Proč moje sušička LG úplně nevysuší? 3 překvapivé důvody!

Máte obavy, proč moje sušička LG úplně nevysuší? No, přestaň se tím zabývat. Nejčastějším důvodem může být omezený nebo ucpaný výfukový systém vašeho domu. Omezení nebo zablokování proudění vzduchu, které může způsobit hromadění vláken a nečistot, mohou vaší sušičce zabránit v nejlepším výkonu.

Ze všech těchto důvodů vaše sušička LG přestane sušit prádlo dokonale a na konci cyklu zůstane oblečení mokré. Odstraněním těchto problémů zajistíte, aby vaše sušička fungovala efektivně. No, je to všechno pravda, přátelé, o tom. Ale víme, že se chcete dozvědět více.

Pro vaši znalost jsme níže sepsali podrobné informace o tom, jak se tento problém vyskytuje, a o nápravě, jak takové problémy vyřešit. Pokud vás tedy tento článek zaujal a chcete se dozvědět více, pokračujte ve čtení článku. Pojďme se na to podívat do hloubky!

Jak opravit sušičku LG, která úplně nevysuší?

Existuje mnoho důvodů, proč vaše sušička nefungovala správně. Zmínili jsme všechny problémy a jejich řešení, abychom váš problém vyřešili. Přestaňte tedy více přemýšlet o tom, proč moje sušička LG úplně nevysuší. Pojďme se podívat na důvody a řešení!

#1. Ucpaný průduch sušičky

Prvním častým důvodem tohoto problému je ucpaný ventilační otvor sušičky. Aby se sušička nepřehřívala, výfuk vyfukuje přebytečné teplo ven. Lepkavé látky a další nežádoucí materiály, které se shromažďují během procesu sušení, na obou stranách, se mohou dostat ze síta na vlákna do ventilace.

Tyto odpady mohou pravděpodobně produkovat až do místa, kde se vytvoří blokáda. Kdykoli k tomu dojde, je proudění vzduchu omezeno, což vede k vlhkému oblečení ze sušičky. Tento hořlavý materiál může za vážných okolností ve vaší sušičce jiskřit.

I když se doporučuje vyčistit výfukový systém jednou ročně, abyste minimalizovali překážky, musíte jej okamžitě odstranit, pokud se takové známky objeví. Chcete-li uvolnit ucpaný větrací otvor sušičky, odpojte sušičku ze zásuvky. Poté odpojte větrací otvor sušičky ze zdi. Pomocí tenkého nástavce na podtlakovou hadici nebo kartáče s tuhými štětinami odstraňte všechny zjevné překážky uvnitř větracího otvoru. Odstraňte veškeré nečistoty z ventilačního vstupu na vnější straně vašeho domu vysavačem nebo kartáčem.

#2. Spálená tepelná pojistka

Dalším častým důvodem tohoto problému je spálená tepelná pojistka. Kvůli rozsáhlému používání sušičky může dojít k vypálení tepelné pojistky ve vaší sušičce, což vede k tomuto problému a ukončí cyklus sušení s mokrým oblečením. Když sušičce hrozí přehřátí, tepelná pojistka se přepálí a odstřeďování nelze znovu spustit, dokud pojistku nevyměníte za novou.

Tepelná pojistka může být také spálena kvůli ztrátě perzistence, což lze potvrdit pomocí tepelného přístroje, multimetru. Je také důležité zjistit problém s přehříváním vaší sušičky. Před výměnou spálené tepelné pojistky je lepší znovu zkontrolovat větrací otvory sušičky, protože víme, že zablokovaný větrací otvor sušičky je jen běžný problém, který se u vaší sušičky stává.

#3. Poškozené topné těleso

Je možné, že topné těleso ve vaší sušičce je vadné, pokud takové problémy neusuší vaše oblečení. Topné těleso v elektrické sušičce je jako kus kovové spirály, která pomáhá ohřívat vzduch předtím, než vstoupí do bubnu vaší sušičky. Díky rozsáhlému používání sušičky dochází k postupnému spalování tohoto topného tělesa, díky čemuž vaše sušička přestane vaše oblečení důkladně sušit. Pokud kovová cívka při testování multimetrem nevykazuje stálost, pak je skvělý nápad vyměnit ji za nové topné těleso.

Zapalovač v sušičce plynu zapálí plyn ve spalovacím systému, díky čemuž se z vaší sušičky uvolňuje horký vzduch. Zapalovač by neposkytoval jiskru potřebnou k zapálení plynu, pokud by byl zapalovač spálen nebo spálen. Pokud test multimetru neodhalí žádnou spojitost, musíte jej vyměnit za nový.

Pokud si s případem nevíte rady, je lepší zavolat na údržbu vaší sušičky odborníka LG. Všechny 3 výše uvedené případy způsobují, že vaše sušička vaše prádlo nevysuší důkladně, ale nebojte se, také probereme, jak všechny tyto problémy vyřešit, aby vaše sušička dokonale vysušila náplň. Znát cenu výměny topného tělesa v sušičce.

It’s A Wrap!

Byli jsme rádi, že jste se dozvěděli, proč moje sušička LG úplně nesuší. Doufám, že všichni strávíte tento článek na jeden zátah. Také jsme probrali všechny základní důvody, proč vaše sušička nefungovala efektivně. Kdykoli se u vaší sušičky vyskytne tento problém, nepropadejte panice. Stačí dodržet výše uvedené techniky. Před aplikací těchto metod si ale pozorně přečtěte článek, abyste mu dobře porozuměli. Děkujeme, přátelé, že jste se s námi nakonec spojili! Zjistěte odpovědi na své otázky: jak opravit sušičku LG, která nehřeje, a jak sušičku LG vyčistit.