8 zábavných způsobů, jak učinit otočnou židli barové židle pohodlnější

V tomto blogovém příspěvku budeme diskutovat o tom, jak si můžete otočné křeslo barové židle zpříjemnit. Existuje mnoho způsobů, jak to udělat! Pokud je pro vás například sedadlo příliš tvrdé nebo příliš měkké, může být mezi sedadlem a opěradlem židle polštář, který vám pomůže jej upravit tak, jak chcete.

Pokud ne, pak pod podložkou sedáku může být nějaká pěna, která může změnit, kolik je na ní polstrování. Podívejte se na těchto 8 zábavných tipů, jak si dnes udělat otočné křeslo barové židle pohodlnější!

Způsoby, jak zajistit pohodlnou otočnou židli barové židle

#1. Pomocí polštářů a podložek upravte, jak se sedadlo cítí. To poskytne větší pohodlí pro vaše záda, ale může nějakou dobu trvat, než se rozhodnete, kolik polštářů je pro vás to pravé.

#2. Zkontrolujte spodní podložku židle nebo pěnu, zda některá z nich vyčnívá z jedné nebo druhé strany – to může způsobovat nepohodlí bez ohledu na to, jak pohodlně se otočná židle barové židle zpočátku zdála, když jste do ní poprvé usedli. Zatlačte dodatečný materiál dolů pod polstrování, aby bylo všude kolem stejné množství.

#3. Pokud jsou zbraně vybaveny otočnou židlí s barovou židlí, zkuste je sejmout a zjistit, jak se bez nich cítí! Některým lidem připadají područky nepříjemně, protože je po delším sezení u stolu na židli bolí ramena. Pokud je vaše otočná židle barové židle na kolečkách, zkuste je otočit opačným směrem.

#4. Pokud má vaše otočná židle barovou židli polštář, zkuste ji překlopit na druhou stranu a uvidíte, jaký to je pocit. Pokud máte na otočné židli barové židle opěrky rukou, upravte je nahoru nebo dolů tak, aby byly pod úhlem s oporou zad.

#5. Pokud jste vyzkoušeli všechny tyto tipy, ale přesto se cítíte nepříjemně při sezení na tomto konkrétním typu sedadla, zvažte investici do takového, který je vytvořen pro pohodlí!

Jak mohu svůj bar zvýšit o stoličku?

Vyměňte barové židle za vyšší verzi. Existuje mnoho různých výšek, které můžete získat – jak vysoký je člověk, který obvykle sedí na tomto sedadle? Pokud jsou kratší, pak něco nižšího, jako je 24 „, může být lepší než 32“.

Pokud je to ale někdo, kdo při práci u stolu rád stojí nebo se prochází, vyšší výška se nemusí cítit tak pohodlně. Například 36 „, 42“, 48 „… Stačí změřit, jak vysoko nad zemí bude vaše stolička sedět, a najít si takovou s podobnými rozměry, abyste věděli, jaká velikost by nejlépe fungovala!

Můžete přeměnit židli na barovou stoličku?

Svou židli můžete přeměnit na barovou židli přidáním další opěrky zad. Díky tomu bude vyvážený a zajistí, že se nezaseknete při pokusu vytlačit se ze sedadla!

Rust-Oleum má kovové rukojeti, které se připevňují na židle nebo stoličky, takže pokud chcete něco robustnějšího, je to ideální pro zajištění těchto typů sedadel.

Jak položíte otočný knoflík na židli?

Nožní podložky jsou oblíbené při výrobě otočných židlí pro barové židle, protože je lze použít na jakýkoli typ sedáku, takže je to skvělý způsob, jak zajistit, aby se vaše nohy nezasekly!

Existuje také možnost s otočným sedadlem Ondura Footpad. Nepotřebuje žádné šrouby ani šrouby a byl navržen s ohledem na lidi, kteří potřebují větší mobilitu.

Co používáte, pokud není díra?

Pokud židle nemá na základně díru, pak stačí najít těžké popruhy na suchý zip a bezpečně je připevnit pod jednu stranu podnožky-díky tomu se nebude tolik pohybovat, když se někdo pokusí postav se!

Proč moje barová stolička stále klesá?

Jednou z nejčastějších příčin je to, že na tom není dostatečná váha. Ujistěte se, že máte obě nohy pevně zasazené a sedíte si na sedadle, a pak zkuste trochu houpat ze strany na stranu, aby se věci znovu daly do pohybu!

Pokud vaše otočná židle barové židle stále klesá, i když ji používáte správně, pak možná bude potřeba přidat nějaké mazivo na základnu, kde jsou podložky na nohy. Stačí vzít malé množství oleje nebo WD-40 (jakýkoli typ, který váš nábytek upřednostňuje) a vetřít ho, dokud nebude vše příjemné a kluzké.

Jak zastavím bar, aby stolička nevydávala hluk?

U těchto židlí se mnohokrát stává, že je stačí dotáhnout. Nejlepším způsobem, jak toho dosáhnout, je povolit šrouby pomocí šroubováku a poté je utáhnout z jedné strany na druhou, tam a zpět, dokud neucítíte, že je to pevnější.

Existují také tyto malé kruhy, které mohou vyžadovat namazání, protože se o sebe třou. Můžete si vzít trochu oleje nebo WD-40 (jakýkoli typ, který vaše židle upřednostňuje) a potírat jej tam, kde se dotýkají dva kusy kovu, dokud nebude vše opět příjemné a kluzké!

Nesedejte si na otočné židli barové židle, je -li uvolněná, protože to může situaci ještě zhoršit, takže pokud je to jen trochu možné, vždy příliš utáhněte, než si příliš sednete.