Místa ke koupi Purple Gauč a Loveseat

Jaký lepší způsob, jak okořenit váš obývací prostor, než náznak fialového nábytku, že? Dnes vám ukážeme weby o místech, kde koupit fialový gauč a loveseat. A přesvědčit vás, že fialová pohovka nebo fialová sedací souprava je tou nejlepší investicí, jakou kdy ve svém životě uděláte.

Možná si myslíte, že je těžké manévrovat ve vašem obytném prostoru s takovou barvou. Dnes je váš šťastný den, protože vám neposkytneme pouze určité webové stránky. Ukážeme vám také nejprodávanější fialové pohovky a loveseaty.

Takže se pohodlně usaďte a uvolněte se, když vás vezmeme na cestu nebo fialovou! Můžete dokonce kombinovat pohovku a pohovku v jedné místnosti! Ale samozřejmě musíte vědět, kdy oba kusy nábytku použít.

Kde koupit Purple Gauč a Loveseat

Pro začátek zde jsou webové stránky, kde lze koupit fialovou pohovku a pohovku, a také některé z jejich nejprodávanějších produktů.

Nízká

Všívaná sametová pohovka v tónovaném drahokamu Somerville Chesterfield

Zaprvé tu máme sametovou pohovku Somerville Chesterfield Tufted Jewel Toned. Má klasickou formu a tradiční vlastnosti. Některé z nich jsou hluboké knoflíkové všívky, rolovaná ramena a ozdoby na hlavě hřebíků. Pokud si chcete koupit fialovou pohovku a loveseat, tohle musíte mít.

To je důvod, proč je tato pohovka typu chesterfield dokonalým doplňkem každé obytné oblasti. Tato pohovka s nízkým opěradlem je minimalistickým prvkem, který může posunout celý chod vašeho obývacího prostoru a vytvořit otevřený, čistý prostor.

Tato pohovka má také hluboké sezení a opravdu pohodlné polštáře, které byly speciálně vyrobeny s ohledem na vaše pohodlí a zajišťují, aby udělaly dojem na vás i vaši rodinu.

Materiál sametového polštáře na této pohovce je 100 procent polyester. Na nohy použili březové dřevo. Tato pohovka je 34,50 palce hluboká, 84,50 palce široká a 27,50 palce vysoká.

Mezitím jsou rozměry sedadla 24 palců hluboké, 68 palců široké a 18,50 palce vysoké. Nakonec výška ramene je 27,50 palce.

Moderní fialová pohovka Kent a sametová pohovka Loveseat

Pohovka je krásná a pohodlná pohovka, která nabízí moderní styl deco. Vertikální kanálové prošívání této židle spolu s nádhernými soustruženými akrylovými nohami a měkkým sedákem jsou úžasným designovým prvkem. Tuto fialovou pohovku a sedátko také musíte mít.

Funguje dobře jak samostatně, tak jako doplněk klubového křesla. Se současnými prvky současného a městského designu se dobře hodí do prostředí obývacího pokoje, obývacího pokoje a pracovny.

Amazon

Novogratz Leyla Loveseat

Novogratz Leyla Loveseat je ideální moderní řešení pro bydlení s omezeným prostorem; ideální pro kondominium, byty, ubytovny a další. Tuto pohovku čalounili plátnem.

Sklopné područky poskytují díky svému víceúčelovému a jedinečnému designu ideální spaní na pohovce. Během několika sekund můžete svou pohovku přeměnit na spací.

Na loketních opěrkách jsou praktické kapsy na časopisy, takže jde o flexibilní ozdobný kus. Montáž zabere jen pár minut.

Rozměry produktu jsou 56 palců x 30 palců x 32 palců s hmotnostním omezením 400 liber.

Nábytek Divano Roma z poloviny století

Tato trendy pohovka z poloviny století je k dispozici v různých odstínech. To zahrnuje dva boční polštáře a dva čtvercové polštáře ze stejné látky.

Využili jemné ručně sbírané lněné látky ve stylu všívaných knoflíků. To je pro náznak zdokonalení, zatímco váš obývací prostor bude vypadat trendy.

Celý kus nábytku je 75 palců široký, 29 palců hluboký a 26 palců vysoký. Sedák má šířku 66 palců a hloubku 22 palců.

Obsahuje čtyři odnímatelné dřevěné nohy s přírodním povrchem a pátou centrální ocelovou nohu pro další stabilitu. Jen připomínám, že každá objednávka musí obsahovat funkční telefonní číslo, aby doručení proběhlo hladce.

eBay

Čalounění East Penn z 50. let 20. století Florence Knoll Associates Sofa předělaná

Originální třímístná pohovka Florence Knoll navržená slavnou Florence Knoll a vyrobená společností Knoll Associates je na prodej. Tento vzorek vytvořili koncem 50. let.

East Penn Upholstery, renomovaná čalounická firma v těsné blízkosti závodu Knoll, která je doporučovaným a autorizovaným čalounickým podnikem pro historické zboží Knoll samotným podnikem Knoll, jej v posledních letech předělala.

Tento příklad byl právě důkladně vyčištěn a je ve skvělém stavu. Sedačka má jen drobné známky opotřebení. Přečalounili to fialovou látkou Knoll Textiles. Pohovka je 80 palců široká, 30 palců hluboká a 29 palců vysoká.

Toto je slavný a originální předmět Knoll, který byl přestavěn jedním z nejlepších obchodů v zemi.

Látková pohovka Rolf Benz 350 Lilková fialová třímístná pohovka

Dvoumístný vůz Rolf Benz 350 zahalili do látky lilkové barvy a vyznačují se jedinečným čalouněním přední části a sedadel. Pozornost na sebe upozorňují diagonální kovové tyče, které procházejí látkou po stranách.

Tento kus nábytku je 172 cm široký, 75 cm vysoký a 95 cm hluboký. Má výšku sedu 41 cm, výšku opěradla 58 cm a hloubku sedu 51 cm. Je nekuřácký, bez zvířat a ve výborném stavu.

Závěr

Tímto celý náš chat o fialovém nábytku končí. Doufáme, že jsme odpověděli na vaši otázku, kde koupit fialovou pohovku a loveseat. Poskytli jsme také nejprodávanější stránky každého webu. To vám dává přehled o tom, jaký je nejlepší nábytek, který prodávají. Hodně štěstí na vaší fialové cestě!