How much is a Southwood Loveseat

Existuje mnoho značek nábytku, které nabízejí různé vysoce kvalitní výrobky nebo předměty. Některé podniky stále fungují, ale některé, i když mají dobré služby a produkty, nejsou. Z tohoto důvodu jsou pre-vlastněné výrobky takových společností jedinými dostupnými položkami na trhu. Tento článek vám pomůže zjistit, kolik stojí sedací souprava Southwood.

Kromě toho jsme také připravili ukázkové výrobky z takových. Kvůli omezenému počtu položek je tak těžké tyto položky najít a dokonce znát cenu. Takovým příkladem je sedací souprava Southwood. Pokud hledáte sedátko Southwood dostupné na trhu, jste na správném článku.

Ale než se dozvíme, kolik stojí sedátko Southwood, musíme vědět další věci.

Co je to Loveseat?

Široké židle stačí k usazení spousty lidí. Nejde o nový koncept. Široké čalouněné židle určené pro jednu osobu si také získaly oblibu na konci 17. století. To má vyhovět širším šatům, které byly v té době populární.

Ty se začaly dostávat na trh a prodávaly se jako „milostné sedačky“ na počátku 19. století. Obvykle je vybaven dvěma čalouněnými sedadly. Jedná se o typ dvoumístného nábytku, ve kterém jsou dvě sedadla uspořádána do tvaru S.

To umožňuje dvěma lidem konverzovat při pohledu na sebe a být na dosah ruky. Přitom si mezi sebou obvykle zachovávají skromnou bariéru.

Co je nábytek Southwood?

Southwood Furniture Corporation je společnost vyrábějící nábytek se sídlem v Hickory v Severní Karolíně. Southwood Furniture Corporation zaměstnává sto šedesát pět lidí ve všech svých pobočkách. Vydělávají tržby 17,87 milionu USD (USD).

Podnikovou rodinu Southwood Furniture Corporation tvoří pět společností. Southwood vznikl v roce 1973. Jeho cílem bylo stát se předním americkým výrobcem autentických replik starožitností v muzejní kvalitě i tradičních čalouněných sedadel. Držitel licence SPNEA pro The Historic New England Collection.

Společnost Southwood Furniture vyráběla čalouněný nábytek na zakázku, který prodávala v mnoha nejlepších amerických obchodech. Kvůli konkurenčním zájmům se majitel rozhodl vydražit veškerý majetek společnosti. Aukci provedla společnost Iron Horse Auction Company, Inc. z Rockinghamu v Severní Karolíně.

Co je to milostné sedadlo Southwood?

Sedací souprava Southwood je v podstatě sedací soupravou vyrobenou výrobcem nábytku Southwood.

Vzhledem k tomu, že výrobce nábytku Southwood již není v provozu, jsou na trhu pouze sedačky značky Southwood z druhé ruky. Tato sedátka jsou k dispozici na webových stránkách internetových obchodů, jako je eBay.

Kromě toho je nyní vyšší než původní standardní maloobchodní cena. Důvodem je opět to, že je starý nebo starožitný. Sedací soupravy Southwood, které měly velkou péči, jako nové a jsou starožitné, jsou za vyšší než standardní maloobchodní cenou.

Kolik tedy stojí autosedačka Southwood?

Zde jsou některé milostné sedačky Southwood dostupné na eBay:

  • Southwood Ball & amp; Claw Mahogany Camelback Loveseat

Stav této sedačky je použit. Přestože je použitý, je výborně vyčištěn s původní povrchovou úpravou, jak tvrdí prodejce. Ale má malé znečištění na sedadle lásky.

Zboží může vykazovat známky kosmetického opotřebení, ale je plně funkční a funguje tak, jak bylo zamýšleno. Tato položka může být podlahový model nebo použitý vrácený obchod.

Tato starožitná sedačka má cenu 1 795,00 USD.

Toto jsou jeho specifikace

Značka: Southwood

Barva: Vícebarevná Typ: Loveseat

Počet míst k sezení: Až 2 časové období Vyrobeno: po roce 1950

Styl: Chippendale Místnost: chodba, obývací pokoj, čekárna

Výška položky: 37,5 Materiál: mahagon

Šířka položky: 65 Délka položky: 35

MPN: Neplatí Výška loketní opěrky: 32,5

UPC: Nepoužije se ISBN: Nepoužije se

Věk: Přibližně 20 let starý

Podrobnosti:

Má koule a drápy. Je z vysoce kvalitní konstrukce. Jeho design je ve stylu Chippendale, což je tradiční styl. Jeho velikost je 65w x 35d x 37,5h. Jeho výška paže je 32,5, zatímco výška sedadla je 23.

  • Míčový gauč a drápové nohy Southwood Chippendale z mahagonu

Stav této položky je již použitý. Jeho cena je 1 195,00 USD. Jeho rozměry jsou 36 ½ palce H o 67 palců W o 32 palců D, zatímco jeho měření od podlahy k sedadlu je 20 palců.

To jsou bohužel všechny specifikace položek, které prodejce poskytl z eBay.

Kolik stojí sedačka Southwood

Na základě výše uvedených položek sedací soupravy Southwood má sedací soupravy Southwood cenu 1 000 USD až 2 000 USD. Na různé ceny má samozřejmě vliv mnoho faktorů. Jedním z nich je stav položky.

Pokud je položka Southwood loveseat ve skvělém stavu, jako nová, je za vyšší cenu. Položka Southwood loveseat má ale spoustu skvrn, nedokonalostí, roztržení a podobně. Cenili to za nižší cenu. Toto je základní pravidlo ve světě podnikání. Na stavu opravdu nejvíce záleží, zejména u použitých věcí.

Závěr

Sedací soupravy Southwood jsou nyní na trhu omezené, a tedy i cenou, kterou má. Důvodem je uzavření společnosti, zastavení výroby. Abychom odpověděli, kolik stojí sedačka Southwood, pohybuje se kolem 1 000 až 2 000 amerických dolarů. Neváhejte a nakupujte hned teď!