Proč chlapi nenosí snubní prsteny: 3 běžné důvody

Existují tři běžné důvody, proč chlapi nenosí snubní prsteny. Budeme diskutovat o tom, kdy si ženatí muži mohou sundat nebo se rozhodnout nenosit snubní prsteny, aniž by to vypadalo jako neuctivé nebo nevhodné.

Budeme také diskutovat o kulturách, kde kluci obvykle nenosí snubní prsteny. A když už jsme u snubního prstenu, víte, kdy začali muži nosit snubní prsteny?

Proč kluci nenosí snubní prsteny: Je to v pořádku?

Komfort

Někteří muži nejsou zvyklí nosit doplňky a šperky. Není běžné, aby chlap vždy nosil něco na prstu, takže někteří ženatí muži obvykle neradi nosí snubní prsteny.

Případně může nosit snubní prsten jako přívěsek, takže sentimentalita tohoto symbolu manželství je stále zobrazena. Snubní prsteny mají ukázat ostatním lidem, že jste již zavázáni, a někteří manželé to mohou interpretovat jako útržkovité.

Dalším důvodem, proč muži obvykle nenosí snubní prsteny, je, že jsou vyrobeny z materiálu, který způsobuje alergickou reakci. Ale samozřejmě potřebujete, aby se kůže nejprve zahojila, nebo prsten vyměňte za hypoalergenní kov, abyste se vyhnuli podráždění pokožky.

A konečně, střih prstenu na mužském prstu má vliv na pohodlí. Možná přibral, takže prst se také zvětšil.

Velikost prstu se také může měnit z různých faktorů, jako je teplota nebo zdraví. Navíc u některých prstenů nelze změnit velikost a získání náhradního snubního prstenu může být nepraktické kvůli finančním omezením.

Práce a životní styl

Kromě komfortu muži nenosí snubní prsteny kvůli své profesi a životnímu stylu. Například lékaři nenosí prsteny během operací nebo při manipulaci se stroji, které mohou reagovat se snubním prstenem.

Někteří lidé mohou mít dokonce pocit, že by neměli ukazovat své drahé šperky, protože se obávají, že je ukradnou. Pokud jdou na některá veřejná místa, ženatí muži si mohou prsten dočasně strčit do kapsy nebo tašky, aby nevynikli jako někdo, kdo má peníze.

Kromě toho mohou být pracné práce nebezpečné, pokud nosíte doplněk na prstu. Ženatí muži nechtějí riskovat poškození nebo ztrátu snubního prstenu, zvláště pokud je drahý nebo se nejedná o materiál určený k opotřebení.

Pokud jde o to, jak životní styl muže ovlivňuje, kdy bude nosit snubní prsten, nezapomeňte, že ne všechny prsteny jsou navrženy tak, aby vydržely neustálé vystavení potu, prachu nebo nárazům, škrábancům a tlaku. Fyzické aktivity mohou muže také vystavit riziku odtržení prstenu, které může vést k tržné ránu nebo v nejhorším případě amputaci, pokud je snubní prsten náhle stažen.

Neoznámit svůj rodinný stav

Poslední společný důvod, proč se ženatý muž rozhodne nenosit snubní prsten, je zlomyslnější a nečestnější. Mohl by to udělat s úmyslem vypadat, že je stále svobodný, zejména ve společenském prostředí.

Může mít v úmyslu flirtovat s jinými lidmi a mít snubní prsten okamžitě dá ostatním vědět o svém rodinném stavu. Pamatujte však, že to není vždy případ ženatých mužů, kteří nenosí snubní prsteny.

Řekněte svému manželovi, že nemůžete nosit snubní prsten na konkrétní čas, místo nebo událost, abyste předešli případným nedorozuměním a domněnkám. Je také nejlepší, když prsten dočasně sundáváte, uchovávejte jej v malém bezpečném sáčku v tašce nebo kapse.

Nosí kluci své snubní prsteny?

V dnešní době je běžnější, že muži nosí snubní prsteny, i když historicky dostávají prsteny pouze ženy, aby ukázali ostatním lidem, že jsou již zavázáni. Takže chlapi začnou nosit snubní prsteny, aby ukázali svůj rodinný stav a závazek.

Nošení snubních prstenů znamená, že si navzájem slibujete věrnost. Ale samozřejmě existují případy, kdy je nelze nosit nebo dočasně uchovávat.

Je v pořádku nenosit manželský prsten?

Není to hned zlomyslné, když manžel nebo manželka nenosí snubní prsten. Ale samozřejmě, pokud ostatní lidé vědí, že jste ženatý, a jednoho dne vás viděli bez kapely na prstu, mohli by si vyvinout negativní domněnky.

Nyní, pokud děláte nějaký úkol, jdete někam, kde je potenciálně nebezpečné pro šperky, nebo máte povolání, kde nemůžete nosit kov na prstu, je v pořádku nenosit snubní prsten. Mějte ho někde v bezpečí, ale snubní prsten je lepší mít vždy s sebou.

Aby byly vaše snubní prsteny v té nejlepší formě, přečtěte si, jak snubní prsten vyčistit doma.

Kultury, které nenosí snubní prsteny

V některých náboženstvích většina kultur nosí snubní prsteny, ale není nutné je vyměňovat během manželství. Ne všechny země také nosí snubní prsten na levém prsteníčku, některé ho mají na pravém prstu nebo dokonce na jiných prstech, jako je palec.

Závěr

A to je vše! Právě jste se dozvěděli, proč chlapi nenosí snubní prsteny, což je obvykle pro pohodlí kvůli pocitu nebo potenciálnímu podráždění prstenu, bezpečnost pro práci a životní styl, a i když tomu tak není vždy, někteří kluci chtějí záměrně skrýt svůj rodinný stav .

Nakonec, nenosit snubní prsteny není hned neuctivé. Promluvte si se svým partnerem, aby si špatně vyložil, proč jste se rozhodli nenosit snubní prsten.