Potah Elegant Comfort Slipcover na loveseat

Vypadá vaše sedačka staře a nudně? Tento článek vás naučí, jak navléknout elegantní pohodlný přehoz na loveseat!

Přibližně 36 % lidí, kteří si pořizují sedací soupravu, si chce svůj nový kus nábytku ponechat pět až devět let. Mezitím asi 28 % očekává, že si to své udrží alespoň 15 let, ne-li déle.

Ponechat stejný kus nábytku tak dlouho znamená, že bude hodně opotřebován. I když jsou s ním majitelé poněkud opatrní nebo jej používají zřídka, stále se to stává. To má za následek vyblednutí, změnu barvy látky a čalounění na sedačce.

Tento problém může způsobit, že spotřebitelé budou věřit, že potřebují kompletně vyměnit svou sedačku. Namísto investice do nového kusu nábytku, který nahradí starý, ale stále robustní, proč si nepořídit elegantní pohodlný kryt a náhradní kryty?

Než se pustíme do toho, jak navléknout elegantní pohodlný přehoz na milostnou sedačku, musíme vědět,

Co je to loveseat?

Loveseat je jednoduše židle pro dvě osoby, která vypadá jako malá pohovka. Vzhledově připomíná malou pohovku a plní svůj účel pohodlně usadit dvě osoby. Jsou vhodné do prostor, které jsou příliš malé pro velkou pohovku, ale vyžadují sedadla. Můžete jím doplnit i větší pohovku. Někteří lidé je využívají k dodatečnému sezení ve svých ložnicích.

Loveseats dříve vypadaly mnohem jinak než nyní, s mnohem doslovnějším designem. Obvykle to byly jen o málo víc než velká židle se dvěma sedadly uspořádanými do tvaru „S“. Uspořádání sedadel je takové, že jsou proti sobě.

Loveseat je jakýkoli typ židle, která má dvě sedadla. I když je to široké slovní spojení, můžete je vyrobit z jakéhokoli materiálu nebo designu. Posezení pro zamilované můžete stolovat v každé oblasti vašeho domova, stejně jako v parcích a zahradách. V posledních letech se loveseats rozrostly do malých pohovek o velikosti od 40 do 70 palců.

Co jsou návleky na loveseat?

Přehozy Loveseat jsou krásné látkové obaly, které si lidé ušijí na míru, aby vytvořili přehozy. Ty jsou pro konkrétní značky nebo i jednotlivé loveseaty. Musíte vytvořit další jako specialisty v podnikání na základě konkrétních dimenzí, které poskytnete. Naštěstí jsou tyto kryty k dispozici v různých vizuálních stylech a velikostech, což vám umožní vytvořit jedinečný vzhled vašeho renovovaného nábytku.

Takže místo toho, abyste svou starou sedačku vyhodili nebo rovnou kupovali nový nábytek, proč ji neopravit pomocí náhradního potahu?

Potahy jsou k dispozici v různých stylech

Když přemýšlíte o návlecích, možná vás napadnou elegantní pohodlné návleky na loveseat, které se hodí k loveseatům typických velikostí. I když tyto návleky na loveseat nejsou tak bezchybné jako náhradní návleky vyrobené na zakázku. Na vaší sedačce mohou stále vypadat báječně, když jednoduše složíte a připnete volnou látku kolem nábytku.

Náhradní návleky jsou naopak výrazně lepší investicí. Skvělé na tomto zboží je, že není dostupné pouze pro loveseaty. Ale také pro křesla, houpací křesla, otomany a dokonce i jídelní nábytek. Většinu času můžete jednoduše najít náhradní kryty pro různé druhy nábytku s podobnými vzory a designy. To vám umožní koordinovat svůj vzhled v celém obývacím pokoji a v celém domě.

Poté, co si vyberete a zakoupíte přehoz, níže uvedené pokyny vás naučí, jak nasadit elegantní pohodlný přehoz na sedátko.

Postup pro nasazení jednodílného přebalu

 • Nejprve ze sedačky odstraňte všechny polštáře nebo přikrývky.
 • Natáhněte potah zepředu dozadu přes sedátko.
 • Přehoďte ramena přikrývky přes paže sedátka. Přetáhněte potah přes záda sedátka.
 • Dřevěnou špachtlí zastrčte extra látku z vnitřní strany paží do štěrbin mezi pažemi a polštáři sedadel.
 • Přebytečnou látku byste měli vytáhnout ze středu sedací části směrem k pažím. Zastrčte zbývající látku do oblasti mezi pažemi a polštáři.
 • Přebytečnou látku na zádech byste měli úhledně zastrčit do mezery mezi opěrkou zad a polštáři sedadel.
 • Pokud má přehoz vázání spolu se sukní, použijte je k přitažení látky blíže a uvažte ji kolem základny sedáku.
 • Vyměňte všechny polštáře nebo přikrývky na sedačce. Užijte si svou jako novou sedačku!
 • Postup pro nasazení dvoudílného přehozu

 • Sejměte ze sedátka všechny polštáře a přikrývky a také polštářky.
 • Postupujte podle pokynů v kroku 2 až 5 pro jednodílný náhradní kryt.
 • Vložte podušky do potahu polštáře. Vyměňte polštáře na sedáku po pevném zipu krytu polštáře. Přerovnejte všechny polštáře nebo přikrývky na svém sedadle, pak se posaďte a relaxujte!
 • Závěr o elegantním pohodlném potahu na loveseat

  Mějte na paměti, že jak bude vaše rodina nadále používat vaši sedačku, může se potah začít poněkud prohýbat. Pokud k tomu dojde, postupujte podle výše uvedených kroků, jak navléknout elegantní pohodlný přehoz na sedátko. Vaše sedačka tak zůstane v dobrém stavu.