Pest Business 101: Co je to komerční kontrola škůdců?

Co je to komerční hubení škůdců? Škůdci jsou nepříjemné rostliny, zvířata, hmyz, patogeny nebo jiní tvorové, kteří narušují každodenní činnosti.

Mohou kousat, poškodit potravinářské plodiny, způsobit škody nebo obecně ztížit lidský život.

Pátrali jste po tom, co dělat se škůdci, kteří se neustále dostávají do vašeho domova nebo budovy? Máte nápad, jak hledat dobrou službu hubení škůdců?

Zde je několik zásadních věcí, které byste o tom měli vědět.

Komerční hubení škůdců

Deratizace je skutečně možností pro domácnosti. Je to často nutnost nebo požadavek pro podniky, zejména ty, které se zabývají zpracováním, dodávkou nebo skladováním potravin, nebo pro jakékoli zařízení s výlohou nebo místem, kde mohou zákazníci navštívit.

Vzhledem k tomu, že vzhled a stav vaší komerční nemovitosti může ovlivnit první dojem zákazníka o vaší společnosti, nesmí být škůdci problémem ani viditelní pro současné i potenciální zákazníky, stejně jako pro zaměstnance.

Přestože jsou škůdci a hlodavci malí, mohou významně ovlivnit hospodářský výsledek vaší společnosti. Jediný incident související se škůdci může mít za následek pokuty od státních a federálních kontrolních agentur a také pošramocenou pověst mezi současnými a potenciálními zákazníky.

Dalším problémem, který je třeba zvážit, je, že chyby mohou ohrozit zdraví a bezpečnost vašich zaměstnanců.

Spolupráce s profesionálním poskytovatelem ochrany proti škůdcům na vývoji úspěšného komerčního programu ochrany proti škůdcům pro vaši společnost je neocenitelná. Nejen, že vám poskytne klid, když budete vědět, že pomáháte chránit veřejné zdraví, potraviny a majetek před škůdci.

Umožní vám to také zaměřit svůj čas a zdroje na to, na čem vaší společnosti nejvíce záleží: poskytování vynikajících služeb zákazníkům.

Rezidenční hubení škůdců zajišťují některé firmy na ochranu proti škůdcům, zatímco jiné nabízejí komerční hubení škůdců. Jiné organizace na hubení škůdců nabízejí jak rezidenční, tak komerční služby (jako Assured Environments).

Obě služby mají stejný cíl: dostat a udržet škůdce mimo.

Na druhou stranu rezidenční a komerční deratizační služby mají několik zásadních rozdílů. Podíváme se na rozdíly mezi těmito dvěma společnostmi na hubení škůdců.

Pokud se chcete dozvědět více o kontrole škůdců nebo o tom, jak začít podnikat v oblasti hubení škůdců, můžete se podívat na tyto odkazy jako průvodce, jak chránit před škůdci a jak zabránit škůdcům.

Jaký je rozdíl mezi komerčními a rezidenčními deratizačními službami?

Deratizátoři používají pesticidy jako pyretrin a pyretroidy. Jedná se o účinné látky obsažené ve sprejích, které používají pouze licencovaní deratizátoři a odborníci.

Jedná se o chemický pesticid používaný k hubení škůdců tím, že je paralyzuje a způsobí jejich smrt.

Hubení škůdců je považováno za běžný a nezbytný náklad. Stejný koncept platí, pokud vlastníte společnost.

Můžete odečíst náklady na hubení škůdců jako běžný a nezbytný náklad v rámci údržby.

  • Komerční služby ochrany proti škůdcům jsou účinnější než domácí deratizace. Je mnohem snazší dočasně přestěhovat rodinu, než zavřít firmu na několik dní. Komerční podniky zabývající se ošetřením škůdců mají kratší dobu obratu a způsobují menší nepříjemnosti. Má vyšší cenu, ale firmy obvykle ušetří více peněz tím, že nebudou muset zavírat na tak dlouho.
  • Rezidenční hubení škůdců je „konstantnější“ než komerční hubení. Většina domů je si dost podobná. V důsledku toho budou problémy se škůdci, kterým čelí, pravděpodobně podobné. Rezidenční kontrola škůdců může vyřešit problémy se škůdci pokaždé stejnými dvěma metodami.
  • Komerční služby ochrany proti škůdcům jsou účinnější než domácí deratizace. Je mnohem snazší dočasně přestěhovat rodinu, než zavřít firmu na několik dní. Komerční podniky zabývající se ošetřením škůdců mají kratší dobu obratu a způsobují menší nepříjemnosti. Má výraznější cenu, ale firmy obvykle ušetří více peněz tím, že nezavírají tak dlouho.
  • Rezidenční hubení škůdců je „konstantnější“ než komerční hubení. Většina domů je si dost podobná. Služby hubení škůdců mohou vyřešit problémy s domácími škůdci pokaždé stejnými dvěma metodami.
  • Služby na hubení škůdců pro podniky jsou účinnější než ošetření škůdců v domácnostech. Je mnohem snazší přestěhovat rodinu, než na pár dní zavřít firmu. Výsledkem je, že komerční společnosti na hubení škůdců mají rychlejší časy obratu a méně narušují provoz. tak dlouho.
  • Kontrola škůdců v domácnostech je „důslednější“ než ošetření podnikových škůdců. Většina obydlí vypadá stejně. To znamená, že pravděpodobně mají podobné problémy s hmyzem. K vyřešení většiny problémů s domácími škůdci můžete pokaždé použít stejné dvě strategie.

Pokud hledáte další průvodce, zde je to, co je součástí ochrany proti škůdcům a jaká je nejlepší venkovní ochrana proti škůdcům.

Závěr

Doufáme, že vám poskytnutý článek pomůže. Ačkoli kontrola škůdců může být náročná zejména pro majitele domů, vždy to můžete vyřešit pomocí výzkumu a pomoci.

Ujistěte se, že budete v bezpečí tím, že budete nosit ochranné pomůcky a budete se učit, co je to komerční hubení škůdců.