Způsoby, jak vybudovat levné loveseat

Existuje několik způsobů, jak si můžete vytvořit svou milenku a zároveň ušetřit peníze. Dnes vám ukážeme způsoby, jak si postavit levnou sedací soupravu.

S materiály nebo věcmi, které máte ve svém domě, si můžete postavit svou pohovku. Zde jsou různé způsoby, jak si vytvořit svůj milostný sedák.

Způsoby budování levného loveseat

Metoda č. 1: Loveseat ze starých dveří

Získejte polštáře dle výběru Při této metodě vyrobíme pouze rám pohovky. Změřte tedy velikost dveří, které budete potřebovat k jejich zarámování, ale také se ujistěte, že vaše sedačka je pohodlná na výšku a hloubku.

Jedny dveře můžete použít vzadu, jedny po stranách a třetí vpředu. To však není podstatné, protože to není skoro vidět. Máte možnost.

Poté, co jej oříznete, odizolujte a obrouste. Nakonec jej postavte pomocí recyklovaných šroubů a lepidla na dřevo. Předvrtejte větší otvor pro šrouby, aby se do něj vešly nějaké 3/8′′ hmoždinky, které je zamaskují.

Znatelné otvory na dveřích vyplňte dřevěným plničem. Poté namořte polyuretanem v barvě mahagonu, lehce obruste a znovu namořte. Po zaschnutí přidejte starodávné otočné dveře jako ozdoby na boky pohovky.

Nakonec odřízněte jeden z náhradních polštářů, abyste vytvořili polštáře pro opěrky loktů.

Metoda č. 2: Loveseat z palet

Druhou metodou při stavbě levné sedačky je vyrobit ji z palet. Prvním krokem je shromáždit velké množství palet. Shromážděte alespoň devět průměrně velkých palet. Vyberte si nejvyšší dostupnou kvalitu, protože chcete, aby vaše sedačka vydržela co nejdéle. Můžete dokonce získat ty, které mají na přední straně vypálené nebo vyražené chladné značkové dřevo. Dodává to pěkný detail.

Změřte palety na požadované rozměry. Palety můžete nařezat tak, aby byly široké 27,5 palce, takže je snáze smícháte a spojíte tam, kde je chcete. Po změření jej odřízněte rovně přes všechny lamely a poté odřízněte několik centimetrů, které zbyly viset přes stranu.

Znovu použijte ty, které zbyly, tím, že je zasunete do prostoru a znovu je připevníte hřebíky. Po rozložení by celá délka vytvořila perfektní L. 78 palců x 78 palců.

Rozložte své polštáře na paletu, abyste zjistili, jakou délku budete celkem potřebovat. Můžete dokonce použít některé staré polštáře. Polštáře jsou také k dispozici za nižší cenu.

Vaším cílem je vědět, jak postavit levnou sedací soupravu. Zkuste použít více recyklovaných kusů, než kupovat nové.

Vložte pár šroubů do zadní části. Když se dostanete do rohu, překryjte palety tak, abyste mohli šroubovat podél švu. Můžete použít 2palcové šrouby. To je nezbytné pro ochranu bezpečnosti vaší pohovky.

Metoda č. 3: sedátko ze staré postýlky

Levnou sedací soupravu si můžete vyrobit i ze staré postýlky. Než začnete starou postýlku rozebírat, musíte komponenty nejprve uložit. S výjimkou několika upevňovacích prvků jsme dospěli k závěru, že pro tuto změnu nepotřebujete další položky, jako je kování nebo boční kolejnice.

Než svou postýlku rozeberete, změřte a poznamenejte si předpokládané linie řezu. Pro srozumitelnost jsme si poznamenali řezné linie a fráze.

Jakmile se rozhodnete pro plán, začněte postýlku opatrně rozebírat. Uspořádání vaší pracovní stanice je v tomto bodě zásadní.

Pro začátek spočítejte hloubku pohovky. Spokojíme se s hloubkou sedadla zhruba 17 palců, protože to je průmyslový standard. Toto číslo se může změnit v závislosti na tom, kolik místa si přejete pro svůj zadek.

Pokud se chystáte vyrobit milostnou sedačku, změřte si rozměry židlí ve vašem domě a vyberte si, které chcete. Uřízněte přední polovinu postýlky na správnou šířku sedadla, abyste ji mohli použít jako bočnice.

Nyní, když jste odřízli všechny součásti, které budete potřebovat, rozložte všechny části, abyste viděli, na čem budete pracovat a připojovat. To vám nabízí úplný obrázek o položkách, které budete potřebovat, a dá vám vědět, zda mají všechny správné velikosti a nic nechybí.

Komponenty jsou poté rozděleny od 2 do 4 a přišroubovány na místo, aby bylo zajištěno, že jsou čtvercové a hladké. Vytvořte obdélníkový tvar pro kostru vaší pohovky. Ujistěte se, že se v něm pohodlně ubytují dvě osoby.

Pak si můžete koupit Lowe’s velkou desku, která už má lepidlo. Poté jej ozdobte tak, aby odpovídala sedadlu. Můžete také přidat zakřivený akcent na přední část pomocí jednoho z levých kusů.

Poté si můžete svou pohovku přizpůsobit tak, že ji natřete a vyberete si polštáře a polštáře, které doplní váš styl. Máte možnost; být vynalézavý.

Pamatujte, že cíl opětovného použití staré postýlky je dvojí. Je to dát nový život starému, dobře používanému kusu nábytku a nabídnout bezpečné místo pro odpočinek našich dětí.

Zkontrolujte, zda jsou všechny vnější rohy měkké. Také zkontrolujte, zda jsou všechny kování nebo spojovací prvky dobře zakryty a zda je povrch hladký a bez otřepů.

Závěr o stavbě levného milostného sedu

Při stavbě nového nábytku můžete využít spoustu věcí. Protože chcete vědět, jak postavit levnou sedací soupravu, použijte staré věci. Otestujte svou fantazii a hodně štěstí na vaší cestě k sedačce!