Proč je moje nadýchaná matrace tak horká: Zkontrolujte 3 faktory

Pokud vás zajímá, proč je moje Puffy matrace tak horká, máte tři důvody, proč to zkontrolovat. Tento článek se bude zabývat tím, jak konstrukce matrace ovlivňuje její udržení tepla. Dále vysvětlíme, jak může vaše tělesná teplota a samotná místnost způsobit, že se matrace bude cítit tepleji než obvykle.

Věděli jste, jaký druh potahu použít také na Puffy matraci? Zvažte seznámení s matracovými doplňky a povlečením, protože mohou také pomoci s regulací teploty.

Je Puffy Matrace Hot?

Konstrukce pěnové matrace

Nafukovací matrace používá paměťovou pěnu, která je ve srovnání s jinými materiály známá tím, že se cítí horká. Než se ale budete cítit zklamaní, počítejte s tím, že Puffy již plánoval vyřešit tento běžný problém s paměťovou pěnou. Druhá a třetí vrstva matrace Puffy jsou navrženy tak, aby zabránily zadržování tepla.

Můžete očekávat, že získáte prodyšný a chladný povrch na spaní, protože druhá vrstva matrace Puffy je dvoupalcová paměťová pěna naplněná gelem, zatímco třetí vrstva je dvoupalcová chladicí pěna. Nejedná se o tradiční paměťové pěny, které přenášejí teplo na pražce. Pokud si ale všimnete, že vaše pěnová postel nesplňuje Puffyho slib chladného spánku, naučte se, jak využít záruku na matraci Puffy.

Pokojová teplota

Poté, co jsme potvrdili, že by se Puffy matrace neměla cítit horká kvůli chladícím vrstvám, které odvádějí teplo od pražce, je dalším faktorem, který je třeba zkontrolovat, samotná místnost. I když je vaše postel navržena tak, aby byla prodyšná a chladná, stále chcete mít pokoj v příjemné teplotě. Nejlepší teplota pro spánek je mezi 60 až 67 stupni Fahrenheita, takže udržujte svou ložnici v tomto rozmezí.

Teplotu ve své místnosti můžete zlepšit udržováním dobré ventilace a cirkulace vzduchu. Zkuste například otevřít okna, umístěte oběžný ventilátor směřující k posteli nebo v letních měsících zapněte AC, zejména pokud je vaše oblast známá horkými léty. Zvažte umístění termostatu také do místnosti, abyste mohli mnohem jednodušeji sledovat vnitřní podmínky.

Co kdybyste se rozhodli přestěhovat? Napsali jsme také průvodce, jak znovu zabalit matraci Puffy, takže si to klidně přečtěte před datem stěhování.

Tělesná teplota

Pokud za vaši horkou Puffy matraci nemůže pokojová podmínka, možná místo toho budete muset své tělo sledovat a chladit. Například se před spaním osprchujte, abyste snížili tělesnou teplotu a cítili jste se mnohem chladněji. Rychlá sprcha jako bonus podpoří relaxaci a zároveň vám pomůže udržet si čistou postel, protože vaše tělo je bez nečistot a olejů.

Kromě toho nezapomeňte na pohodlné oblečení z prodyšných a lehkých materiálů, jako je bavlna. Někteří lidé se cítí mnohem tepleji než ostatní, takže se musíte přizpůsobit a provádět postupy ke snížení tělesné teploty. A nakonec se vyhněte těžkým jídlům před spaním, protože metabolismus může zvýšit vaši tělesnou teplotu.

Moje nafukovací matrace sedí v krabicovém rámu, proč je tak horká?

Matrace Puffy je kompatibilní se všemi povrchy na spaní, od boxových pružin, lamelových roštů, plošin až po nastavitelné podložky. Pokud ale svou matraci Puffy umístíte na rám, který má podporovat lepší cirkulaci vzduchu, a přesto je stále horký, zvažte pokojovou teplotu nebo stav svého těla. Puffy již navrhl postel tak, aby poskytovala chladnou spací plochu, takže musíte sledovat teplotu v místnosti, nebo pokud vám je horko.

Chladí Puffy Matrace?

Pokud se dozvíte více o tom, co je Puffy matrace, zjistíte, že jedním z cílů společnosti při vytváření tohoto produktu je podpora chladného spánku. A této značky se to podařilo dosáhnout s jejich postelí, protože pro konstrukci matrace používají gelové vrstvy s paměťovou pěnou a chladivou pěnou. Ale pokud chcete maximální spánek s regulovanou teplotou, Puffy má také hybrid Puffy Royal.

Puffy Royal

Puffy Royal je hybridní matrace s exkluzivními funkcemi, které zajišťují chladnou plochu na spaní. Pro začátek je jeho horní vrstvou jeden a půl palcový materiál naplněný chladícími kuličkami. Navíc má dva palce vrstvy odolné proti vlhkosti, která se nazývá pěna Climate Comfort.

A asi nejvýznamnější funkcí chlazení Puffy Royal je pěna Cloud Air Technology. Nejenže ovládá absorpci tepla a proudění vzduchu, ale také tvaruje tělo uživatele a poskytuje skvělou podporu.

Povlak na matraci zahřívá postel?

Potah matrace může způsobit, že je postel teplejší, zvláště pokud není měkká a prodyšná. Místo toho se rozhodněte pro lehké a chladné materiály, jako je bavlna. Puffy má také bambusový chránič matrace, který byl navržen tak, aby podporoval prodyšnost postele.

Závěr

Poskytl vám tento článek potřebnou odpověď? Abychom si zrekapitulovali, proč je moje Puffy matrace tak horká, zjistili jsme, že za to nemůže postel. Puffy navrhl, aby se jejich matrace cítila chladně pomocí chladicích vrstev.

Proto musíte zkontrolovat podmínky místnosti sami, protože to může být ten, kdo je horký. Pokud ne, možná budete muset snížit tělesnou teplotu sprchou, pohodlným oblečením a nejíst před spaním. Celkově doufáme, že to bylo užitečné čtení, ale neváhejte nám zanechat jakékoli dotazy níže.