4 Jednoduché kutilství o tom, jak vytvořit nulovou gravitaci křesla

V tomto blogovém příspěvku vám ukážeme, jak vytvořit nulovou gravitaci lehátka. Jedná se o velmi snadný projekt, který zabere méně než hodinu a vyžaduje pouze jedno elektrické nářadí.

Veškerý spotřební materiál najdete ve svém místním železářství- i když není skladem, objednejte si to, co potřebujete, online! Jakmile budete s těmito kroky hotovi, bude vaše nové křeslo tak pohodlné, že se vám z něj nebude chtít znovu dostat.

Kroky k vytvoření nulové gravitace

Krok 1. Nejprve sejměte nohu a loketní opěrku. Chcete -li to provést, vyšroubujte je pomocí šroubováku/šroubováku z jejich závěsů. Dávejte pozor, abyste neodšroubovali šrouby, pokud máte bit ovladače s malým výkonem.

Krok 2. Dále vyřízněte otvor pro místo, kde bude hlava vašeho lehátka, aby bylo pohodlnější. Použili jsme skládačku, ale pokud nejste tak šikovní s elektrickým nářadím, můžete k vyříznutí otvoru použít nůž X-acto nebo nůžky.

Krok 3. Jakmile bude vaše díra hotová, vyřízněte několik desek na obou stranách pomocí šroubů a lepidla na dřevo. Tím nahradíte všechny nerovnosti, ke kterým může dojít při vašem řezu.

Krok 4. Nakonec znovu připevněte nohu a loketní opěrku k jejich závěsům pomocí šroubů. Nyní by měly pohodlně zapadnout do většího otvoru, který jste právě vytvořili. Jsi hotový!

Co je to Zero Gravity Recliner?

Co je to lehátko s nulovou gravitací? Lehátko s nulovou gravitací je speciálně navrženo pro lidi, kteří chtějí relaxovat se sklopenými zády nebo hlavou. Tento typ židle má více poloh a bývá větší než jiné typy židlí, protože potřebuje více prostoru vpředu, aby si člověk mohl lehnout.

Různých úhlů, které sklápěcí sedadlo s nulovou gravitací nabízí, je obvykle dosaženo použitím opěrky nohou jako kotvy a područek k ovládání toho, jak vysoko nebo nízko chcete mít záda.

Co je tak dobrého na Zero Gravity Recliners? U tohoto typu židle nebude vaše páteř na ni vůbec tlačit, když si na ni lehnete. To se liší od ostatních typů lehátek, která by mohla vyvíjet tlak na záda nebo páteř, pokud v nich zůstanete příliš dlouho.

Jak se starat o židle s nulovým gravitačním křeslem

O židli se budete muset starat, stejně jako o jakýkoli jiný kus nábytku. Možná budete muset pravidelně vysávat a udržovat vnější látku pro optimální vzhled a dojem. Pokud nemůžete na Amazonu najít lehátko s nulovou gravitací, které je pro vás to pravé (jsme si jisti svým výběrem), podívejte se na naše další blogové příspěvky, kde najdete další nápady.

Jaké jsou výhody Zero Gravity Recliner?

Můžete si do něj lehnout bez jakéhokoli tlaku na záda, který byste u jiných typů židlí mohli cítit

Obvykle je větší než ostatní židle, protože je třeba dát více prostoru, aby bylo možné ležet.

Jaké jsou některé nevýhody?

Někomu může tato židle připadat příliš velká nebo příliš drahá, i když na výběr je často mnoho stylů.

Jaké typy lehátek jsou k dispozici?

Na trhu jsou různé typy židlí, jejichž ceny se velmi liší. Některým lidem se líbí jeden typ více než jiný z důvodů pohodlí, zatímco jiní chtějí jen židli, která vypadá dobře ve svém pokoji nebo doma. Mezi nejběžnější odrůdy patří:

  • Ruční sklápění
  • Lehátka
  • Židle na zeď.

Ruční sklápěcí židle se dodávají s páčkou, kterou musíte použít, obvykle na boku nebo na přední straně židle, aby se mohla pohybovat tam a zpět. Ty jsou často cenově dostupnější než výkonové modely, ale mohou být obtížné, pokud je používají těžší lidé.

Elektricky polohovatelná křesla jsou o něco dražší, ale jsou dodávána s elektromotorem, který vám židli posune, takže se vám bude pohodlně používat bez ohledu na to, jak jste těžcí.

Židle na zeď mají jedinečný design, který umožňuje lidem, kteří potřebují zvednout nohy nebo si chtějí pohodlně lehnout jako v nemocnici, v nich snadno odpočívat.

Jak zamknete gravitační křeslo?

Odpověď zní, že gravitační židle nelze zamknout. Gravitační židle jsou určeny pro osoby s omezenou pohyblivostí, takže nemají uzamykací systém jako ostatní polohovací židle.

Co mám hledat při nákupu židle s nulovou gravitací?

Prohlédněte si rám židle, abyste se ujistili, že je pevný a udrží vaši váhu. Ramenní část by se také měla bezpečně přichytit, abyste si nemuseli dělat starosti s tím, že budete v lehátku bez podpory paží.

Pokud existují nějaké páčky nebo tlačítka, ujistěte se, že jsou pro vás snadno dosažitelné. Měli byste být schopni sklopit a upravit židli bez jakékoli pomoci pečovatele nebo někoho jiného, ​​kdo vám může pomoci se na židli usadit

Kolik stojí průměrná cena židle s nulovou gravitací?

Skvělým výchozím bodem by bylo asi 150-200 dolarů, ale záleží na tom, kolik funkcí chcete a jak dlouhé je vaše tělo.

Pokud máte problém najít židli, která je pro vás vhodná osobně, existuje mnoho online prodejců, kteří nabízejí bezplatné vrácení nebo výměnu, takže bude snadné najít nejlepší lehátko s nulovou gravitací