Jak namontovat pohovku a sedadlo do přívěsu

Někomu to může připadat divné, ale do přívěsu se vejde více kusů nábytku. Ano, slyšeli jste dobře. Dnes budeme hovořit o tom, jak umístit pohovku a sedačku do přívěsu.

Může se to zdát nemožné, protože si můžete myslet, že stačí jedna pohovka. Gauč může být dostatečně velký, aby zabíral dostatek místa v přívěsu. Ale co takhle k němu přidat láskyplnou sedačku? Může to být výzva a může to být náročné, ale nikdy nemožné.

Co je to pohovka?

Pohovka je čalouněná lavice s polštáři, dvěma područkami a sezením pro mnoho lidí. Od sekčních až po sedací soupravy to nabízí řadu pohodlných možností sezení. „Pohovka“ je široce uznávaný název pro typ sezení, který odpovídá tomuto popisu.

I když v závislosti na velikosti, designu nebo kontextu pohovky jsou pohovky občas neformálně označovány jako gauče.

Co je to místo k sezení?

Jedná se o kus nábytku postavený speciálně pro dvě osoby. To je také známé jako dvoření židle nebo mini-pohovka. Stejně jako gauč jsou i milostné sedačky čalouněné a mají záda a područky. Zadní sedadla jsou obvykle 60 palců dlouhá, protože jsou navržena tak, aby pojala pouze dvě osoby.

Byl objasněn rozdíl mezi pohovkou a sedačkou. Nyní přejdeme k tomu, jak vložit sedačku a sedačku do přívěsu.

Shromážděte své nástroje a zásoby

K zahájení budete potřebovat následující nástroje a zásoby. K měření rozměrů vašeho gauče a sedačky budete potřebovat měřicí pásku. Stejně jako velikost vchodu do přívěsu.

Řidičské bity a vrtačka, pokud možno ideálně akumulátorové. Kladivo a hřebík. Abyste si chránili oči, nezapomeňte si nasadit ochranné brýle.

Pracovní rukavice slouží k ochraně rukou před pořezáním a pohmožděním. Je vyžadována páčka a kleště. Nezbytnými položkami jsou velký ručník, zvedací popruhy a nůž.

Měli byste odstranit polštáře.

Toto úsilí bude vyžadovat dvě silné osoby, protože i malý gauč může vážit až 100 liber. Navíc mnoho gaučů a tradičních pohovek může vážit až 350 liber.

Pokud je můžete snadno odstranit, nejprve odstraňte nohy. Pokud ne, nechte je prozatím připojené. Poté ze sedačky a sedačky, včetně polštářů a polštářů, odstraňte nepotřebné předměty.

Změřte rozměry pohovky a sedačky.

Změřte vnější rozměry pohovky a sedačky pomocí měřicí pásky a poznamenejte si všechna měření. Jako referenční body použijte přední hrany, protože hledáte absolutní maximální velikost gauče.

Prodlužte měřicí pásku z podlahy do nejvyššího bodu na zadní straně gauče na výšku. Změřte vzdálenost mezi jedním ramenem pohovky a druhým gaučem.

Snažte se najít nejvzdálenější možná místa a změřte vzdálenost mezi nimi. Pro hloubku měřte zepředu dozadu.

Měli byste změřit všechny otvory.

Určete velikost průchodů pro přenos pohovky a sedačky přes těsnou oblast, jako jsou například dveře nebo chodba, schodiště nebo dveře výtahu.

Změřte výšku a šířku otvorů pomocí svinovacího metru. Poznamenejte si rozměry na kus papíru.

Vypočítejte rozměry pohovky, sedačky a otvoru

Než si vezmete pohovku a sedačku, je důležité mít strategii na papíře. To vás ochrání před poškozením a poškozením majetku. Protože vnitřní a venkovní otvory dveří jsou obvykle vysoké 80 palců, včetně dveřních zarážek.

Musíte odstranit dveře.

Před přepravou pohovky je obvykle vhodnější odstranit všechny vnitřní dveře. Bez odšroubování závěsů ze dveří nebo rámu dveří jsou interiérové ​​dveře lehké a lze je snadno vyjmout.

Vyklepněte čepy závěsů hřebíkem nebo jiným ostrým předmětem, klepnutím směrem zdola nahoru vyjměte dveře. Vytáhněte každou zástrčku a poté bokem vyjměte dveře z jejich závěsů.

Možná nechcete odstranit dveře nebo si myslíte, že to není podstatné. Měřte od jednoho prahu k nejbližšímu okraji dveří, dokud jsou otevřeny, jak je to jen možné. Ponechání dveří na místě zmenší šířku dveřního otvoru až o 1 1/4 palce.

Sejměte dorazy a závěsy dveří (volitelně)

Odstraňte dveřní zarážky a závěsy dveří, pokud stále potřebujete více prostoru k protažení pohovky mezerou. Dveřní zarážky jsou ozdobné lišty na vnitřní straně zárubně. Po zavření drží dveře bezpečně na svém místě.

Odstraňte zarážky dveří po stranách. To vám může vydělat 1/2 palce, pokud odstraníte jednu zarážku dveří a 1 palec, pokud odstraníte obě zarážky dveří. Svisle vám sejmutí horního dorazu dveří dodá další 1/2 palce výšky.

Odstraněním dveřních závěsů získáte o 1/2 palce větší šířku dveří. Sejmutí závěsů navíc chrání těsně přiléhající pohovky. Dále vyšroubujte šrouby a nastavte závěsy pomocí akumulátorového vrtáku a šroubováku.

Nábytek nastěhujte vodorovně nebo svisle.

Pokud je to proveditelné, každý stěhovák by měl nosit rukavice a zvednout pohovku za rám. Při stěhování velkých pohovek mohou oba pracovníci používat zvedací popruhy. Pokud jste zjistili, že můžete pohovku pohybovat svisle, otočte ji na její konec a položte pod ni ručník, který látku ochrání. Pokud můžete sedačku přenášet vodorovně a vodorovně, noste ji rovnou ve vodorovné poloze.

Postupujte podle následujících kroků, jak opatrně namontovat pohovku a sedačku do přívěsu, aby nedošlo k poškození.

Závěr

Závěrem lze říci, že přemístění pohovky a sedačky do přívěsu není tak těžké, jak to vypadá. K jeho nošení budete samozřejmě potřebovat ruku. Ale je to docela jednoduché a snadné. Doufám, že to odpoví na vaši otázku, jak umístit pohovku a sedačku do přívěsu.