Rozebrat Ikea Ektorp Loveseat

Je pro vás těžké vzít si Ikea Ektorp Loveseat ze svého pokoje? Je příliš objemný na to, aby se vešel za dveře? S velkým nábytkem, jako je sedací souprava, může být obtížné se pohybovat. Proto jsme tu my, abychom vás naučili, jak rozebrat loveseat Ikea Ektorp.

Ať už cestujete, rekonstruujete svůj dům nebo pokoj, nebo si ho prostě chcete vzít ven. Manévrování s takovým nábytkem vyžaduje hodně úsilí a času, zvláště když ho dostanete za dveře. Bez obav! Detail po detailu probereme, jak rozebrat loveseat Ikea Ektorp. Nyní již nebudete mít problém jej přesunout do různých místností nebo míst.

Můžete si to také představit jako sestavení, ale obráceným způsobem. Jako opak upevnění nohou na sedačce. Než se ponoříme do skutečných metod, jak rozebrat loveseat Ikea Ektorp, musíme definovat,

Co je to loveseat?

Loveseat je pohodlná pohovka, která pojme dvě osoby. Vaše pohovka v obývacím pokoji může mít přesně tu ideální velikost, kterou můžete sdílet se svým psem. Pohovka pro zamilované je jakákoli pohovka se dvěma polštáři, nebo která je zhruba dostatečně široká, aby usadila dvě osoby.

První loveseats přišly na začátku devatenáctého století. Pohovky pro dvě osoby se vyvinuly ze širokých čalouněných sedadel na jednu, která byla populární v 18. století. Vešly se totiž do velkých rób, které nosily módní dámy.

Loveseat má svůj název z konceptu, že ho můžete sdílet s osobou, která sedí docela blízko vás. Pokud víte, jak demontovat pohovku, bude tento proces snadný.

Co je to Ikea?

Ikea je nizozemská nadnárodní společnost založená ve Švédsku, která vyrábí a prodává nábytek připravený k montáži, kuchyňské spotřebiče a bytové doplňky a příležitostně i další užitečné předměty a služby pro domácnost.

Společnost Ikea založil v roce 1943 ve Švédsku 17letý Ingvar Kamprad a od roku 2008 je největším světovým obchodem s nábytkem. Ochrannou známkou skupiny je zkratka složená z iniciál zakladatele. Stejně jako ty z Elmtarydu, rodinné farmy. Zde se narodil a přilehlá osada Agunnaryd.

Firma je známá svými modernistickými návrhy různých spotřebičů a vybavení a její práce v oblasti interiérového designu je často spojena s ekologickou jednoduchostí.

Kromě toho je společnost známá svým zaměřením na kontrolu nákladů, provozní detaily a neustálý vývoj produktů. To pomohlo Ikee snížit ceny v průměru o dvě až tři procenta.

Co je to Ikea Ektorp Loveseat?

Ikea Ektorp je řada volných pohovek se zaoblenými hranami. S robustními švy, odnímatelnými polštáři a pratelnými potahy, které dodávají sérii pohovek s dlouhou životností. To umožňuje pohovkám přežít útrapy každodenního života rok co rok.

Nyní, když známe základní fakta o předmětu, který se chystáme rozebrat, je nyní otázka:

Jak rozebrat Ikea Ektorp Loveseat?

Krok #1.

Odstraňte záda a polštáře sedátka. Tuto demontáž začínáme odstraněním částí, které nejsou něčím připevněny k sedačce. Je to nejjednodušší krok v tomto procesu.

Krok č. 2

Nyní, když jste odstranili polštáře a záda, otočte sedátko vzhůru nohama. Tentokrát musíte otočit nohu sedátka, abyste ho odstranili. Opakujte to na všechny čtyři nohy, stejně jako při odšroubování.

Krok #3.

Nyní, když jsou nohy vypnuté, je čas odšroubovat skutečné šrouby. Odšroubování šroubů vám umožní oddělit všechny velké kusy od sebe. Velké kusy jsou základna, záda a paže. Tento krok je základna, kterou odšroubováváme ze zadní strany. To vám pomůže snáze přesunout části.

Krok #4.

Otočte sedátko a nechte ho stát na zadní základně. Tentokrát musíte odšroubovat šrouby, které drží ramena k základně. Tento postup opakujte na levé i pravé paži. Pomalu oddělujete všechny velké části!

Krok č. 5.

Nyní je čas rozebrat milostnou sedačku. Nejprve musíte odstranit ramena ze základny. Jemně ji zatáhněte směrem k sobě, protože pod ní jsou šrouby.

Krok #6.

Abyste předešli budoucím nehodám, vyšroubujte šrouby z područek židle. Na spodní straně jsou dva šrouby a jeden na boku. Udělejte to na levém i pravém rameni židle.

Krok #7.

Nakonec složte zadní část sedátka k základně, aby byla se základnou zajedno. Nyní je kompaktní a snadno se přemisťuje.

Takto rozeberte loveseat Ikea Ektorp! Je to jako obrácený postup montáže nábytku. Nyní můžete svou sedačku přesunout kamkoli si budete přát, a dokonce ji dostat až za vaše dveře.

Závěr

Se sedací soupravou Ikea Ektorp může být pohyb po domě problém. Je potřeba sedm kroků, jak rozebrat loveseat Ikea Ektorp. Stačí jej následovat a umístění vašeho milostného sedu bude neomezené!

Demontáž tohoto nábytku je ve skutečnosti opakem jeho montáže. Doufáme, že vám to pomohlo při rozebírání vaší sedačky Ikea Ektorp.