Co chtějí padesátiletí muži v posteli? 6 šokujících tužeb!

Ležíte vedle svého manžela a ptáte se, co chtějí padesátiletí muži v posteli? Existuje mnoho způsobů, jak potěšit padesátiletého muže v posteli. Může to být náročné, ale není to nemožné.

Faktem je, že i když se příliš neliší od mužů jiného věku, existují určité vlastnosti, které chtějí padesátiletí muži vidět na svých sexuálních partnerech.

Tento příspěvek vám ukáže, jak dát svému 50letému muži pořádně zabrat.

Takže bez dalších okolků jen čtěte dál!

Potěšení padesátiletého muže

Každý muž má svá přání a fetiše. Než půjdete spát, ujistěte se, že rozumíte svému muži a tomu, co se chce v posteli stát.

Muži ve věku 50 let chtějí něco vážnějšího; chtějí vztah, který vydrží.

Shromáždili jsme informace o tom, co chtějí padesátiletí muži v posteli.

A tady jsou:

Touha č. 1. Buďte intimnější

Pokud jde o randění pro dospělé, tendence je opačná. Mladší muži mohou mít větší zájem o zábavu a krátkodobé vztahy; trend je opakem seznamování seniorů.

Na rozdíl od mladých mužů, kteří mohou mít sex s lidmi a nemají city, starší muži chtějí něco vážnějšího.

Muži po padesátce si vyberou podobně vztahově orientovanou ženu a budou sdílet ideály spojené s tímto konceptem.

Každý muž v tomto věku chce intimitu s pohlavním stykem. To ale neznamená, že muži nechtějí svou zábavu, ale chtějí upřednostnit intimitu před zábavou.

Touha č. 2. Důvěřujte sami sobě

Z dobrého důvodu muži obdivují ženu, která si je vědoma své sexuality. Každý chlap, bez ohledu na věk, vám řekne, jak je lákavé, když je žena sexuálně sebevědomá.

Starší muži se těžko vyrovnávají se ženami, kterým kvůli věku chybí sebevědomí. Žádný chlap si neváží dámy, která si stěžuje na její vnímané nedostatky.

Už nemají čas ani trpělivost, aby se vyrovnali s úzkostmi a jinými podobnými obtížemi, protože je jim více než 50 let.

Většině starších chlapů nevadí, pokud vaše prsa nejsou krásná a svůdná, pokud máte strie nebo je vaše pokožka vrásčitá. Buďte sebevědomější; bude to vašeho muže více lákat.

Touha č. 3. Neodsuzujte

Pokud jde o sexualitu lidí, zejména starších lidí, je důležité, aby partneři neposuzovali, čemu v posteli dávají přednost.

Muži po padesátce si uvědomují, že v ložnici nemusí být tak mužní a energičtí jako dříve. V důsledku toho je často vítáno poplácání po zádech. Je klíčové nerozhodovat o tom, co jednotlivci udělali, než se s vámi setkají.

Pokud se ve starším muži cítíš příjemně, neváhej a dej mu to vědět. Dejte mu vědět, že díky tomu, co dělá, se cítíte skvěle.

Touha č. 4. Buďte spontánní

Když jste v posteli se starším mužem, měli byste se podílet na jejich vášni pro hravost. U padesátníků je cestou překvapení.

Ale bohužel při všech těch ostatních pracovních povinnostech je pokus zorganizovat perfektní večer, kdykoli se hvězdy seřadí, často příliš velký tlak.

Mají tendenci si uvědomovat, co by mělo a nemělo být bráno vážně, když dosáhnou 50 a výše. Takže i když sex může být o vášni, je to také fantastický čas na dobrou zábavu.

Touha č. 5. Buďte iniciativní a nadšení

Pokud jde o sex, muži obecně dávají přednost ženám, aby se ujali vedení, a ne více než muži od určitého věku.

Padesátiletý muž nebo více by si kromě sebevědomí často užíval sexuálního společníka, který je nadšený sexem.

Cítit se krásný pro ostatní, fyzicky i psychicky, je krásný posilovač ega. Raději si o sobě myslí, že jsou pro ostatní fyzicky přitažliví, až do té míry, že se jejich partner cítí nucen mít s nimi co nejvíce sexu.

Touha č. 6. Důvěřujte

Je důležité mít víru ve starší lidi, se kterými spíte, pokud chcete, aby byli v posteli spokojení. Považují to za obousměrnou ulici a budou vám věřit, že s nimi budete v posteli zkoušet nové věci, stejně jako jim budete věřit vy.

Je to okamžik, kdy se dva jedinci vystaví jeden druhému. Přesto si navzájem důvěřují natolik, že je zranitelnost neobtěžuje.

Buďte tedy věrní sobě i svému muži. Důvěřujte mu natolik, že se nebojíte ukázat své pravé já.

Oceňují ducha kompromisu, ale chtějí partnera, který ukáže jejich skutečný charakter.

Starší muži si uvědomili, že ženy nejsou projekt a nelze je formovat k obrazu svému. Jinak řečeno, chtějí, abyste byli sami sebou.

Závěrečné poznámky

Tím se uzavírá tento článek „Co chtějí padesátiletí muži v posteli?“

Nezapomeňte být věrní sobě i svému partnerovi. Nikdo nechce mít vážný vztah s falešným člověkem.

Chcete si přečíst více? Navštivte tento článek!

Každopádně děkuji za návštěvu!