3 snadné kroky k tomu, jak vytvořit spodní rám židle

Většina lidí se chce naučit makrovat spodní část židle, ale existuje jen několik návodů, jak to udělat. Naštěstí jsme tu, abychom proces stručně a kreativně vysvětlili.

Takže už si nedělejte starosti! Zajistili jsme vás. Při tomto článku se posaďte, uvolněte se a nechte působit svoji představivost.

Práce na spodní části židle

Macrame je rostoucí zvyk mnoha umělců a řemeslníků. Šikovní lidé tráví čas vázáním uzlů a spojováním přízí, které nakonec tvoří jedinečný a krásný vzor.

Tato aktivita však není jen pro zábavu a relaxaci. Mnozí jej také používají pro začínající firmy a dekorace domů. Výrobky Macrame lze použít jako dekoraci domu, držáky rostlin a dna židlí.

Jak si ho však vyrobíte? Co byste měli udělat:

Krok č. 1. Příprava

Před tkaním vašeho macrame se musíte ujistit, že máte všechny materiály potřebné pro dno židle macrame. Nechcete mít nedokončený produkt jen proto, že nemáte kompletní materiály.

Na dno židle macrame byste potřebovali šňůry macrame. Délka lana bude záviset na tom, jak velká je vaše židle. Můžete se také rozhodnout, jakou barvu mají mít příze.

Kromě toho je důležité, abyste měli háčkované háčky, rámy židlí, nůžky, lehčí a makrame vzory. Poté, co budete mít tyto materiály, můžete přistoupit k dalšímu kroku.

Krok č. 2. Odstraňte starý kryt

Než budete moci mít rámovou židli samotnou, nesmí být na jejím dně žádný látkový potah. Odstraňte potah látky jeho vystřižením nebo odtržením. Přízi macrame nemůžete vložit, pokud je základna stále zakrytá.

Až budete hotovi, vyčistěte celý rám a obrouste, pokud chcete okraje vyhladit, než přejdete k poslednímu a poslednímu kroku.

Krok č. 3. Začněte tkát

Čtení těchto pokynů znamená, že již máte znalosti o tom, jak vytvořit macrame. Jediným rozdílem je, že tentokrát budeme tkát spodní část židle.

Pokud máte připravené materiály a rám, můžete začít dělat spodní část židle v makramé. Na rovné části židle vytvořte dvojitý čtvercový uzel. Na ocasu uzlu nechte přebytek šest palců.

Pamatujte, že budete tkát pouze rovné hrany a kulaté rohy ponecháte nezakryté. Vytvořte svou první svislou smyčku připojením k opačné straně. Ujistěte se, že jste šňůru pevně přitiskli na opačné straně.

Pokračujte ve vytváření smyčky, dokud svislé šňůry zcela nezakryjí židli. Až smyčku dokončíte, ustřihněte poslední pramen lana a zajistěte jej. Můžete to udělat roztavením posledního pramene plamenem.

Po svislém zakrytí židle je čas ji splétat vodorovně. Proces je stejný jako u vertikální smyčky. Můžete se rozhodnout použít jiné barvy příze, abyste svému novému spodku židle přidali kreativitu a zábavu.

Kolik času zabere tkaní spodní části židle?

Chcete -li odpovědět na tuto otázku, musíte záviset na délce řetězce. Delší řetězec zjevně znamená delší dobu tkaní.

Abyste však měli přímou odpověď, obvykle to pro začátečníky trvá 8–12 hodin tkaní. Tato odpověď však není pro všechny, protože můžete rozdělit svůj čas a tkát, kdykoli je to vhodné. U některých to může trvat týdny a měsíce.

Nejlepší příze pro Macrame

Nechcete ztrácet čas výrobou makramé s použitím nekvalitních přízí. Udělejte to nejlepší s nejlepšími materiály, jako jsou následující:

White macrame cord by Stillness Crafts

Tento typ šňůry se skládá z 80% polyesteru, zatímco zbývající části jsou vyrobeny z bavlny. Tato příze je měkká a hladká k použití pro několik malých i velkých projektů.

Bavlněné lano macrame od Craftezy

Tato příze je nejlepší pro vaše výrobky s českou tématikou. Tato šňůra je nebarvená, přírodní a 100% bavlna.

Organické konopí silné

Přírodní vlákna této šňůry ji činí odolnou a robustní pro přenášení těžkých předmětů. Tato příze zároveň neobsahuje žádné chemikálie a toxické sloučeniny.

Cívka z konopného kabelu

Tento typ kabelu je dodáván v různých barvách a je také považován za pevný a robustní.

Různé vzory Macrame

Prozkoumejte různé vzory macrame a vyzvěte svou kreativitu při zkoušení vytváření následujících vzorů tkaní.

Klíčenky Macrame

Tento malý macrame může být vaším novým dárkem příteli, protože je to snadné. Současně budete potřebovat pouze krátkou délku přízí.

Lapač snů

Dejte své zdi nový vzhled zavěšením lapače snů macrame, který může mít různé velikosti a barvy.

Opona

Dodejte svým oknům propracovanost nebo použijte tyto záclony macrame jako rozdělovače, které vám i vaší společnosti poskytnou určité soukromí.

Závěr

S přízemi můžete dělat mnoho věcí a jednou z nich je naučit se makrovat spodní část židle. Pomocí těchto jednoduchých kroků můžete svým domácím dekoracím dodat elegantní a estetický vzhled. Nenechte si ujít a začněte vyrábět svůj macrame hned teď!