DIY o tom, jak vybudovat vzduchové lehátko Hale

Postavit lehátko není snadný úkol. Proces má mnoho kroků a pro někoho, kdo nikdy předtím nic takového nedělal, může být obtížné. Následující pokyny vás provedou tím, jak vybudovat sportovní křeslo od nuly!

Kroky při stavbě lehátka Hale

Krok první: První věc, kterou musíte udělat, je změřit, kolik látky budete potřebovat na opěradlo a paže židle. Chcete -li to provést, vezměte strunu měřicí pásky z jedné strany průramku na druhý konec lehátka (přední).

Označte si tuto délku na metru nebo pravítku, poté sklopte měřítko na polovinu a označte značku na druhé straně této čáry. To bude, kolik látky potřebujete na kus paže, takže přidejte, kolik kusů ramen vaše židle má, abyste zjistili, kolik materiálu je potřeba.

Krok dva: Položte látku naplocho se špatnými stranami k sobě a změřte od každého kratšího okraje (strana, na kterou jste právě označili, kolik látky chcete odstřihnout), aby byla polovinou míry na vašem měřítku nebo pravítku.

Krok třetí: Vystřihněte dva kusy látky, přišijte jeden boční šev a druhý nechte otevřený (aby se obrátil naruby), poté oba dlouhé okraje lemujte srolovaným lemovým stehem.

Krok čtvrtý: Položte je špatnými stranami k sobě, zarovnejte surové okraje a sešpendlete.

Krok pátý: Sešijte je k sobě.

Krok šestý: Otočte naruby (pomocí zatloukačky pomozte zahnout rohy) a poté žehličku narovnejte. Posledním krokem je přišití na židli!

Co je to Hale Air Recliner?

Lehátko Hale Air je speciálně navržený kus nábytku, který umožňuje někomu lehnout bez použití rukou. Je vybaven nafukovací podložkou, která po nafouknutí podepře záda a můžete nastavit, jak velkou oporu poskytuje, podle toho, jak silně stlačujete vzduchovou pumpu.

Funkce Hale Air Recliner

Tato židle má také loketní vycpávky pro pohodlí a jak nastavit, kolik vaší paže podložky pokrývají.

Židle je navržena s odnímatelným kabelem, který vám umožní připojit ji k externímu vzduchovému čerpadlu, ale většina lidí se rozhodla tento kabel nespouštět a místo toho použít vzduchové čerpadlo napájené z baterií, které může být napájeno osmi bateriemi D-článku nebo jednou 12V adaptér do auta.

Jak se starat o Hale Air Recliner

#1. Podložky na židli by měly být pravidelně vypouštěny a větrány, aby nezplesnivěly.

#2. Někteří lidé také používají hadici vysavače k ​​jejich nafouknutí z externího vzduchového čerpadla, ale může to trvat déle než pomocí ruky. Popruhy, které drží židli pohromadě, je třeba každých pár týdnů utáhnout a židli převrátit vzhůru nohama a protřepat, aby se odstranily nečistoty.

Jak opravit mechanismus lehátka Hale

To lze snadno opravit. Vše, co potřebujete, je šroubovák, kleště a jehlové kleště.

Nejprve uvolněte tlakový ventil otáčením proti směru hodinových ručiček rukou nebo šroubovákem. Poté odšroubujte napínací tyč ze vzduchové komory a poté pomocí jehlových kleští odstraňte veškeré nečistoty, které se nahromadily v mechanismu.

Poté zašroubujte napínací tyč zpět do vzduchové komory a utáhněte ji rukou nebo šroubovákem. Pokud jste ji příliš utáhli, uvolněte ji opětovným otočením ve směru hodinových ručiček. Nyní můžete židli zavřít a nafouknout jako obvykle!

Kroky ke zploštění vzduchové matrace

Krok 1. Rozbalte matraci a nafoukněte ji

Krok 2. Položte se na matraci a přitáhněte kolena k hrudi, houpejte se tam a zpět několik minut, dokud není plochá.

Krok 3. Vypusťte vzduch z jedné strany a poté pomocí předmětu (jako velké knihy) stojte svisle v rohu, který je stále nafouknutý

Krok 4. Uvolněte tlak z jiného konce, sledujte, zda předmět spadne, opakujte.

Krok 5. Matraci před uložením vypusťte a nechte vychladnout

Jak hluboce vyčistíte špinavé křeslo?

Na látku naneste vysoce účinný čistič čalounění

Pracujte v malých částech a jemně drhněte starým zubním kartáčkem, dokud nebudou odstraněny všechny nečistoty. Před dalším použitím jej nechte uschnout.

Pro odolnější skvrny zkuste na křesle použít roztok na čištění koberců smíchaný s vodou; poté setřete přebytečný roztok čistým suchým hadříkem

Pokud je tkanina opotřebovaná nebo potřísněná do té míry, že ji nelze uložit, můžete se obrátit na čalounický obchod a nechat si vyrobit nový.

Tipy na čištění a péči o vaše lehátko:

#1. Před uložením se ujistěte, že vychladne. Může se vyvinout plíseň a plíseň, což může vést k trvalému poškození nebo zabarvení látky, pokud je skladována vlhká.

#2. Pokud židli nepoužíváte, nechte ji zakrytou starým prostěradlem nebo plastem.

#3. Kartáčkem každý měsíc vysajte židli pomocí kartáčového nástavce a podle potřeby (každé tři měsíce, pokud je nelze vyprat), vyčistěte návleky.

#4. Očistěte čalounění šamponem bez obsahu pěny a vyváženým PH.