Proč se můj Reddy Heater stále vypíná? 4 překvapivé příčiny!

Ptáte se, proč se můj ohřívač Reddy stále vypíná? Zde jsou některé nejčastější důvody, které způsobují, že váš ohřívač Reddy zůstává vypnutý; nedostatečné palivo, žádný výkon, nevhodný tlak v čerpadle, vadná montáž sestavy fotobuňky, špína v palivovém filtru, nefunkční systém zapalování nebo kontrolka a snímač náklonu nebo došlo k přehřátí.

Když se počasí ochladí, přenosné ohřívače se osvědčily jako rychlý a efektivní způsob vytápění prostor. Garážová topidla bez ventilace, venkovní topidla a přenosná topidla s nuceným oběhem vzduchu jsou jen některé topidla s dlouhou životností a ekonomicky dostupné od Reddy.

Navzdory své vynikající pověsti odolných spotřebičů jsou ohřívače Reddy náchylné k poruchám a problémům vyplývajícím z nesprávného používání, špatné údržby a postupů skladování. Pokud tedy používáte ohřívač Reddy a stále se vypíná, musíte si přečíst tento článek, abyste se podrobně podívali na důvody. Pojďme se na to podívat do hloubky!

Proč se Reddy Heater stále vypíná?

Sestavili jsme seznam běžných problémů a jejich jednoduché řešení v těchto informacích o odstraňování problémů s ohřívačem Reddy. Pro přesnou detekci problému s ohřívačem si přečtěte a postupujte podle kroků.

#1. Nedostatečná elektřina

Zde je odpověď na vaši otázku; proč se můj ohřívač Reddy stále vypíná. Mějte na paměti, že většina typů ohřívačů Reddy pracuje se 120voltovým 60Mz elektrickým zdrojem. V závislosti na velikosti vašich ohřívačů se mění potřeby v ampérech. Problémy s ohřívačem jsou často způsobeny při provozu ohřívače Reddy podél dlouhého prodlužovacího kabelu. Zvýšením odporu v prodlužovacím kabelu může váš ohřívač narazit na minimální proud a přestat fungovat. Zde je několik možností, jak problém vyřešit:

Zkontrolujte, zda ohřívač dostává dostatek elektřiny, aby správně fungoval. Mějte na paměti, že používáte správný prodlužovací kabel a že napájecí zdroj, ve kterém byl ohřívač použit, zvládne zátěž. Mějte na paměti, že kabeláž ohřívače není poškozena kontrolou.

#2. Nízká kvalita paliva

Někdy, po začátku několika minut, se Reddy ohřívač vypne; je to způsobeno ucpanými otvory. Otvory mohou být ucpané, pokud ve svém ohřívači Reddy používáte palivo nízké kvality, a to zanechává v pecích velké množství nečistot, což může způsobit jejich ucpání. Pokud je vaše palivová nádrž znečištěná vodou, ohřívač bude s největší pravděpodobností vydávat praskání a praskání a vypne se. Zde je řešení:

Než začnete, ujistěte se, že je váš ohřívač naplněný kvalitním petrolejem. Poté vyhledejte v palivové nádrži známky kontaminace vody. Pokud je tam voda, odpojte nádrž co nejrychleji a vyčistěte ji vysoce kvalitním petrolejem k-1. Poté díly očistěte vlhkým hadříkem. Vytáhněte knot a nechte jej vychladnout. Před použitím propanového ohřívače Reddy ověřte množství propanu v láhvi. Ostatní důležité prvky procesu zdroje paliva ohřívače spalujícího propan by měly být opraveny a prozkoumány. Poté znovu spusťte ohřívač a zkontrolujte, zda funguje správně.

#3. Tlak čerpadla je nesprávný

Neschopnost vašeho ohřívače zapnout se a nadále se vypínat může být způsobena sníženým nesprávným tlakem čerpadla nebo tlaku vzduchu. Tento stav může způsobit spálení vašich ohřívačů Reddy s nuceným oběhem; základní součást desky plošných spojů vašeho ohřívače jej však po krátké době vypne. Zde je lék:

Změna tlaku čerpadla je jednoduchý způsob, jak tento problém vyřešit. Před přizpůsobením tlaku se ujistěte, že jsou ohřívače nastaveny na vysokou úroveň. Chcete-li začít, nastavte spínač ovládání BTU ohřívače na nejvyšší hodnotu. Poté odpojte konektor tlakoměru od krytu koncového filtru. Nyní je čas přidat druhý tlakový senzor vhodný s ohřívačem Reddy. Poté spusťte ohřívač Reddy na nejvyšší nastavení. Tlak čerpadla lze nastavit plochým šroubovákem. Pro zvýšení tlaku otočte pojistný ventil proti směru hodinových ručiček. Snižte tlak otáčením pojistného ventilu proti směru hodinových ručiček. Na konci procesu ohřev vypněte.

#4. Nesprávně nainstalovaná sestava fotobuňky

Vaše topení nemá plamen! Jsme nakloněni se vsadit, že nemůžete správně nainstalovat obvod fotobuňky. Změna umístění fotobuňky je přímým řešením problému. Zde je řešení:

Chcete-li zkontrolovat, zda byla sestava fotobuňky správně nainstalována, musíte ohřívač Reddy odšroubovat. V takovém případě sejměte boční víko. Dále přejděte k tlačítku napájení a odpojte kabely spínače. Také se ujistěte, že jsou odpojeny spoje mezi obvodovou deskou a fotobuňkou. V tu chvíli je potřeba dát fotobuňku obě do závorek. Nakonec proveďte připojení k desce plošných spojů. Po vyřešení tohoto problému zapněte ohřívač a zkontrolujte, zda funguje správně. Můžete si také přečíst o tom, jak opravit hlučné ohřívače prstů.

Je to obal!

Doufáme, že po přečtení tohoto článku všichni pochopíte, proč se můj ohřívač Reddy stále vypíná. Výše jsme probrali čtyři běžné příčiny tohoto problému; pečlivě si je všechny přečtěte, abyste mohli tyto příčiny odstranit. Neváhejte znát i tyto věci; přečtěte si, jak přidat termostat k nástěnnému topidlu a jak nástěnné topidlo vyčistit. Děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi!