Nafukovací matrace byla spuštěna, když: Stručná historie

Odpověď na matraci Puffy byla zahájena v roce 2016. Budeme diskutovat o jejím uvedení na trh, kdo značku vlastní, a další otázky týkající se společnosti Puffy na výrobu matrací, které vám pomohou tuto značku lépe poznat. Ale co další otázky související s Puffy?

Pokud již vlastníte Puffy matraci, mohlo by vás také zajímat, jak prát Puffy matraci nebo jak se o Puffy matraci starat. Je vždy užitečné sledovat postupy péče a údržby, které prodlouží životnost vaší postele, zvláště poté, co víte více o vizi společnosti, která za tím stojí.

Jak dlouho společnost Puffy Matrace působí?

Společnost Puffy Matrace byla zahájena v roce 2016 a byla uvedena na trh po rozsáhlém výzkumu a testování produktů. Jsou také hrdí na to, že vytvořili perfektní systém spánku díky čtyřletým pěnovým přípravkům, spánkovým zkouškám a výzkumu. Ale na rozdíl od jiných výrobců postelí je Puffy společností přímého spotřebitele, což znamená, že své matrace prodávají výhradně online.

Sídlo značky je v Los Angeles v Kalifornii, ale mají také pobočky v Kanadě a Dubaji. A protože Puffy nemá žádné fyzické obchody a předváděcí místnosti, není divu, že ve srovnání s jinými společnostmi mají jen málo zaměstnanců. Nicméně tento nedostatek prodejců a značek umožnil Puffy prodávat své matrace za rozumně dostupné ceny již od 899 $.

Kdo vlastní Puffy Matrace?

Zakladatelem a generálním ředitelem Puffy je Arthur Andreasyan a podle něj společnost začala vědět, jaké to je spát na oblaku. Před uvedením Puffy na trh celý tým testoval několik matracových materiálů a receptur, aby vytvořil finální matraci Puffy. A v dnešní době Puffy nenabízí pouze vlajkovou loď Puffy matrace z pěny, ale mají také Puffy Lux a Puffy Royal, což jsou hybridní postele.

Kdo vyrábí nafouklou matraci?

Puffy matrace jsou vyráběny v USA a o tom, kde se Puffy matrace vyrábějí, se můžete dozvědět v našem samostatném článku. Bez ohledu na to můžete zajistit, že získáte trvalý, bezpečný a vysoce kvalitní zážitek ze spánku, což dokládají certifikace společnosti CertiPUR-US a OEKO-TEX Standard 100. Kromě toho výrobní proces značky dodržuje standardy a protokoly průmyslu.

Věděli jste, že každá nafukovací matrace je dokonce vyrobena na zakázku? To znamená, že značka produkt vyrobí, zkomprimuje a zabalí pouze týden nebo dva, než jej obdržíte. Dokonce ani vrácené postele nebudou nikdy znovu prodány, protože Puffy spolupracuje s charitativními společnostmi pro vrácené matrace.

Zvažte kontrolu této příručky, jak vrátit Puffy matraci, a budete spokojeni se zásadami společnosti.

Je původní nafukovací matrace dobrá?

Originální matrace Puffy je vynikající a stojí za nákup, protože za počáteční cenu 899 $ získáte 10palcovou 5vrstvou matraci, která je kompatibilní se všemi povrchy a polohami spánku. Můžete jej použít na boxové pružiny, základy, základnu platformy, lamely, nastavitelný rám nebo dokonce přímo na podlahu.

A protože je středně pevná, budete se cítit podporováni a pohodlně, bez ohledu na to, jestli ležíte na zádech, boku nebo břiše. Značka dokonce dokazuje svou důvěru v kvalitu matrací poskytováním doživotní záruky. Pokud však potřebujete přesvědčit, v čem je Puffy nejlepší matrace, zvažte přečtení našeho článku o jeho vlastnostech a složení.

Jaký je rozdíl mezi Puffy Lux a Puffy Royal?

Puffy má dva hybridní modely, konkrétně Puffy Lux a Puffy Royal. První z nich je jejich nejoblíbenější matrace, zatímco Puffy Royal považují za svou luxusní matraci. Počáteční cena Puffy Lux je 1 449 $, zatímco Puffy Royal je nejdražší za 1 649 $.

Puffy Lux

  • Skládá se ze 6 vrstev s takzvanou pěnou Cooling Cloud značky, pěnou Plush Dual Cloud, pěnou Climate Comfort a pevnou podporou jádra se základnou cívky Contour-Adapt
  • Cítí se středně plyšový a má celkem 12 palců
  • Nejlepší pro bolesti zad a podporu páteře

Puffy Royal

  • Skládá se ze 7 vrstev s chladicí pěnou naplněnou značkou + plyšovým konturováním, reflexní paměťovou pěnou, pěnou Climate Comfort, pěnou Cloud Air Technology a pevnou podporou jádra se základnou cívky Contour-Adapt
  • Nejplnější postel od Puffy a tlustá celkem 14 palců
  • Nejlepší pro horké pražce a celkovou podporu těla

Na druhou stranu se můžete dozvědět více o tom, co je matrace Puffy, v našem hloubkovém přehledu celopěnové postele společnosti.

Kdy vyšla pěnová matrace?

V 70. letech minulého století NASA vynalezla paměťovou pěnu pro ochranu proti nárazu a odpružení sedadel leteckých společností kvůli svým viskoelastickým vlastnostem. NASA to pak v 80. letech minulého století uvolnila pro veřejnost a matrace z paměťové pěny byla na trzích představena v průběhu roku 1991. Ale kromě paměťové pěny je další pěnovou matrací, která nás dnes baví, latexová pěna.

Vynález tohoto materiálu je připsán britskému vědci pro společnost Dunlop. Zábavným faktem je, že vědec E.A. Murphy použil k míchání latexu mixér dortu své manželky. A v roce 1931 je na trhu k dispozici první latexová matrace.

Závěr

A to je vše! Tento článek odpověděl na otázku Kdy byla zahájena Puffy matrace a ukázalo se, že společnost začala v roce 2016. Poté Puffy začala v roce 2017 jako společnost přímého spotřebitele se sídlem v Kalifornii. Je zajímavé, jak byla společnost založena s myšlenkou zažít, jaké to je spát v oblakové posteli.

Pokud vás také zajímá, kde koupit matraci Puffy, podívejte se do našeho samostatného průvodce, protože tato značka je výhradně online.