Nejlepší fény pro afroamerické vlasy; 3 úžasné možnosti!

Existuje mnoho různých typů fénů, ze kterých si můžete vybrat, ale jak najdeme ty nejlepší fény pro afroamerické vlasy? Sušiče s kapucí byly většinou Afroameričanek hodnoceny jako jedny z vynikajících vysoušečů pro kudrnaté černé vlasy. Afroameričané mají rozmanitou škálu typů vlasů, takže je obtížné vybrat ten nejlepší pro každého jednotlivce.

Funovací fény působí teplem na vlasy, ale jak fungují a jak přesně to dělají, je zcela odlišné. Fén s kapucí jsou dokonale hladké a jemné, zabraňují drsnosti a krepatění. Snadno se s nimi manipuluje a při čekání na uschnutí vlasů dělají další úkoly.

Afroameričané používají širokou škálu specializovaných fénů. Patří mezi ně vysoušeč Dyson SuperSonic, RevAir Reverse Air, Babyliss Portofino, DevaCurl, fén Rusk SuperFreak a mnoho dalších.

Jaké jsou nejlepší fény pro afroamerické vlasy

Zde jsou nejlepší fény pro afroamerické vlasy:

#1. Dyson snadzvukový fén

Zde jsou jeho vlastnosti:

Nastavení vytápění:

Většina afroamerických sušiček má teploty jako vysoké, nízké a chladné. Nenabízejí teplo, které je mezi nimi. Na rozdíl od nich má Dyson ten střední, který je ve skutečnosti střední. Střední teplo zvlhčuje naše vlasy a dodává jim zdraví a výživu. Jeho digitální motor má výkon 1600 wattů s vynikajícím prouděním vzduchu, což je příčinou jeho působivé rychlosti.

Nikdy nepoškodí naše vlasy, jak tomu je i při práci. Obsahuje nastavení tepla, které nejlépe závisí na vlasech. Díky senzorům je optimalizovatelný a samočinný. Dyson má čtyři nastavení: pravidelné, jemné, rychlé a stylové sušení (176 °F, 140 °F, 212 °F). Nastavení ovládání je navrženo tak, aby nemohlo být nikdy náhodně změněno. Má rovinnou trysku, která vlasy hladce vysuší, aniž by je nechala spálit a smažit. Záporné ionty dodávají hedvábí, lesk a měkkost.

Drahé, ale odolné:

Cena tohoto fénu je nepochybně příliš vysoká, ale po zvážení všech funkcí musíme říci, že cena je celkem férová a oprávněná. Pokud někdo za toto Masterpiece utratí pořádnou sumu peněz, určitě nebude litovat. Bude mít pocit, že každý cent byl zaplacen, ale zachráněn.

Pohodlí a spolehlivost:

Je to tak snadné a oblíbené také pro své pohodlí. Pokud má člověk nabitý program a nemá dostatek času na boj se sušičkou, pak je sušička Dyson perfektní volbou. Při použití nejen sušíme, ale i užíváme. Je to jedinečný a příjemný zážitek. Vzhledem k dlouhé životnosti je dobře uzemněný. Co se týče pohodlí, jeho lehkost umožňuje snadné přenášení kamkoli a tělo je vyrobeno tak, aby se pohodlně drželo a bylo vyvážené a poskytovalo úlevu pažím při sušení.

Navíc nelze opomenout jeho akusticky vyladěnou vlastnost, která je důvodem menšího hluku. Když si vlasy narovnáme, udělá to rovnoměrně a zanechá jim dokonalý lesk a uhlazenost. Je jasné, že koupě tohoto kousku byla zdravá a hodná investice. Kromě tohoto mistrovského díla máme také některé další vynikající fény.

#2. Opravte fén s reverzním vzduchem

Jako druhý nejlepší fén pro afroamerické vlasy je to směs teplého a studeného vzduchu, zanechává vlasy lesklé, hladké a dokonalé na dotek. V první řadě si povíme něco o strojním zařízení, konkrétně o jeho 800wattovém motoru. Motor produkuje vysokou teplotu při 800 wattech a také nízkou teplotu při 400 wattech. Na rozdíl od předchozího má tři nastavení teploty pro rychlé nebo pomalé sušení. Možná vás také budou zajímat informace o údržbě a odstraňování problémů.

Akce zpětného chodu:

Jeho zpětný chod je jeho hlavní charakteristikou. Je nejlepší pro člověka, který nikdy nechce slevit ze své kvality tím, že nechá teplo poškodit pokožku hlavy. Uživatelé by nemohli odolat obdivu tohoto zařízení za to, jak narovnává a jak dobře dělá vlasy úžasně uhlazené. Pokud je někdo přilepený na tom, zda koupit Dyson nebo Repair, měl by být i přes svou cenu stále preferován první. Je to kvůli pokročilým funkcím Dyson, které dávají několik důvodů ke koupi. Kromě toho, pokud někdo nechce, aby jeho vysoušeč zasahoval do pokožky hlavy a chce vyfoukat účesy, pak by pro něj byla oprava tou nejlepší volbou.

#3. BaByliss pro nano titanový portofino vysoušeč vlasů

BaByliss je kosmetická značka, která toho dokázala hodně, pokrývá vše od epilátorů a vysoušečů až po zastřihovače. Jeho rozmanité produkty a cenové rozpětí uspokojí potřeby téměř každého. Má 2000W AC motor. Jak jeho název ukazuje, jeho titan a nanotechnologie jsou přímo vloženy hluboko do vlhké vlasové pokožky a během okamžiku je vysuší. Je lehký, dobře se s ním manipuluje, má dobře nastavitelná tlačítka a se zárukou 4 roky.

It’s A Wrap!

Všechny tři zmíněné přístroje jsou bezpochyby nejlepšími fény pro afroamerické vlasy na základě jejich jedinečných vynikajících vlastností. Sušička je označována jako nejvhodnější pro její výkonný příkon, možnost studeného tryskání, kondenzátor a trysku koncentrátoru. Všechny tyto funkce ve výše uvedených sušičkách jsou zárukou zdravého stylingu afroamerických vlasů. Můžete si také přečíst, jakou energii spotřebovává vysoušeč vlasů a jaký je vysoušeč vlasů s nejvyšším výkonem.