3 snadné a jednoduché způsoby, jak sklopit kožené křeslo Italsofa

Mít lehátko je nejen pohodlné, ale také terapeutické pro záda. Naučit se sklápět kožené křeslo italsofa může být obtížné, pokud nevíte jak. Tento blogový příspěvek vás naučí kroky, jak to udělat!

Kroky k sklopení koženého lehátka Italsofa

Krok první: Najděte páku ve spodní části židle. Obvykle se jedná o kovovou tyč, která vyčnívá zespodu a zatáhne nahoru, aby uvolnila váš sklon. Najdete to tak, že budete chtít vodorovnou rukojeť na obou stranách, nebo budete muset hledat rukama, dokud neucítíte něco jako loketní opěrku, ale kratší.

Krok dva: Jakmile najdete držadlo, zatáhněte za něj, aby se uvolnilo. Tím se odemkne a umožní židli sklouznout dozadu, abyste se mohli plně natáhnout. Pokud to z nějakého důvodu nefunguje nebo pokud nemáte kliku, ujistěte se, že jste ve vzpřímené poloze, než zkusíte cokoli jiného.

Krok třetí: Nakloňte se a užijte si extra sadu nohou, kterou jste právě získali tímto jednoduchým trikem!

Co je kožené sedadlo Italsofa?

Kožené křeslo je židle s připevněnou opěrkou nohou, která umožní úplné pohodlí a relaxaci. Nejen, že je můžete mít doma, ale také jsou nejlepší kancelářské židle! Tento typ židle je vyroben z přírodních materiálů, jako je kůže nebo jiné druhy tkanin, pro dlouhodobé nošení.

Jak pečovat o kožené křeslo Italsofa

  • O křeslo se nejlépe staráte pomocí těchto čtyř jednoduchých kroků:
  • Každý týden vysajte špínu z koženého lehátka italsofa. Ujistěte se, že používáte měkký kartáčový nástavec, a nikoli svislý vysavač.
  • Odolné skvrny očistěte zředěným mýdlem a teplou vodou a poté otřete dosucha papírovými ručníky.
  • Leštěné kožené křeslo italsofa vyleštěte měkkým hadříkem, abyste odstranili nečistoty a vyleštili povrch koženého křesla italsofa
  • Pokud potřebujete čištění kvůli rozlití nebo skvrnám od domácích mazlíčků, použijte na lehátko dezinfekční prostředek pro domácnost, abyste předešli poškození látky uvnitř.

Nepoužívat

#1. čisticí prostředky na vodní bázi nebo jiné kapaliny

#2. Olejová mýdla, vosky nebo minerální oleje. Rozbijí povrch koženého lehátka italsofa.

Chcete -li zachovat původní krásu a zabránit dalšímu opotřebení nábytku, měli byste při péči o své lehátko vždy dodržovat tyto čtyři kroky. Tyto jednoduché, ale účinné kroky pomohou udržet vaše křeslo po mnoho let.

#3. Zředěným mýdlem na nádobí a teplou vodou poté otřete dosucha papírovými ručníky. Opláchněte kožené křeslo italsofa měkkým hadříkem, abyste odstranili nečistoty a vyleštili povrch koženého lehátka italsofa. Pokud potřebujete hluboké čištění, použijte na ležení domácí dezinfekční prostředek.

#4. U jakékoli textilie použijte vysavač k odstranění povrchových nečistot a prachu, které se mohly nahromadit v průběhu času nebo během vašeho posledního vysávání.

#5. Pokud si všimnete rozlití na italské sedačce z kůže, před čištěním skvrnu očistěte savým ručníkem, aby nedošlo k rozlití skvrny.

#6. K čištění lehátka z kůže italsofa použijte jemný roztok mýdla a vody. Nechte úplně uschnout, abyste dosáhli nejlepšího úspěchu.

Jaký je rozdíl mezi pravou kůží a špičkovou obilí?

Pravá kůže je původním povrchem zvířecí kůže. Může být použit pro různé výrobky, jako jsou bundy a boty. Vrchní lícová kůže je druhá vrstva zvenčí, která byla lehce broušena, aby byla hladká jako pravá, ale poddajnější než lícová nebo špičková kůže.

Co je celozrnná kůže?

Celozrnná kůže je drahý druh zvířecí kůže, která nebyla broušena, aby odstranila jakékoli nedokonalosti. To ponechává původní, přirozený povrch pokožky neporušený a vytváří trvanlivý výrobek se silnými prodyšnými vlastnostmi. Když si koupíte nábytek nejvyšší kvality vyrobený z tohoto druhu materiálu, můžete si být jisti, že vydrží roky.

Co přesně je kůže z nejlepších zrn?

Svršek z kůže, také známý jako štípaná hovězí kůže nebo plně štípaná telecí kůže, má ze strany odstraněnou vrstvu povrchu kůže-obvykle jeden až tři milimetry silnou (méně než jednu desetinu palce). To ponechává původní povrch pokožky neporušený a vytváří trvanlivý výrobek se silnými prodyšnými vlastnostmi.

A co lepená kůže?

Lepená kůže vzniká lepením zbytků zbytků z jiných procesů výroby kůže, obvykle jde o vysoce kvalitní kousky, které jsou příliš malé na to, aby byly použity samostatně. Je poddajnější než lícová a nejčastěji se prodává jako levnější alternativa.

Co je kůže nejvyšší kvality?

Celozrnná kůže je nejtrvanlivějším a nejodolnějším typem přírodní kůže. Neprošlo žádným chemickým zpracováním ani se nerozdělilo z vrstev pod původní kůží. Celozrnné mohou mít jizvy, vrásky, značky nebo jiné známky, které ukazují, jak byl opálený. Značky jako Coach nyní používají na své výrobky celozrnné produkty kvůli jejich přirozené kráse.