Jak nasadit plastový náhradní prsten na koženou otočnou židli

Otočná židle je krásný kus nábytku. V jednom se můžete cítit královsky a jak často se tak můžeme cítit? Může to být ale také drahá investice! A když se něco stane s vaší koženou otočnou židlí, jak budete vědět, jak ji opravit bez náležitých informací?

Dobrou zprávou je, že pokud potřebujete pomoc při vymýšlení, jak nasadit plastový náhradní prsten na koženou otočnou židli, tento blogový příspěvek má pro vás všechny odpovědi!

Postup při nasazování plastového kroužku na koženou otočnou židli

Krok 1. Položte na podlahu ručník. Najděte svou otočnou židli a položte ji vedle ručníku s jednou nohou před sebe.

Krok 2. Odstraňte všechny plastové kroužky z kovového kroužku tak, že je lehce povytáhnete nebo vypáčíte, pokud se nesejdou snadno

Krok 3. Vyjměte náhradní plastový kroužek navíc

Krok 4. Nasaďte náhradní plastový kroužek na kovovou otočnou židli a opatrně ji zatlačte dolů, dokud nebude dobře přiléhat

Krok 5. Ujistěte se, že mezi ani pod žádným z těchto kroužků nejsou žádné prsty, protože by to mohlo vést ke zranění při jejich utahování

Krok 6. Nyní vezměte ručník a omotejte jej kolem jedné strany nohy, se kterou jste pracovali. Uchopte oba konce pevně, aby se navzájem neproklouzly, než prudce zatáhnete. To by mělo utáhnout všechny tři kroužky najednou (kovový kroužek, gumový těsnicí kroužek, plastová ochrana). V případě potřeby opakujte kroky pro opačnou nohu.

Tipy pro údržbu otočné židle: Jak často byste měli měnit kroužky?

Nejdůležitější na vaší otočné židli je, jak často měníte prsteny. Když se zašpiní nebo začnou vykazovat známky opotřebení, je čas na nový.

Pokud jsou vaše židle v oblasti, kde jsou neustále znečišťovány lidmi, kteří jdou zvenčí, stane se to častěji, než kdyby ne.

Pokud se chcete vyhnout tomu, abyste museli každých několik měsíců kupovat plastové kroužky kvůli jejich používání venku v oblastech s vysokou návštěvností, kupte si otočné židle, které jsou dodávány s oboustrannými ochrannými podložkami!

Mohou zabránit tomu, aby se jich nohy dotýkaly – vyřešit jakýkoli problém, než začne! Jinak by měly být vyměněny nejméně jednou za rok!

Další tipy na údržbu otočných židlí: jak se mohu starat o své kožené otočné židle?

#1. Pokud chcete, jak se mohu starat o své kožené otočné židle, je důležité, aby vaše otočná židle byla opatřena plastovým ochranným kroužkem. Zabráníte tak poškrábání kovu a poškození kůže.

#2. Bez tohoto plastového náhradního kroužku na kožené otočné židli by se špína zachytila ​​mezi oběma povrchy a časem by způsobila škrábance a poškození

#3. Plastové kroužky by měly být vyměňovány přibližně každých šest měsíců, stejně jako v případě poškození řezáním, dírami nebo prasklinami. Pokud to není provedeno správně, může z těchto trhlin vytéct voda do mechanismu pod ním, což by mohlo později způsobit korozi a korozi.

Jak vyměnit rukojeť křesla D-Ring

Krok 1. Nyní je křeslo zcela rozebráno, je čas vyměnit starý D-kroužek. První věc, kterou musíte udělat, je najít kousek lana nebo kůže asi 12 palců dlouhý. Toto bude použito jako rukojeť rozšíření pro ovládací panel sklápěcích funkcí.

Krok 2. Vytáhněte jeden konec tohoto otvoru otvorem na zadní straně a poté na druhém konci spojte uzel, aby nemohl znovu uniknout, když později vše znovu spojíme.

Krok 3. Oba konce navlečte na každou stranu v blízkosti příslušných knoflíků, kde budou působit jako prodloužení tažením dolů odtud, než se dostanete zpět do polohy s tím, jak byly původně nainstalovány na začátku tohoto projektu, pokud není požadováno jinak náš zákazník v předchozím postupu.

Krok 4. Důvodem je, že jsme právě vytvořili smyčku, kterou lze v případě potřeby použít k vázání a poté k uvolnění, ale je také možné je zajistit různě v závislosti na vašich potřebách během instalace nebo použití později.

Jak nainstalovat otočná kolečka představce na otočné židli

Jak nainstalovat otočná kolečka na otočné židli, je snadné, pokud budete pečlivě dodržovat tyto pokyny.

Prvním krokem je výběr správné velikosti pro váš nábytek (doporučujeme alespoň dvě velikosti, aby se jedna hodila).

Za druhé, vybalte všechny součásti z krabice a ujistěte se, že jsou v dobrém stavu.

Za třetí, změřte dřík své otočné židle a vyberte si alespoň tak dlouhý. Začtvrté, očistěte veškerý prach nebo špínu kolem nohou vašeho nábytku.

Za páté, odlepte tři palce na každé straně, abyste odhalili lepicí proužek (ty pomohou s tím, jak dobře drží).

Za šesté, pevně přitlačte na několik sekund lepicí pásku a poté několik sekund poté, alespoň 30 minut.

Za sedmé, odlepte papírovou podložku, abyste odhalili plastový náhradní kroužek, a pevně stiskněte přibližně pět sekund.

Za osmé, při stlačování prsty používejte co nejméně, přičemž ji jednou rukou držte na místě a pomocí předmětu, jako je nůž na máslo nebo malý šroubovák, na něj zatlačte zespodu (skvělý trik je umístění kostek ledu podél okraj tohoto dílu).

Za deváté, počkejte 24 hodin, než stěhujete nábytek. Vraťte všechny součásti zpět do původního obalu a řádně je uložte. Nyní jste připraveni vyrazit s novou otočnou židlí!