi používají klín nebo podpěru, stejně jako polštáře, polštáře, přikrývky a podhlavníky. Nejlepší metodou je, jak vám to bude nejpohodlnější.

Posaďte se na chvíli do křesla a uvidíte, jaké to je; pokud máte pocit, že vaše záda nejsou podporována, přidejte jednu z nich na sedadlo. Je také dobré nastavit, jak vysoko nebo nízko je židle od základny, aby vaše nohy mohly spočívat buď na podlaze, nebo na pohovce.

Zde je několik dalších způsobů, jak můžete upravit, jak se židle cítí:

Krok 1. Pomocí podnožky dejte svým nohám něco, na čem byste si mohli delší dobu sedět na židli.

Krok 2. Pokud jste vyšší, ujistěte se, že je vaše sedadlo úplně vytažené, aby nebylo příliš nízko nebo vysoko od základny a aby uneslo vaši výšku.

Krok 3. Pokud jste nižší, upravte, jak vysoko nebo nízko je židle od základny, aby vaše nohy mohly spočívat buď na podlaze, nebo na pohovce.

Krok 4. Použijte bederní polštář pro podporu zad, když sedíte v otočné židli. Je také dobré se ujistit, že jak vysoko nebo nízko je sedadlo od zadní části kolen, tak, jak chcete.

Krok 5. Pokud je mezi židlí a zády mezera, použijte izolaci z pěnové trubky nebo jinou výplň, aby sedadlo těsně přiléhalo k vaší páteři pro lepší oporu.

Krok 6. Ujistěte se, že jak vysoko nebo nízko nastavíte otočná kolečka, o tom, jak vysoko nebo nízko máte židli od země.

Krok 7. Otočné židle jsou také skvělé pro lidi, kteří sedí celý den před počítačem, protože vám umožňují snadný pohyb vsedě.

Kroky při seřizování sedáku a opěradla otočných židlí pomocí koleček

Krok 1. Povolte šrouby na zádech a sedadle. Budete je chtít uvolnit, ale ne příliš, protože nechcete, aby spadly!

Krok 2. Ujistěte se, že jsou oba dostatečně uvolněni, takže se pro vás bude snadno pohybovat kolem toho, kdo potřebuje úpravu. Pokud má židle otočný prvek v sedadle, uvolněte také šrouby.

Krok 3. Posaďte se na židli a povolením nebo utažením šroubů upravte, jak byste chtěli. Zde může být nutné trochu si pohrát, takže si nedělejte starosti, pokud ještě nejste spokojeni s tím, jaký je to pocit! Proveďte malé úpravy najednou, dokud se nebudete cítit dostatečně pohodlně na to, jak nastavit sedadlo a opěradlo otočných židlí pomocí koleček.

Krok 4. Jakmile vše utáhnete, ujistěte se, že to stačí, aby nesklouzly ze šroubů! Pokud k tomu dojde, můžete na závity šroubů použít trochu tuku, ale pokud používáte kvalitní židli, nemělo by to být nutné.