4 jednoduché způsoby, jak zjistit, kolik elektřiny používá elektrická lehátka

Není nic jiného než relaxovat v křesle s vaší oblíbenou show v televizi. Ale kolik elektřiny spotřebuje? To je otázka, kterou si mnozí lidé pokládají, když uvažují o koupi elektrického lehátka.

Abychom na tuto otázku odpověděli, prozkoumáme, kolik elektřiny elektrická křesla používá a co můžete udělat pro snížení své spotřeby energie.

Nápady, jak zjistit, kolik elektřiny lehátko používá

#1. První věcí, kterou je třeba zvážit, je, kolik hodin denně plánujete používání lehátka. Pokud jej plánujete používat jen hodinu nebo dvě každou noc, bude vaše spotřeba elektřiny minimální.

Na druhou stranu, pokud jste někdo, kdo má rád TV, jakmile přijde z práce, a plánujete používat své křeslo tři až čtyři hodiny každou noc, pak to bude podstatnější.

Hned vám to řekne, že pokud jste někým, kdo plánuje používat elektrické křeslo hodně času za jeden den, například osm nebo více hodin v kuse, pak budete chtít věnovat zvláštní pozornost tomu, kolik elektřiny křeslo má. použitím.

#2. Způsob, jakým křesílko funguje a jak je napájen, bude také určovat, kolik elektřiny vaše sklápěcí křeslo denně spotřebuje. Pokud například napájíte židli elektrickou zásuvkou, zapojení dvou až tří hodin používání bude mít za následek spotřebu energie přibližně 0,25 USD.

#3. Napájecí křeslo využívá hodně elektřiny, jak vidíte. Právě teď je to nejoblíbenější nábytek v Americe a to znamená, že jej používá více lidí než kdykoli předtím, což také znamená, že dojde ke zvýšení spotřeby elektřiny. To by se nám mohlo vymknout z rukou, pokud budeme chtít používat naši oblíbenou židli na další roky.

#4. Je důležité vědět, kolik elektřiny vaše elektrická křesla spotřebovává, abyste si mohli přizpůsobit způsob, jakým v ní sedíte, a použít tyto informace jako vodítko pro dobu, po kterou budeme moci pokračovat v relaxaci, aniž bychom vyčerpali účet za elektřinu rychle. To nám pomůže šetřit energii, což nám zase umožní pokračovat v používání naší oblíbené židle znovu a znovu.

Kolik stojí oprava Power Recliner?

Náklady na opravu lehátka se liší. Je důležité, abyste ve svém okolí našli správnou osobu, která bude schopna správně diagnostikovat a opravit problém. Buďte však opatrní; někteří lidé se více zajímají o to, kolik mohou vydělat z někoho jiného, ​​zatímco jiní nám chtějí pomoci co nejrychleji a nejefektivněji.

Jak opravíte elektrické křeslo, které se nezavře?

Rozbité křeslo lze opravit několika způsoby. Proces opravy bude záviset na typu a závažnosti poškození, ale obvykle není příliš obtížné jej opravit. Pokud máte čas – většina lidí je ochotná dát židli několik minut, pokud jsou předem varováni – postupujte podle těchto kroků:

Kolik stojí elektrická lehátka?

Cena elektrického lehátka se liší. Čím více jste ochotni utratit, tím lepší funkce vaše židle bude mít.

Pokud například někdo hledá něco snadno použitelného a nevyžaduje, aby během dne často vstával, možná by chtěl jít se základní židlí.

Pokud však chtějí něco, co se sklápí prakticky do jakékoli polohy a lze to snadno upravit tak, aby odpovídalo jejich typu těla, pak by dali přednost elektrickému se všemi zvonky a píšťalkami.

Proč moje křesílko nezůstane sklopné?

Pokud křeslo nezůstává v nakloněné poloze, pak by mohl být problém s tím, jak je napnuté nebo uvolněné.

Chcete -li zjistit, zda se to děje s vaší židlí: povolte všechny šrouby a šrouby, které ji drží pohromadě, položte pod každou nohu nějaké ručníky, aby nepoškrábaly podlahu a poté je utáhněte.

Jeden ze šroubů může být příliš volný – pokud tomu tak je, zcela jej vyjměte a nahraďte jiným o něco větším rozměrem (můžete je zakoupit v každém železářství). Pak se podívejte, jak snadno vaše židle zůstane sklopená!

Pokud problémy přetrvávají i po utažení všech šroubů a šroubů, může být nutné vaše křeslo opravit nebo vyměnit.

Je také možné, že máte na židli špatně zarovnané pružiny; to se může čas od času stát, protože je ohýbají lidé, kteří v nich sedí delší dobu, takže by to měla udělat jen rychlá oprava pomocí kleští!

Proč se křesla naklánějí na jednu stranu?

Jedním z nejčastějších důvodů, proč se křeslo naklání na jednu stranu, je to, že sklouzlo na kluzáky, které jsou umístěny na obou koncích židle. Je možné, že se to čas od času stane, protože se opotřebovávají po dlouhou dobu používáním. Jednoduše je vložte zpět na místo zatlačením nebo posunutím pod ně a židle by se měla vrátit do vzpřímené polohy.