Puffy Matrace Vs Tuft and Needle: Co je lepší

Výběr mezi matrací Puffy vs Tuft a Needle by měl být snadný, pokud je porovnáte. Tento článek projde každou značku ohledně dostupných modelů, zásad a dokonce i jejich podpisu nebo matrací. Budeme také hovořit o jejich trvanlivosti.

Máte také zdravotní stav, který ovlivňuje váš spánek, jako je artritida nebo bolest těla? Zkuste si například přečíst o nejlepší Puffy matraci pro bolesti krku a zad s artritidou.

Puffy Matrace vs. Kontrola srovnání tuftů a jehel

Nadýchaná matrace

Dostupné modely matrací

Puffy má tři modely matrací složené z pěnové postele a dvou hybridních postelí. Jsou k dispozici ve standardních velikostech, ale ne v dělených velikostech. Můžete se také podívat na tento samostatný článek o tom, kde koupit matraci Puffy u mě, pokud vás zajímá, zda má značka obchody nebo předváděcí místnosti, kde si tyto postele můžete prohlédnout osobně.

Zkušební verze, záruka a vrácení zboží

Puffy nabízí 101 nocí, kdy můžete vyzkoušet jejich matraci, ale pokud nejste spokojeni, můžete zvážit vrácení již po 30 nocích. Naučit se vrátit matraci Puffy je poměrně rychlé, pokud se jedná o originální produkt Puffy. Ale asi nejvýznamnější výhodou Puffy matrace ve srovnání s ostatními je, že značka poskytuje doživotní záruku, takže si můžete být jisti.

Matrace vlajkové lodi

Vlajkovou lodí matrace Puffy je postel z paměťové pěny zvaná Puffy matrace. Jedná se o středně tvrdou matraci, která je kompatibilní se všemi polohami spánku. Jak dokazují recenze na webových stránkách Puffy, kupující jsou s tímto modelem spokojeni a poskytují podporu při bolestech zad a dokonce i pohodlí při nespavosti.

Tuft and Needle

Dostupné modely matrací

Tuft and Needle nabízejí tři matrace podobné Puffy. Jsou to T & amp; N Original, Mint a Hybrid, vše za rozumně dostupné cenové body. Original a Mint jsou také pěnové postele, zatímco model Hybrid je jedinou hybridní matrací značky.

Zkušební verze, záruka a vrácení zboží

S matrací Tuft and Needle získáte zkušební verzi na 100 nocí. Podobně jako Puffy, Tuft a Needle neprodají vaši vrácenou postel, ale místo toho ji darují na charitu. A pokud jde o záruku na matraci Tuft and Needle, pokrývá deset let ve srovnání s doživotní zárukou Puffy.

Matrace vlajkové lodi

T & amp; Matrace N Original je vlajkovou lodí této značky. Za královnu to stojí jen 895 dolarů a dostanete 10palcovou vysokou pěnovou postel přizpůsobující se tělu. Ale protože je pevnější, všimněte si, že je nejlepší pro matrace na zádech a žaludku ve srovnání s matracemi Mint a Hybrid, které mohou tlumit boční pražce.

Jsou nafouklé matrace příliš tvrdé?

Nafukovací matrace nejsou příliš tvrdé, protože jsou určeny pro všechny polohy na spaní. Pro rychlou představu je matrace Puffy středně pevná, zatímco s Puffy Lux, která je středně plyšová, se můžete cítit trochu měkčí. Na stupnici pevnosti jsou hodnoceny 6 až 8 a 5 až 7, takže by měly být kompatibilní se všemi pražci.

Zvažte prosím přečtení tohoto článku o tom, co je Puffy matrace, protože hovoří o její celkové konstrukci a materiálech podrobněji.

Jak dlouho můžete udržet nafukovací matraci v krabici?

Jelikož je Puffy matrace typu bed-in-a-box, můžete ji rozbalit ihned po dodání. To mu umožní rozšířit se co nejdříve. Ale protože je vyroben z paměťové pěny, můžete jej nechat v krabici jeden nebo dva dny, pokud jej nemůžete okamžitě vybalit.

Zjistěte více o tom, jak dlouho můžete nechat matraci z paměťové pěny v krabici, pokud nemůžete rychle rozbalit nově dodanou postel.

Jak dlouho vydrží Puffy Matrace?

Nafouklé matrace mohou trvat až 10 let, v závislosti na vašem používání a údržbě. Pamatujte, že značka poskytuje doživotní záruku, takže si jsou jisti její dlouhou životností. Pokud jste zvědaví, diskutovali jsme také o tom, kde se vyrábějí matrace Puffy.

Jsou matrace z tuftu a jehly příliš tvrdé?

Tuftové a jehlové matrace nejsou příliš tvrdé, ale T & amp; N Originální matrace je dostatečně pevná, aby byla ideální pro spáče žaludku. Na druhou stranu, pokud chcete pocit lepšího vzhledu, můžete si pořídit matrace Mint nebo Hybrid, protože jsou vhodné i pro boční pražce. Nebojte se však získat velmi tvrdou postel od společnosti Tuft and Needle, protože i původní model je kompatibilní se zadními pražci, které potřebují nějaké odpružení, aby uvolnily tlak na páteř.

Jak dlouho můžete uchovávat matraci z tuftu a jehly v krabici?

Tuft and Needle doporučují, abyste jejich matraci rozbalili co nejdříve. Pokud však nemůžete, můžete jej nechat v krabici až tři týdny. Poté je roztažení postele stejně dlouhé jako Puffy asi za 2 hodiny.

Jak dlouho vydrží tuftová a jehlová matrace?

Matrace z tuftu a jehly by měly vydržet 8 a více let, což dokazuje jejich 10letá záruka. Jejich matrace navíc používají jedinečnou adaptivní pěnu značky, která je dostatečně odolná, aby zabránila dojmům těla.

Závěr

A to je vše! Právě jsme zkontrolovali Puffy matrace vs Tuft a Needle matrace a vítěz bude záviset na vašich prioritních funkcích, protože oba nabízejí vynikající zásady týkající se vrácení a záruky. Puffy však poskytuje prodlouženou doživotní záruku než T & amp; N je 10letá záruka.

A pokud nemůžete dodanou matraci okamžitě rozbalit, zvažte nákup od společnosti T & amp; Místo toho N, protože může zůstat v krabici tři týdny.