Nápady na svatební dary, když se neúčastníte: 6 skvělých nápadů

Ti, kteří chtějí nápady na svatební dary, když se neúčastní, mohou zvážit šest fantastických věcí, které pár jistě ocení. Protože se však nemůžete zúčastnit jejich velkého dne, hledání toho nejlepšího svatebního daru může být zdrcující.

Proto chcete spíše promyšlené nápady na svatební dary než něco, co by možná ani nepoužili. A pokud si nejste jisti, zde je také to, kdy poslat svatební dar.

6 nejlepších nápadů na svatební dary, když se neúčastníte

Před čímkoli jiným prosím zkontrolujte svatební matriku manželského páru, kde najdete návrhy na svatební dar. To je užitečné zejména pro hosty, kteří nejsou tak blízko nevěstě a ženichovi a nemohou se svatby zúčastnit.

V opačném případě budou tyto svatební dary vždy užitečné pro všechny novomanžele. Můžete také dát peněžní dar, pokud si myslíte, že tyto položky nevyhovují páru osobně.

Přizpůsobené župany

Pokud se nemůžete zúčastnit svatby, možná můžete dát páru osobní róby jako dárek. Můžete si na ně nechat vyšít jména nevěsty a ženicha nebo jako pan a paní.

Svatební téma můžete také použít jako vodítko k tomu, jaké designové róby dát. Župany lze použít na focení svatebních příprav a obecně doma.

Jen se ujistěte, že si róby přizpůsobíte včas, abyste dárek mohli dát brzy. Můžete také napsat krátkou, ale sladkou poznámku, když je zabalíte.

Flétny na šampaňské

Vzhledem k tomu, že nemůžete být u svatebního přípitku šampaňským, stále můžete manželům projevit svou podporu flétnami na šampaňské jako dárky. V závislosti na vašem rozpočtu a času je můžete přizpůsobit pro větší sentimentalitu.

Pár může použít flétny na šampaňské na svatební hostině a s těmito dárky si vás zapamatují. Ale samozřejmě musíte tento svatební dar poslat brzy, aby si pár mohl přinést flétny na recepci.

Šampaňské flétny jsou ideální pro přidání toho, jaký by měl být váš přípitek, pokud jste se zúčastnili svatby. Můžete dokonce přidat láhev šampaňského, pokud se cítíte extra štědří.

Sada rozmazlování

Nikdy neuděláte chybu, když dáte páru rozmazlovací sadu jako svatební dar, pokud se nemůžete zúčastnit jejich svazku. Zvažte však výběr každé položky sady, aby byla promyšlenější.

Zahrňte péči o pleť a lázeňské předměty, které mohou použít k odpočinku ráno před svatbou. Ale samozřejmě se ujistěte, že jim nedáváte věci, které nemusí potřebovat.

Slibové knihy

Nevěsta a ženich jistě ocení slibové knihy jako dárek na památku. Můžete si je vyrobit sami nebo si je nechat upravit.

Kromě toho bude určitě použita kniha slibů a není to položka, o které by nevěsta nebo ženich obvykle přemýšleli o koupi. Koneckonců, nejlepší dárek je něco, co příjemce bude chtít, ale obvykle ho nenapadne koupit pro sebe.

Členské odběry

Trendem dnešní doby je rozdávání dárků za předplatné. Na tomto nápadu na dárek je fantastické, že jsou trvalejší a osobnější, že můžete zkusit dát nevěstě a ženichovi samostatné krabice s předplatným.

Můžete je přihlásit k předplatnému rozvozu květin, měsíční kávy, vína nebo ovoce. Vzhledem k tomu, že plánování svatby může být stresující, existují dokonce předplatné samoobslužných boxů, které můžete snadno najít online.

Samozřejmě nezapomeňte napsat krátkou, ale sladkou poznámku, proč jste vybrali tyto dárky pro nevěstu a ženicha. Ale pak nemusíte rozvádět, proč se nemůžete zúčastnit jejich svatby.

Dárkové certifikáty

Pokud by pro vás bylo členství příliš drahé, zvažte darování dárkového páru, pokud se nemůžete zúčastnit jejich svatby. Mohli dokonce zahrnout to, co by preferovali, do svatebního registru.

Jinak některé zábavné nápady na dárkové certifikáty pro páry mohou být od Blue Apron, Amazon, Sephora, Etsy, Starbucks nebo dokonce Charity Choice. Mohou si vybrat, co chtějí, a to vás zbaví stresu při výběru konkrétní položky.

Existují dokonce i dárkové karty MaidPro, pokud si myslíte, že mohou využít službu úklidu domu, aby měli čas na odpočinek po svatbě. Pokud jste páru blízko, mělo by být snadné vědět, jaký dárkový certifikát by chtěli.

Kolik dáte za svatební dar, když se nezúčastníte?

Pokud se svatby nezúčastníte, ideální částka svatebního daru, kterou můžete dát, je mezi 50 až 100 dolary. Zhodnoťte svou blízkost k páru, nebo pokud vám není příjemné dávat peníze, zkuste výše uvedený seznam.

Zde jsou některé další nápady na svatební dary pro pár, který již spolu žije. Některé páry se možná rozhodly žít spolu i během randění a může být těžké vymyslet, co jim dát na svatbu.

Dáváte svatební dar, když se nezúčastníte?

Dary by měly být dobrovolné a pokud se nemůžete zúčastnit, je na vás, zda darujete svatební dar. Ale samozřejmě, pokud jste blízký přítel nebo rodina, je vhodné obdarovat pouze pár.

Můžete si ho přinést do sprchy nebo kdykoliv před svatbou.

Závěr

A to je vše! Chcete-li zrekapitulovat nápady na svatební dary, když se neúčastníte, vyzkoušejte upravené róby, flétny na šampaňské, sadu rozmazlovačů, knihy slibů, předplatné nebo dárkové certifikáty.

Dejte prosím snoubencům vědět, že se nemůžete zúčastnit jejich svatby. Můžete si také přečíst, jak odmítnout pozvánku na svatbu.