Pest Control 101: Kolik stojí Dewey Pest Control?

Když je majitel domu v zoufalých opatřeních, závisí na nejúčinnějším a ptá se, „kolik stojí kontrola škůdců Dewey“. Než se však ponoříme do této otázky, musíme vědět několik důležitých věcí.

Co je Dewey Pest Control?

Společnost Dewey Pest Control začala v roce 1929 jako jedna osoba a nyní se rozrostla na korporaci se stovkami zaměstnanců a téměř stoletím znalostí, ze kterých lze čerpat.

Steven R. Dewey následoval svého otce v roce 1977 a změnil název společnosti na Dewey Services, Inc. Posláním její společnosti je zajistit, aby její klienti žili v čistém a přátelském prostředí.

Inspekce je prvním krokem v metodě Dewey Pest Control, po které následuje identifikace, návrh, omezení, ošetření zelenými produkty a vyhodnocení.

Během celého procesu také udržují kontakt s klientem, aby řešili jakékoli problémy nebo dotazy, které mohou mít, a aby je informovali.

Všechny tyto fáze jsou součástí jejich programu Integrated Pest Management (IPM) (Dewey Green Pest Management Program), jehož cílem je poskytovat řešení pro ochranu před škůdci, veřejné zdraví a ekologicky udržitelná řešení.

Kolik potřebuji na hubení škůdců Dewey?

Ceny od zástupců může být někdy obtížné získat a na jejich webových stránkách nejsou k dispozici. Dalo by se však najít ceny pro zákazníky, které uváděly, že pravidelné měsíční ceny Dewey Pest Control za základní ošetření proti škůdcům jsou 49 $ měsíčně.

Samostatné služby pro štěnice a včely jsou považovány za poněkud nákladné. Mnoho kupujících uvedlo levnější alternativy, ale mnozí si také mysleli, že vyšší cena je oprávněná.

Na webových stránkách společnosti, spotřebiteli nebo zástupci nebyly inzerovány žádné slevy ani promo akce.

Jak funguje Dewey Pest Control?

Před dalším potápěním musí majitel domu vědět, jak funguje ochrana proti škůdcům Dewey. Na tuto otázku vám odpoví následující odstavce.

1. Integrovaná ochrana proti škůdcům

Program ochrany proti škůdcům Dewey Green je integrovaná ochrana před škůdci (IPM). Účelem programu Dewey Green Pest Management Program je procházet tenkou hranici mezi výhodami ochrany před škůdci, veřejným zdravím a ochranou životního prostředí.

Dewey Green je metoda identifikace, která vždy začíná komplexní kontrolou, poté identifikací, doporučením, vyloučením a ošetřením zelenými materiály a nakonec vyhodnocením. Všechny prvky IPM jsou propojeny s neustálým zapojením zákazníků.

2. Hubení termitů Dewey

Účinný program ošetření termitů začíná komplexním vyšetřením struktury licencovaným specialistou. Zamoření termity jsou často skryté a pro netrénované oko nejsou snadno patrné.

Po určení správného rodu termitů a problémových míst lze spustit účinný kontrolní program.

Specialisté na termity z Dewey mají vzdělání, znalosti a dovednosti k odhalení problému. Poradí vám nejlepší léčbu termitů, abyste zachovali svou investici tím, že budete udržovat nemovitost bez termitů.

Termiti mohou napadnout váš domov bez ohledu na to, jak je starý, kde se nachází nebo jak je postaven. Každý rok stojí Spojené státy škody v miliardách dolarů. Je pravděpodobné, že si nevšimnete žádného napadení termity nebo termity, dokud nebude příliš pozdě.

Jak jsou školeni odborníci na hubení škůdců Dewey?

Sítě odborníků na ochranu proti škůdcům společnosti Dewey jsou připraveny vám pomoci vyřešit vaše problémy se škůdci. Dewey zaměstnává velký tým odborníků, včetně certifikovaných entomologů, technických ředitelů, AIB a odborníků SQF.

Tito odborníci mají mimo jiné na starosti sanitační audity, detekci škůdců, orientaci na klienty a posouzení na místě.

Každý specialista na obchodní služby ve společnosti Dewey absolvuje rozsáhlé školení a bude odhalovat pravděpodobné příčiny zamoření škůdci a také komunikovat s místními dohlížiteli ohledně nápravných opatření. Aby byl zajištěn úspěch a spokojenost klientů, je každý servisní specialista pravidelně školen s nejmodernějšími dostupnými technologiemi.

Dewey vidí své zaměstnance jako své nejcennější aktivum. Jejich standardy jsou vysoké, a proto se snaží o dokonalost ve všech aspektech našeho podnikání.

Dewey bude analyzovat všechny výsledky a po dokončení terénní inspekce vašeho zařízení poskytne doporučení, která vám pomohou vytvořit strategii, která je založena na vytvoření kompletního a nákladově efektivního řešení.

Pro všechny vaše požadavky na hubení škůdců budou Dewey’s Commercial Services vaším jediným kontaktním místem.

Kalifornští brouci, jejich kamarádi a jejich rodiny s největší pravděpodobností aktuálně bydlí ve vašem domě! Již téměř 90 let společnost Dewey vyhání nevítané návštěvníky domu pouze pomocí nejmodernějších, ekologicky bezpečných řešení pro hubení škůdců.

Chápou jejich tendence, kde je hledat a jak se jich zbavit. Tým odborníků společnosti Dewey se skládá z profesionálů s rozsáhlým školením a zkušenostmi ve všech aspektech hubení škůdců.

Technici Dewey Service jsou pravidelně školeni o všech nových a účinných aplikačních postupech pro každý stav. Ve společnosti Dewey mají zkušené operátory ochrany proti škůdcům a bezpečně, hospodárně a efektivně obnoví váš domov na rodinný dům.

Pokud chcete všechny tyto práce přeskočit, jednoduše si projděte tohoto průvodce o tom, co žije ve vaší matraci a jak tomu předejít.

Zatímco ujednání s Dewey probíhají, můžete pociťovat svědivé kousnutí, ale neznepokojujte se, protože tento článek nabízí návod, jaká vůně drží štěnice pryč.

Závěr

Otázka „kolik stojí kontrola škůdců Dewey“ vyvstává, když zamoření zjevně začíná. S tímto průvodcem však můžete zabránit nejhoršímu scénáři tím, že podniknete kroky ještě dnes!