Proč moje sušička Maytag píská? 3 překvapivé důvody!

Děláte si starosti, proč moje sušička Maytag vrže? No, nebojte se; jsme tu, abychom vám pomohli. Horní panel, podlaha nebo zadní panel jsou nejčastějšími příčinami hlučných sušiček Maytag. Někdy jsou hlavními příčinami tohoto vrzání uvolněné ložisko řemenu, jakákoliv závada ve dveřích sušičky a nevyváženost sušičky.

Skřípající sušičky Maytag jsou častým problémem a my se pomocí elementárních technik naučíme, jak se tohoto dráždivého vrzání zbavit. Když se prádlo převaluje, vaše sušička vydává vrzavý zvuk, což je značné obtěžování. Tento problém prodlužuje dobu sušení oblečení a poškozuje vaše oblečení a sušičku.

Ano, přátelé, je to všechno pravda, ale pro vaše pochopení to nestačí. Abychom vám pomohli identifikovat a vyřešit problém, vytvořili jsme níže seznam typických problémů a jejich řešení. Pokud vás tedy toto téma zajímá a chcete se dozvědět více, přečtěte si článek na konci. Pojďme se na to podívat!

Důvody, proč sušička Maytag vrže

Jak již bylo zmíněno, horní část, podlaha a zadní panel vedou sušičku Maytag k vrzání. Chcete-li vědět, ze které části je tento zvuk produkován, držte uši blízko sušičky. Než to však uděláte, dejte především svou bezpečnost na první místo. Vypněte hlavní napájení, vytáhněte sušičku ze zásuvky ve zdi a odpojte jistič. Takže, proč moje sušička Maytag vrže? Níže jsme probrali několik důvodů, proč sušička Maytag vrže.

#1. Nevyváženost sušičky

Pokud jste si všimli, že vaše sušička Maytag vydává tento skřípavý zvuk, nejprve zkontrolujte nohy vaší sušičky, abyste zjistili, co to způsobuje. Pokud nejsou nohy sušičky na podlaze správně vyrovnány, může sušička nohy posouvat, což má za následek skřípání během provozu. Upravte výšku pračky pomocí vodováhy tak, aby nohy sušičky byly vyrovnané na podlaze. a snížit tento zvuk.

#2. Problém s plstěnými dveřmi

Nějaký čas tento skřípavý zvuk přichází většinou z dveřního panelu, obézní k sušičce a poslechu zvuku; pokud si všimnete, že vychází z dvířek sušičky, znamená to, že zvuk vzniká v důsledku problému s plstí dvířek. Stalo se to hlavně kvůli prasklým a opotřebovaným panelům panelu sušičky, kvůli čemuž vaše pračka tento zvuk dovolila vytvořit. Chcete-li zjistit, zda se jedná o problém, otevřete dvířka sušičky a zkontrolujte, zda na nich nejsou díry a praskliny. Protože jsou dvířka poněkud nesouosá s otvorem ve vašem stroji, generují hluk tření. Pokud namažete panty a zámek dveří, vydrží déle.

Plstěné nástavce, které pevně drží panty dvířek sušičky, chrání víko před poškrábáním o stěnu pračky, což by mohlo způsobit velký hluk. Otázkou je, zda se tyto součásti dost opotřebovaly, což vedlo ke dveřím, které se jednoduše tiše zavřou a zaskřípou jako zvonek.

Protáhněte aktuálně plstěné panely přes oba konce vašeho otvoru a poté všechny seškrábněte pomocí břitvy, abyste problém vyřešili. Poté pomocí silného lepidla roztavte spoje válce podložky na obou stranách plsti. Po výměně plsti sušiče počkejte 1 minutu, než se usadí. Přečtěte si také, jak opravit sušičku, která se neotáčí.

#3. Opotřebovaný pás sušičky

Pokud se z horní části sušičky ozývá vrzání, existuje velká možnost, že se váš pás sušičky zlomil nebo poškodil. Takže pokud máte sušičku s tímto opotřebovaným pásem a vaše sušička vydává skřípavý zvuk, pak je čas vyměnit tento pás za nový, abyste se vyhnuli takovému zvuku. Někdy se pás sušičky uvolnil. času, což vedlo k tomuto skřípavému zvuku. Otevřený a opotřebovaný řemen má tendenci vypadnout ze svého určeného místa nebo se případně rozpadnout, což má opět za následek skřípavé zvuky.

Pokud se pás sušičky nachází na zadní straně sušičky, kde je buben sušičky a jeho zadní strana spojeny, můžete tento volný pás vyměnit tak, že z předního panelu odstraníte matice na něm namontované a vysunete jej, abyste pás odhalili. pás sušiče ze středu drážky, zatlačte jej vzhůru nohama a sejměte jej tak, že jej odtáhnete daleko od sušičky. Po odstranění pásu je čas umístit nový pás na stejné místo; za tímto účelem nasaďte nový pás do středu drážky a poté utáhněte matice namontované na předním panelu sušičky. Vědět, jak vyměnit pás sušičky.

It’s A Wrap!

Doufali jsme, že čtení tohoto článku je pro vás jen zábavou, a po přečtení tohoto článku znáte odpověď na svou otázku: proč moje sušička Maytag vrže? Výše jsme uvedli důvody a řešení, jak tento skřípavý zvuk opravit. Takže nepropadejte panice. Ujišťujeme vás, že tyto body jsou pro vás užitečné. Takže přestaňte hledat a přečtěte si článek pozorně, abyste dobře porozuměli. Děkujeme svým přátelům za přečtení tohoto článku na konci! Může být také dobré si přečíst o tom, že sušička při omílání vydává hluk.