4 snadné kroky k výrobě křídel židlí

V tomto článku se dozvíte, jak vyrobit křídla židlí pouze ve čtyřech jednoduchých krocích. Máme také seznam různých způsobů, jak vázat křeslo.

Křídlo na židli

Krok č. 1. Odřízněte materiál na požadovanou délku

Chcete -li mít standardní židli s křídlem, zabere vám to asi 3 yardy materiálu o šířce 17 palců na zadní straně židle.

Krok č. 2. Omotejte křídlo kolem středu židle

Zabalte křídlo kolem židle tak, aby záda zasáhla, když sedíte.

Krok č. 3. Přesuňte konec dozadu

Přineste konec křídla vámi zvoleného materiálu na zadní stranu židle, abyste jej mohli uvázat.

Krok č. 4. Vázat uzel

Vzadu si můžete uvázat standardní mašličku, jako byste si zavázali tkaničku. Můžete to také nechat tak, že tkanina visí dolů na židli.

Alternativní způsoby vázání křídla židle

Luk

Musíte držet konec křídla židle, které použijete. Poté omotejte křídlo v přední části opěradla židle. Poté překřižte konce křídla a přetáhněte druhou stranu přes druhou.

Tradiční luk je křídlo židle, které je velmi běžné u každého designu židle. Je to stejně snadné jako zavazování tkaniček a je to rychlé, takže si nemusíte dělat starosti se složitými postupy.

Poznámka: V případě potřeby upněte luk a utáhněte jej, pokud dáváte přednost pevnému úchopu. To záleží na tobě.

Boční příď

Pokud dáváte přednost bočnímu luku, zavažte tradiční luk jako první možnost nápadu křídla. Poté jej můžete posunout na obě strany židle.

Uzel

Chcete -li vytvořit tento uzel, držte konec křídla v každé ruce. Poté omotejte křídlo dokola před opěradlem židle.

Dále překřižte konce křídla a smyčku na druhé straně na druhou. Nakonec spojte konce pevným uzlem a konce by měly viset dolů na opěradle židle.

Boční uzel

Pokud to chcete porovnat s tradičním bočním lukem, je to přesně to samé. Chcete -li mít boční uzel, musíte uzel umístit spíše na bok židle, než jej umístit do středu zadní části.

Poznámka: Vytvořte tradiční uzel, než uděláte boční uzel. Poté se posuňte na libovolnou stranu, které dáváte přednost.

Převrátit

Musíte se řídit standardním uzlem. První věc, kterou uděláte, je delší závěsný konec a musíte jej převrátit pod a přes horní část uzlu. Když je křídlo židle o něco delší, musíte ho podruhé překlopit, abyste dosáhli požadované délky.

Poznámka: Klapky můžete narovnat a vyhladit, pokud dáváte přednost vzhledu křídla.

Obi

Křídlo musíte omotat kolem židle jako při vytváření luku. Překlopte jeden konec na druhý a zatáhněte.

Místo luku držte jeden konec v levé ruce. Vezměte druhý konec a obtočte jej ve směru hodinových ručiček vzadu kolem dílu v levé ruce. Nakonec vytáhněte kus pravou rukou pod něj, abyste jej přivázali.

Rosette

Omotejte konce křídla židle kolem židle, jako byste dělali tradiční luk. Poté přetáhněte konec přes druhý, abyste vytvořili bezpečné místo.

Začněte kroucením jednoho konce křídla přes druhý, dokud vám na koncích nezůstane malé množství křídla. Dále stočte křídlo v kruhu kolem středové opěradla sedadla, dokud nebude mít tvar růže.

Dvojitý smyčkový květ

Je to jako růžice, ale její výroba je mnohem rychlejší. Proveďte kroky pro tradiční luk, abyste se ujistili, že jsou vaše smyčky malé.

Měly by tam být čtyři smyčky a dva malé závěsné konce. Nejprve smyčku očistěte a zastrčte do sousední smyčky. Poté vezměte každý konec a zastrčte jej pod sebe.

Dvojitý boční uzel

Vezměte konce křídla a musíte jej omotat kolem boku sedadla. Dále přejděte na druhou stranu a smyčku na druhé straně k první straně. Nakonec uvázat uzel nebo mašli na preferovaný vzhled.

Dvojitý uzel

Začněte uprostřed židle. Vezměte každý konec a obtočte židli přecházející vpředu.

Vezměte konce a zabalte je vpředu a křížem na koncích vzadu. Musíte to dokončit svázáním (luk nebo uzel).

Závěr

Dostali jste se na konec tohoto článku o tom, jak vyrobit křídla na židle. Pokud provádíte tento postup, můžete na křídlo židle použít organzu, satén nebo tyl. Pokud budete postupovat podle jednoduchých kroků, můžete pro svou židli udělat jakýkoli design, který upřednostňujete.