How much is a Brand New Loveseat

Vzhledem k tomu, že v dnešní době trávíte tolik času doma, je životně důležité mít nábytek, který vám bude vyhovovat. Napadá vás zbrusu nové sedadlo lásky? Jsme tu, abychom vám pomohli s věděním o tom, kolik stojí zbrusu nové sedadlo, kde ho koupit a další.

Je tedy na čase znovu zvážit, zda máte místo na sezení, které zbožňujete, nebo zda je čas na něco nového? A pokud hledáte perfektní, jste na správném místě. Rovněž se budeme zabývat některými klíčovými body ohledně toho, co je třeba zvážit, pokud plánujete nákup některých zbrusu nových sedaček.

Než se ponoříme do hloubky, kolik je zbrusu nové sedadlo, nejprve se podívejme, co to je. Poskytne nám správné pochopení jeho cenového rozpětí.

Co je sedačka?

Pohovka má dva podsedáky. Na jednoho mohou sedět dva nebo méně lidí, zatímco tři nebo méně lidí může normálně sedět na pohovce. Loveseatům se také někdy říká „dvoumístné pohovky“.

Pohovka je menší než gauč. Loveseats jsou také určeny pro ubytování dvou nebo méně lidí, ale gauč může často ubytovat tři nebo čtyři lidi.

Než vás všechny možnosti úplně zahltí, zjistili jsme, že často je lepší začít tím, že vezmete v úvahu svůj rozpočet a kolik byste chtěli utratit za zbrusu novou sedačku, než se ztratíte ve světě nábytkových modelů a materiálů. .

Je zcela na vás a vašich potřebách investovat do nového sedátka. Pro někoho může mít smysl investovat do vysoce kvalitní položky, která vydrží mnoho let. Koupit něco, co právě funguje, je lepší alternativou pro ostatní.

Takže k velké otázce: jak moc je zbrusu nové místo k sezení, je třeba zvážit několik věcí. Může to být kůže nebo tkanina, nebo je to napájené nebo bez napájení.

Průměrná bezmotorová tkanina loveseat stojí 1 680 $, mezitím její poháněná verze stoupá až na 2 780 $. Naproti tomu nemotorová kožená sedačka stojí 2 380 $ a její poháněná verze stojí 4 880 $.

Zde je několik otázek, které byste si měli nejprve položit, než si koupíte zbrusu novou sedačku.

Zajímají vás trendy interiérového designu?

Stylové sedátko se může zdát fantastické právě teď, ale můžete se z něj během krátké doby unavit. Zde je to, co bychom navrhli pro vaši budoucí sedačku na základě vašeho názoru na trendy dekorů.

Pokud nemůžete říci ne pohovce v zářivých barvách nebo s výrazným vzorem, zkuste si koupit raději levnější alternativu než investovat do dražšího. Když vás začne sedačka unavovat, nemůžete ji jen tak přesouvat z místnosti do místnosti, jak můžete s ozdobnými prvky.

Neutrácejte peníze za něco, co vás za rok unaví. Zvažte místo toho integraci sametového motivu do několika polštářů.

Zvažte investování do vysoce kvalitního výběru, pokud chcete sedací soupravu, která překoná váš aktuální vkus. Může to být kus nábytku z neutrální látky, výběr kvalitní kůže nebo dokonce sedačka v lásce s přizpůsobitelným designem.

Pokud chcete investovat do pěkného sedátka, je důležité vybrat si takové, které vám bude dobře sloužit dnes i v budoucnosti.

Máte nějaké děti nebo domácí zvířata?

Přestože máte rádi děti a psy, je skutečností, že jsou příčinou velké části opotřebení vašeho nábytku. Při nákupu nábytku zvažte jak své skutečné, tak kožešinové kojence.

Jedním ze způsobů, jak to obejít, je koupit levnou sedačku, kterou vám nevadí vyměnit, když se opotřebuje.

Případně můžete utratit za kvalitnější produkt. Vyberte si láskyplné sedátko, které vydrží a vydrží všechno, co na něj vrhnou vaše děti nebo psi. Zvažte použití látky odolné vůči skvrnám nebo potahu, který lze snadno vyprat. Kvalitní kůže je prospěšná i pro domácí mazlíčky.

Jak často budete trávit čas na své sedačce?

Pokud trávíte hodně času na sedačce, nedělejte si z toho hlavu tím, že si pořídíte něco, co je nepříjemné.

Pokud jste obvykle na cestách a málokdy trávíte čas na sedadle, nemusíte investovat do vysoce kvalitní a pohodlné volby. Stačilo by něco levného a přitom trendového.

Pokud jste samozvaný gaučový brambor nebo se váš obývací pokoj soustředí na sledování televize, neuspokojte se s levnou sedačkou, která je nepohodlná. Existuje několik levných a středních sedadel, která jsou také pohodlná a velmi kvalitní.

Investujte do kvality a pohodlí u položek, které denně používáte, jako je sedačka, matrace a pohovka.

Jak často se stěhujete do různých domovů?

Sedací soupravy jsou obrovské, statné kusy nábytku, které je obtížné přesunout. Ten, který funguje skvěle ve vašem stávajícím domě, se nemusí vejít přes vchod ve vašem novém. Zvažte tedy, zda se vám vyplatí investovat do špičkového sedátka, pokud se budete stěhovat každý rok nebo dva, nebo zda byste se prozatím měli poohlédnout po cenově dostupnějších.

Zvažte tedy, jak jste mobilní a jak jste odhodláni přemisťovat nábytek z jednoho místa na druhé.

Pokud máte v úmyslu zůstat ve své aktuální oblasti méně než rok, zvažte posílení levné sedačky, se kterou si nebudete muset dělat starosti s přepravou do nové oblasti. Přibližně pět let? Možná pro vás bude vhodnější volba o něco vyšší kvality.

Konečně, pokud jste ve svém stávajícím sídle docela usazení, dává smysl investovat do vysoce kvalitního a dlouhotrvajícího sedátka. Před nákupem velkého lístku, který je obtížné přepravit, zhodnoťte celý svůj časový rámec.

Závěr

Loveseats stojí od 1 700 $ do 5 000 $. To může být velký problém, zejména proto, že je to zcela nové. Proto se nejprve zamyslete nad svými možnostmi, než investujete do nové.