Proč mít svatbu v destinaci: 4 nejlepší důvody

Pokud vás zajímá, proč mít svatbu v destinaci, čtyři důvody vás snadno přesvědčí. Možná budete překvapeni, jaké výhody můžete získat, pokud máte svatbu v destinaci než svatbu v rodném městě.

Budeme také diskutovat o výhodách a nevýhodách svateb v destinaci, abychom vám pomohli rozhodnout, zda je to pro vás to pravé. A pro ty, kteří chtějí vědět, jaké to je plánovat svatbu, si přečtěte, jak se stát plánovačem svatby v destinaci.

Přesně proč byste měli mít svatbu v destinaci

Rozpočtové cílové místo svatby

Možná jedním z důvodů, proč byste měli mít cílovou svatbu, je to, že je překvapivě cenově dostupná. Samozřejmě, některé destinace jsou velmi drahé, ale intimní a dobře naplánovaná svatba v destinaci bude vyžadovat menší rozpočet.

Ve srovnání se svatbou v rodném městě nezapomeňte, že vzdálenost můžete použít jako důvod, proč mít méně hostů. Ušetříte tak na nákladech za recepci a catering.

Některé hotely v lokalitách dokonce nabízejí svatby zdarma, pokud v nich zůstanete po určitou dobu. A pokud neustále hledáte promo akce a slevy, můžete dokonce získat nabídky ubytování a cestovních lístků, abyste ušetřili více.

Snadno dostupné balíčky pro snadné plánování

Navzdory tomu, co by se dalo předpokládat, můžete udělat svatbu v destinaci mnohem pohodlněji než plánovat typickou svatbu, která by od vás nevyžadovala cestování. Je to proto, že svatební hotspoty na různých místech mají různé svatební balíčky, které povzbuzují páry, aby se v nich vzaly.

Měli byste najít svatební balíček, který vyhovuje vašemu rozpočtu, velikosti hosta a potřebám, aniž byste museli plánovat každou svatební aktivitu a prvek. Kromě toho není třeba hledat prodejce a stresovat se zákonností, protože některá místa za vás dokonce vyřídí svatební dokumenty.

Pokud chcete mít svatbu v destinaci, nemyslete si, že to bude velmi stresující plánování. Ale samozřejmě by vám prospělo, kdybyste začali vyhledávat destinace rok před vaším velkým dnem.

Umožňuje úplné vyjádření kreativity

Mít svatbu v destinaci vám umožní dělat vše, co na svatbě chcete, bez mnoha omezení. Můžete například snít o svatbě typu tropického útěku a udělat to ve vysněné destinaci vám umožní mít všechny prvky a tradice, které na svatbě chcete.

Ti, kteří chtějí být se svou svatbou extra kreativní, mohou maximalizovat to, co je v místě určení k dispozici. Navíc můžete událost oslavit i déle než jeden den, abyste z nového místa vytěžili maximum.

Pokud vy a váš partner chcete něco méně tradičního, pak by svatba na jiném místě než ve vašem rodném městě byla fantastická. Ale samozřejmě buďte realističtí s přizpůsobením vaší cílové svatby, zejména s omezeným rozpočtem.

Sentimentální vzpomínky během cestování

Jedním z nejčastějších důvodů, proč páry mají cílovou svatbu, jsou vzpomínky. Svatební den je výjimečný, protože představuje milník vztahu.

Proto je vhodné uzavřít sňatek pouze na místě, které tvoří perfektní kulisu pro vaše svatební fotografie a videa. Můžete si vybrat různá místa pro natáčení a týdenní svatební aktivity.

A protože je to nové místo, můžete si se svými svatebními hosty vytvořit jedinečné vzpomínky. Zvažte návštěvu stránek a provozování činností, které ve vašem rodném městě nejsou možné, abyste se na své svatební vzpomínky mohli ohlížet s uspokojením a něhou.

Ale jak daleko byste měli být od svého rodného města, aby to byla cílová svatba? Přečtěte si, co se považuje za cílovou svatbu.

Jaký je smysl cílové svatby?

Smyslem cílové svatby je mít pro váš velký den zvláštní prostředí s jedinečnými tradicemi a prvky. Svatba je pro každý pár významným milníkem, takže někteří ji raději uspořádají mimo své rodné město.

To jim umožňuje být více out-of-the-box, dělat různé tradice a používat prvky, které nejlépe vyhovují jejich vysněné svatbě. Je to také příležitost oslavit se svými svatebními hosty někde jinde a není neobvyklé mít týdenní svatbu v destinaci, abyste maximalizovali cíl.

Jaké jsou výhody a nevýhody svatby v destinaci?

Výhody

  • Ideální pro ty, kteří nechtějí příliš tradiční svatbu
  • Jedinečné a nezapomenutelné svatební okamžiky
  • Příležitost jet také na dovolenou
  • Umožní vám ušetřit náklady a uspořádat intimní obřad
  • Dostupnost svatebních prvků a tradic, ke kterým možná nemáte ve svém rodném městě přístup

Nevýhody

  • Musíte prozkoumat a splnit různé zákonnosti svateb, abyste zajistili legální spojení na vámi zvoleném místě
  • Může být drahý
  • Pokud pořádáte svatbu DIY v destinaci, budete potřebovat delší plánovací období, abyste zajistili všechny své dodavatele a potřeby
  • Někteří svatební hosté se mohou cítit špatně, když jim řeknete, že máte malou svatbu

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, proč mít svatbu v destinaci, a je to kvůli flexibilitě rozpočtu, dostupným balíčkům, tvůrčí svobodě a jedinečným vzpomínkám.

Můžete mít nezapomenutelný a jedinečný svazek díky novým tradicím a prvkům zvoleného místa. A pokud dáváte přednost intimní svatbě nebo útěku, tak proč se nevdát mimo své rodné město?