4 snadné kroky, jak postavit židli s nulovou gravitací

Ti, kteří chtějí vědět, jak postavit židli s nulovou gravitací, by si měli přečíst tento článek o nejsnadnějších krocích a jasných pokynech pro vás. Zmíníme také několik tipů, které je třeba dodržovat, pokud se také chcete naučit, jak opravit gravitační křeslo bez rizika poškození.

Gravitační židle poskytuje svým uživatelům blahodárný komfort, ale pokud je poškozená, její účel je nesmyslný. Naštěstí si můžete postavit vlastní židli a budete k tomu potřebovat jen pár nástrojů a kroků.

Jaké jsou potřebné materiály?

Než cokoli jiného, ​​musíte shromáždit tyto materiály pro postup. Jakmile budete mít kompletní materiály, můžete jít a vytvořit si židli s nulovou gravitací.

  • Šroubovák nebo šroubovák
  • Skládačka (nůž nebo nůžky)
  • Lepidlo na dřevo

DIY židle s nulovou gravitací

Krok č. 1. Sejměte opěrku rukou a nohou

První věcí, kterou uděláte, je sejmutí opěrky rukou a nohou židle. Pomocí šroubováku nebo šroubováku musíte odšroubovat závěsy.

Poznámka: Vždy mějte na paměti, že šroub by se neměl odizolovat, pokud máte šroubovák s nízkým výkonem.

Krok č. 2. Vyřízněte otvor pro hlavu lehátka

Musíte seříznout, abyste měli otvor pro hlavu lehátka, abyste se cítili pohodlněji, jakmile si sednete na židli pro kutily.

Poznámka: V této části použijte skládačku, ale vezměte prosím na vědomí, že pokud nejste dobří v elektrickém nářadí, když jste na začátku, můžete použít nůž nebo nůžky otevírací.

Krok č. 3. Připojte desky na obou stranách

Když dokončíte vyřezávání otvoru, připevněte k němu desky na obou stranách lepidlem na dřevo a šrouby. V tomto kroku můžete nahradit všechny nerovnoměrné části řezu, které jste právě udělali pro židli.

Krok č. 4. Znovu připevněte paži a opěrku nohou na závěsy

Znovu připevněte paži a opěrku nohou na závěsy. Nejlepší by bylo, kdybyste šrouby znovu použili. Pokud se budete řídit tímto užitečným tipem, dokonale zapadne do většího otvoru, který jste vytvořili.

Co mám dělat, když křeslo s nulovou gravitací potřebuje opravu?

Co budete potřebovat pro tento tip pro obnovu, je náhradní kabel. Doporučujeme objednat šokovou šňůru 100 stop ¼ palců. Jakákoli barva bude fungovat na základě vašich preferencí.

Krok č. 1. Začněte odřezávat starý kabel

Pomocí nůžek musíte odříznout všechny staré šňůry vaší židle s nulovou gravitací.

Krok č. 2. Provlékněte šňůru otvory

Začněte ve spodní části židle a provlékněte šňůru otvory nahoru.

Krok č. 3. Po provlečení vytáhněte šňůru shora, zajistěte ji uzlem

Před provlékáním šňůry skrz otvory musíte začít šňůru pevně zatahovat, zatímco s ní budete pracovat zpět dolů do výchozího bodu. Najdete ho ve spodní části gravitačního křesla.

Šňůra je pevně utažena ze základny. V tomto okamžiku bude napětí mezi židlemi rovnoměrné i na opačné straně a budete muset kabel přestřihnout a znovu zajistit uzlem.

Tento krok je snadný a brzy budete hotovi na obou stranách židle.

Oprava prasklin na rámu židle

Dřevěný rám

Pokud máte židli s nulovou gravitací vyrobenou ze dřeva a na rámu židle najdete praskliny, stačí na poškození použít lepidlo na dřevo a problém je vyřešen!

Kovový rám

Pokud je vaše židle vyrobena z kovu a praskla, musíte ji svařit svařovacím strojem, aby se vyřešila chyba vaší gravitační židle.

Výměna textilie židle

Mohou nastat případy, že vaše tkanina židle s nulovou gravitací vybledne, jakmile ji budete používat delší dobu. Místo nákupu nové židle máte možnost vyměnit ji za novou tkaninu. Tyto látky jsou k dispozici v jakémkoli internetovém obchodě, jako je Amazon nebo eBay.

Kroky při přetažení šňůry židle s nulovou gravitací jsou podobné jako při výměně látky za židli s gravitací. Otevřete šňůry gravitačního křesla a vyměňte staré materiály za novou sadu tkanin.

Poznámka: Pokud dojde k malému roztržení, můžete jej opravit malou částí tkanin. Nové malé materiály budete muset upravit na místo, kde je sešívá a trhá.

Závěr

Dosáhli jste konce tohoto článku o tom, jak postavit židli s nulovou gravitací, a doufáme, že vám to pomůže přidat krásu do interiéru i exteriéru!

Chceme také, abyste při opravě židle zvážili uvedené tipy, pokud u ní narazíte na nějaké nedostatky. Kroky pro každou část, kterou obnovíte, jsou snadné a nemusíte si dělat starosti, protože budete moci ušetřit peníze!