Proč se můj ohřívač Dyson vypíná? 3 základní věci, které musíte vědět!

Víte, proč se můj ohřívač Dyson vypíná? Je to pravděpodobně proto, že ohřívač byl devět hodin v nepřetržitém režimu vytápění. Během této doby se ohřívač automaticky vypne a přejde zpět do pohotovostního režimu.

Vidíte, nemusí to vždy znamenat, že je se spotřebičem něco v nepořádku. Někdy je to jen kvůli jeho inteligentním funkcím. Nicméně je moudré, abyste tyto věci zkoumali, abyste nebyli překvapeni, když se takové věci stanou.

Dyson nabízí širokou škálu možností ventilátorů a ohřívačů, z nichž většina čistí váš domov a jsou vybaveny vysokorychlostním prouděním vzduchu. Jsou velmi účinné a technologicky vyspělé, a tak poskytují kvalitu a garantovaný výkon pro pohodlí a bezpečnost vaší rodiny. Aby měl uživatel takový spotřebič, musí znát různé funkce a způsob jejich ovládání. Měli byste vědět více věcí, takže bez dalších řečí začněme!

Věci, které potřebujete vědět o ohřívači Dyson

Nyní, když jsme již odpověděli na naši ústřední otázku, „proč se můj ohřívač Dyson vypíná?“, pojďme se ponořit trochu hlouběji do významných pravd, které musí uživatel Dyson znát. Díky krátké době, kterou si přečtete jistě ušetříte spoustu času v případě řešení problémů s ohřívačem Dyson v budoucnu. Nejen to. Možná budete moci pomoci svým přátelům překonat některé problémy, se kterými se mohou setkat při používání ohřívače Dyson.

#1. Připojení pro váš ohřívač Dyson

Dobrou inovací pro ohřívače Dyson je to, že je lze ovládat nebo monitorovat našimi telefony pomocí aplikací stažených online. Konkrétně jsou tyto aplikace dostupné z google play, nebo pokud máte iOS, jsou dostupné také z obchodu. Jednou z aplikací je Dyson Link, kterou můžete použít k úplnému ovládání vašeho topení. Také pro vás bude mnohem snazší ovládat, kdy a jak chcete, aby ohřívač fungoval. Pomocí této aplikace můžete také nastavit ohřívač krok za krokem a sledovat kvalitu vzduchu ve vaší oblasti. Kromě toho musíte vzít na vědomí, že se automaticky aktualizuje pro lepší výkon.

Kromě aplikace Dyson Link existují i ​​jiné způsoby připojení ohřívače k ​​vašemu smartphonu. Patří mezi ně Google Assistant, Amazon Alexa a Siri. Pomocí Google Assistant můžete přiřadit rutinu, která automatizuje, jak bude zařízení spolupracovat s ostatními zařízeními ve vaší domácnosti. S Alexou to můžete také udělat a navíc můžete povolit Dyson Skill ovládat zvlhčovač Dyson a čističku Dyson. A konečně, pomocí Siri můžete ovládat svůj ohřívač Dyson pomocí hlasu.

#2. Základní ovládání ohřívače Dyson

První a nejdůležitější primární ovládací prvek, který musíte znát, je zapínání a vypínání ohřívače Dyson. Můžete to udělat stisknutím tlačítka pro zapnutí nebo vypnutí pohotovostního režimu na samotném ohřívači nebo můžete použít dálkové ovládání. Musíte vzít na vědomí, že pokud vypnete funkci ventilátoru vašeho ohřívače Dyson, bude stále shromažďovat informace o kvalitě vzduchu ve vašem domě. Tato automatická funkce ohřívače je však zapnutá, pokud jste ji nastavili dříve.

Chcete-li jej aktivovat, musíte stisknout automatický režim umístěný na dálkovém ovladači a podržet jej alespoň pět sekund. Funkce se zastaví až po jejím vypnutí. Statistiky shromážděné z tohoto nepřetržitého monitorování se zobrazí na LCD ohřívače a v aplikaci Dyson Link. A konečně, musíte si být vědomi toho, že takový ohřívač má ve výchozím nastavení připojení Wi-Fi. Pokud jej chcete vypnout, stiskněte tlačítko Standby on nebo off na ohřívači po dobu alespoň pěti sekund. Pokud jej budete chtít znovu zapnout, bude od vás vyžadována stejná akce. Myslím, že je užitečné přečíst si uživatelskou příručku horkého a studeného ventilátoru Dyson.

#3. Tlačítko nabídky Informace

Na dálkovém ovladači Dyson uvidíte tlačítko informační nabídky v pravém horním rohu. Po stisknutí tohoto tlačítka uvidíte informace sledované vaším ohřívačem, které se zobrazí na jeho LCD. Některé zprávy obsahují kvalitu vzduchu, která zobrazuje data za posledních dvanáct sekund prostřednictvím grafické prezentace. Dále vám může ukázat i vnitřní vlhkost nebo objem vodní páry ve vzduchu v procentech.

Ohřívač Dyson může také detekovat vnitřní znečišťující látky, jako je formaldehyd, a jakmile k tomu dojde, zobrazí se to na LCD. Budete ohromeni funkcí ohřívače Dyson detekovat částice až do velikosti 2,5 mikronu, které jsou obvykle rozptýleny ve vzduchu, který dýcháme, což může být velmi nebezpečné pro naše zdraví. Tento ohřívač také dokáže detekovat okolní teplotu, tedy teplotu v interiéru, která se také zobrazuje na LCD ohřívače.

It’s A Wrap!

Doufám, že jste se dozvěděli, proč se můj ohřívač Dyson vypíná na konci tohoto článku. Kéž vám výše uvedené texty pomohou získat základní, ale zásadní znalosti o funkcích ohřívače Dyson. Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jaký je nejlepší typ topení do místnosti a jaký typ topení mám. Děkuji, že jste dočetli článek až do tohoto bodu. Váš čas a úsilí si velmi vážíme!