Puffy Matrace vs. Leesa Matrace: Co je lepší?

Ti, kteří chtějí porovnat matraci Luffy s matrací Leesa, si mohou přečíst tuto nákupní příručku. Projdeme každou postel a povíme si o jejích pro a proti. Můžete se také dozvědět více o každé značce a o tom, kterou se vyplatí koupit.

Puffy je také srovnáván s jinými značkami matrací známými pro své pěnové postele. Pokud vás také zajímá, jak Puffy porovnává, podívejte se na tyto další srovnávací recenze matrací Puffy vs Layla nebo Puffy matrace vs. matrace Casper.

Puffy Matrace vs. Recenze matrace Leesa

Nadýchaná matrace

Dostupné modely matrací

Puffy má tři hlavní modely matrací, konkrétně matraci Puffy, Puffy Lux a Puffy Royal. Puffy matrace je pěnová postel, zatímco zbývající dvě jsou hybridní matrace. Počáteční cena matrace Puffy je 899 $, ale značka má někdy tržby, které ji mohou dostat až na 599 $.

Zkušební verze, záruka a vrácení zboží

Na vyzkoušení Puffy matrace máte 101 nocí a na 30 nocí zvažte její vrácení. Nejlepší vlastností Puffy, zejména ve srovnání s jinými výrobci matrací, je však to, že poskytují doživotní záruku. Dokud jste postel nepoškodili používáním, můžete si užívat tuto nadčasovou záruku.

Vlajková matrace

Vlajkovou lodí matrace Puffy je matrace Puffy z paměťové pěny. Model Puffy Lux je však také jejich nejoblíbenější matrací. Výběr mezi těmito dvěma bude záviset na preferencích a potřebách pražce, ale abyste měli rychlé srovnání, Puffy je 5vrstvá 10palcová matrace hodnocená 6 až 8 na stupnici pevnosti, zatímco Puffy Lux je 6 vrstev, 12 palce a hodnocené 5 až 7 na stupnici tvrdosti.

Matrace Leesa

Dostupné modely matrací

Leesa je jednou z nejlepších online matrací a značka nabízí na výběr ze čtyř modelů. Jsou to Leesa Original, Hybrid, Legend a Studio. Matrace Leesa Original a Studio jsou pěnové postele, zatímco zbývající dvě jsou hybridní modely.

Zkušební verze, záruka a vrácení zboží

Na vyzkoušení matrace Leesa budete mít 100 nocí, ale vzhledem k očekávané době přizpůsobení nové postele, Leesa vyžaduje 30 nocí používání, než zvážíte její vrácení. Značka vyzvedne matraci a vrátí vám peníze, pokud nejste spokojeni. A pokud jde o záruku, dostanete od společnosti Leesa 10letou omezenou záruku ve srovnání s doživotní zárukou společnosti Puffy.

Vlajková matrace

Matrace Leesa Original je vlajkovým produktem značky a kupující ji hodnotí 4,5 více než 5 hvězdiček. Pokud ale chcete hybrid, stejné hodnocení má i Leesa Hybrid. Chcete-li porovnat jejich ceny, počáteční cena pro původní model je 799 $, zatímco hybridní matrace začíná na 1 099 $, takže obě jsou rozhodně nejlepšími cenami na trhu.

Je Puffy dobrá značka matrací?

Puffy je jednou z nejlepších značek matrací, které je třeba vyzkoušet, protože jejich zásady přinášejí prospěch kupujícím. Například vrácení Puffy matrace, pokud nejste spokojeni, je bezproblémový proces, jak můžete v této příručce vidět, jak vrátit Puffy matraci. Kromě toho značka vrácenou postel ani neprodá ani ji nepřidá na skládku, protože ji darují charitativním organizacím.

Dalším důvodem, proč je Puffy spolehlivou značkou matrací, byla jejich doživotní záruka při nákupu matrace. Většina značek matrací nabízí se zárukami pouze deset let nebo ještě kratší dobu, takže nákup postele, na kterou se bude vztahovat záruka, pokud je vaše, vám poskytne klid ohledně její kvality. Můžete dokonce očekávat, že dostanete odpověď do sedmi dnů po uplatnění záruky.

Přečtěte si, kde je vyrobena matrace Puffy, abyste získali více informací o její celkové konstrukci a řemeslném zpracování.

Je Leesa dobrá značka matrací?

Leesa je mimo jiné také jednou z nejlepších značek matrací a jsou dokonce certifikovanými B-Corp. To znamená, že splňovaly nejvyšší standardy sociálního a environmentálního dopadu. V loňském roce 2020 společnost dokonce dodala 3 000 postelí ve Virginii a Severní Karolíně, aby pomohla pandemii.

Leesa také daruje postel rodině v nouzi za každých deset prodaných matrací. Darováno je více než 37 000 matrací Leesa a pro každé dítě poskytují postele na míru, aby jim zajistily kvalitní odpočinek. A pokud jde o značku ekologických matrací Leesa, používají přírodní a recyklované materiály a dokonce i jejich ústředí funguje na obnovitelné zdroje energie.

Jaká matrace je srovnatelná s Puffy?

Nafukovací matrace jsou často srovnávány s jinými pěnovými postelemi, zejména s matracemi typu bed-in-a-box. Pokud jste také obeznámeni s postelemi Purple a Nectar, napsali jsme pro každou z nich srovnávací recenze. Přečtěte si Nectar vs Puffy matrace nebo Puffy matrace vs Purple matrace, pokud vás zajímá, jak je na tom Puffy kromě Leesa.

Jaká matrace je srovnatelná s Leesou?

Matrace Leesa jsou často srovnávány s Casper a Loom a Leaf. Například Casper také poskytuje Leesovi stejné lhůty na vyzkoušení a záruku. Na druhé straně jsou Loom a Leaf srovnávány s Leesou, pokud jde o jejich hladký a spolehlivý zákaznický servis.

Závěr

A to je vše! Právě jsme bok po boku zkontrolovali matraci Puffy vs matraci Leesa a nalezení vítěze bude záviset na potřebách a preferencích pražce. Bez ohledu na to jsou oba vynikající značky matrací díky kvalitě svých produktů a služeb a dokonce darují potřebným.

Pokud stále máte potíže s výběrem konkrétního modelu, použijte naše články o matracích, které vás provedou nákupem nové postele.