Puffy Matrace Vs Purple Matrace: Co je lepší

Odpověď mezi Puffy matrace vs Purple matrace bude záviset na vašich potřebách a preferencích. Aby bylo srovnání snazší, promluvíme si o jejich funkcích, výhodách a nevýhodách. Porovnáme také Puffy Lux s Purple, protože tyto dvě postele jsou často umístěny vedle sebe.

Když už mluvíme o porovnávání Puffy matrací s jinými velkými značkami, podívejte se prosím na podobné srovnání vedle sebe mezi matracemi Nectar a Puffy.

Puffy Vs Purple Matrace Comparison Buying Guide

Nadýchaná matrace

Dostupné modely matrací

Značka Puffy nabízí matraci Puffy, matraci Puffy Lux a matraci Puffy Royal. Matrace Puffy je pěnová postel, zatímco modely Lux a Royal jsou oba hybridy. Jsou také k dispozici ve standardních velikostech, jako jsou twin, twin XL, full, queen, king a California king.

Zkušební verze, záruka a vrácení zboží

Vaše matrace Puffy je dodávána se zkušební dobou 101 nocí, abyste se ujistili, že s ní budete spokojeni. Společnost však požaduje, abyste to zkusili alespoň 30 nocí, než budete zvažovat vrácení. A pokud jde o záruku, matrace Puffy mají doživotní záruku, pokud používáte správný rám nebo základnu a nejsou poškozeny nesprávným použitím.

Chcete se dozvědět více o pokusech a vrácení Puffy? Zde je návod, jak vrátit Puffy matraci, abyste se dozvěděli více.

Matrace vlajkové lodi

Vlajkovou lodí Puffy je matrace Puffy, což je postel z paměťové pěny. Vyrábí se v USA s chladícím krytem a pětivrstvou strukturou. Puffy má také svůj nejoblíbenější model, Puffy Lux, vyrobený z hypoalergenního krytu, gelové pěny, pěny odolné vůči vlhkosti a kombinace cívek a pěny s vysokou hustotou pro základnu.

Fialová matrace

Dostupné modely matrací

Značka Purple nabízí matraci Purple, Purple Hybrid a Purple Hybrid Premier. Podobně jako Puffy má Purple jedno pěnové lůžko a zbývající dva jsou hybridy. Pro velikosti jsou matrace Purple k dispozici v twin, twin XL, full, queen, king, ale místo Cal king značka nabízí split king.

Zkušební verze, záruka a vrácení zboží

Purpurovou matraci můžete testovat na 100 nocí, což je jen den před Puffyho zkušebním obdobím. Také jste povinni jej otestovat po dobu nejméně 21 nocí, než zvažujete jeho vrácení. A pokud jde o záruku, Purple nabízí pouze 10letou záruku ve srovnání s životností nabízenou společností Puffy.

Matrace vlajkové lodi

Vlajkovou lodí společnosti Purple je matrace Purple, což je v podstatě pěnová postel s možností kupujícího získat verzi Plus. Za dalších 400 $ získáte o dva palce více pěny, což má za následek lepší podporu, odezvu a prodyšnost. Pokud však chcete bestseller Purple, můžete vyzkoušet Hybrid Premier, který je k dispozici s možností mřížky 3 palce nebo 4 palce.

Co je pohodlnější fialová matrace nebo nafouklý luxus?

Určení, co je mezi postelemi Purple a Puffy Lux pohodlnější, bude záviset na potřebách a preferencích uživatele. Abychom vám pomohli se rozhodnout, promluvíme si o funkcích každého modelu.

Fialová matrace

  • Má pletený potah SoftFlex značky pro lepší odezvu
  • Používá mřížku GelFlex společnosti Purple, která pomáhá s prodyšností a odlehčením tlaku
  • Má pěnový základ, který udržuje oporu matrace
  • Podporuje záda a nohy, ale drží ramena a boky
  • Hypoalergenní a netoxické (klidně si přečtěte, jaký je prášek i v matraci Purple)

Puffy Lux matrace

  • Používá hypoalergenní kryt, aby se zabránilo prachu a roztočům
  • Šestivrstvá konstrukce matrace pro úlevu od bolestí zad
  • Používá Puffyho chladicí vrstvu nazývanou Cooling Cloud, aby se zabránilo zadržování tepla
  • Kombinace paměťové pěny a cívek se jedinečně přizpůsobí tělu spícího
  • Pevné jádro pro podporu páteře

Mají lidé rádi nafouklé matrace?

Zákazníci jsou s matracemi Puffy velmi spokojeni, protože mají hodnocení pět více než pět hvězdiček na základě hodnocení 15 000 a více na jejich webových stránkách. Když si prohlížíme recenze na Puffy matrace, má stejně dokonalých pět než pět hodnocení z více než 10 000 zákazníků. A pokud jde o nejoblíbenější model, kterým je Puffy Royal, více než 10 000 zákazníků jej ohodnotilo perfektně.

Mají lidé rádi fialové matrace?

Fialové matrace mají hodnocení více než 15 hvězdiček z více než 15 000 recenzí na jejich webových stránkách. Samotná matrace Purple je hodnocena 4,4 přes 5 hvězdiček od více než 29 000 zákazníků. Kromě toho nejpopulárnější Hybrid Premier značky má více než 10 000 kupujících, kteří jí dali 4,4 přes 5 hvězdiček.

Jak dlouho vydrží fialové matrace?

Na fialové matrace je poskytována 10letá záruka, takže uživatelé mohou očekávat, že jim vydrží tak dlouho. Přesto můžete v případě potřeby získat novou postel dříve, než je tato délka života. Dávejte si tedy pozor na nepohodlí a zkontrolujte si tvar své postele, jakmile jí bude více než 7 nebo 8 let.

Jak dlouho vydrží nafouklé matrace?

Puffy matrace může při správném používání a údržbě vydržet deset let. Puffy dokonce nabízí doživotní záruku, aby prokázal svou důvěru v kvalitu svých produktů. Stále však můžete zvážit výměnu postele po 7 až 8 letech nebo zkontrolovat známky toho, že potřebujete novou matraci.

Závěr

Bylo toto srovnání užitečné? Abychom zrekapitulovali bitvu Puffy matrace vs Purple matrace, Puffy má prodlouženou záruční dobu, protože je doživotní než Purple, která nabízí pouze deset let. Kromě této mezery mají oba znatelné přednosti v poskytování podpory a pohodlí přizpůsobené pražci.

A pokud jde o spokojenost zákazníků, usuzujeme, že obě značky mají spokojené zákazníky a kupující.